Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 29 тема

  • 60 152
  • 804
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 367
Аз бих препоръчала да не се правят такива неща от прищявка,защото възможността човек накрая да не е доволен е голяма,а и веднъж започне ли се се иска още и още.

# 511
  • Мнения: 22 906
И на двете ви носовете са чудесни! Научете се да се харесвате, няма как да сме перфектни!(родителите ви...какво да кажа)
Не си причинявайте зорлем евентуални проблеми, защото всяка интервенция крие риск.
Аз имам и гърбица,и кръгъл връх на носа и като момиче ме дразнеше,ама майната на стереотипите, живея си с този нос и съм харесвана такава!!!:)

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 23:19 от ДХ3

# 512
  • Мнения: 467
Носовете са ви много хубави. Направете нещо друго за себе си, което ви се иска да подобрите, без операции.. Наистина нямате нужда, поне това което се вижда на снимките. А ако си харесвате абсолютно всичко друго - супер, идете на ваканция 😊
Аз исках да споделя, че след като си сложих минимално количество ботокос в челото, главоболието което редовно ми се появява от 20 години насм, намаля драстично.
Четох, че много жени са разказали за такова подобрение и вече има практика да се прилага лечение с ботокс против мигрена или хронично главоболие от невролози. Ако знаех, че би помогнало преди много години щях да започна. Това ме интересува много повече от бръчки.
Някой има ли подобни наблюдения?

# 513
  • Мнения: 2 872
При мен пък се появи главоболие след ботокс.

# 514
  • Мнения: leet
И при мен има огромно подобрение с пристьпите на мигрена след ботокс. Имам леко главоболие  и световьртеж пьрвите един - два дни след ботока. След това обаче 4-5 месеца почти забравям за мигрената

# 515
  • Мнения: 1 804
Да ви кажа за процедурата Mona Lisa touch в Свети Лазар. След направен пакет  три предплатени за 2100лв, първата ми поддържаща беше 700лв + такса плащане с ПОС ( ок 3-4%).
А сега петата ми процедура струваше... 840лв !!!! Повече няма да ги правя в Свети Лазар, защото това е пълно безобразие . По принцип ги знам, че са безцеремонни, но това вече мина очакванията ми. Ще си потърся къде още я има тази машина, дори в друг град - така или иначе почти всеки ден пътувам из страната.
А може и да намеря аналогочен лазер, на пазара са два или три.

# 516
  • Мнения: leet
Гледах преди време в сайта на Belissimo, мисле че там беше сьщо 700 лв, но не помня имаха ли пакетни цени, вьв Варна сьщо я правят и беше нещо подобно като цена

# 517
  • Мнения: 1 804
Може ли линк за Варна ? Благодаря.

Разгледайте този профил за перманентен грим и ми кажете в България някой работи ли с толкова естествен финален резултат ?

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 09:41 от bubanka

# 518
  • Мнения: leet
Може ли линк за Варна ? Благодаря.
Знам, че др Корновски прави, но не знам в коя клиника/кабинет

# 519
  • Мнения: 1 804
Може ли линк за Варна ? Благодаря.
Знам, че др Корновски прави, но не знам в коя клиника/кабинет
Благодаря , той е с друга машина.

# 520
  • Мнения: 8 759
Candy, какво стана с брадичката?

# 521
  • Мнения: 7 573
Стана това, че си отложих часс за септември Simple Smile ще пиша със сигурност като мине Simple Smile)

# 522
  • Мнения: 8 759
Благодаря , ще се радвам за отзиви.

Аз си записах за 13 септември при Вандев за Volux евентуално 2 мл за лицето .
Резултатите изглеждат много добри , цената при него е 550лв. / мл .


Цитат
ETM# 72716 юли 2019, 08:10 ч.



Единият филър VOLUX си е доста скъп.Както писах от него сложихме в брадичка 2*1мл.Цената му е 800 лв.Той влияе на костната структура .По-мощен е ,ако мога така да се изразя.Както съм писала по-напред в темата аз имах крива усмивка сега вече не е такава.Трайността на този продукт трябва да е три години.Между другото тя ми го препоръча  да го ползвам вместо ботокс около очите за по-голяма трайност,но засега няма да мога.
Другото МД кодовете са три филъра общата цена е 1450 лв.Сложила съм само два засега.Другият по-нататък и Радиеса на шията е 780 лв.Е и на гневна сложих малко ботокс и се спирам вече ,защото финансиите свършиха:anguished:.Резултата си заслужава.


ЕТМ , как се развива към днешна дата Volux?

# 523
  • Мнения: 1 804
Стана това, че си отложих часс за септември Simple Smile ще пиша със сигурност като мине Simple Smile)
При кого записа в крайна сметка ?
Всичко ще е наред според мен е лесна корекцийка.

# 524
  • Мнения: 1 464
Моят нос е като на Майкъл Джексън, обаченяма да го пипна. Изпитвам ужас от болката, защото съм решила, че там много боли, но по-голям ужас изпитвам от това, че ако не се харесам и възприема след това, ще е късно. Във фейсбук постоянно ми излизат напоследък статии за фолкпевицата Преслава. Има снимки преди/след. Бях изумена как един нос може да промени до неузнаваемост лицето на един човек. Та затова, Майкъл, не Майкъл - не се пипам. Поне децата да ме разпознават.

Мариета, има такъв естествен резултат от микроблейдинг и той е при жената, която ходя. А имам база за сравнение, защото преди нея съм ходила и на други места.
https://www.facebook.com/Daffy-Marinova-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D1%80 … 1483991331894990/

Общи условия

Активация на акаунт