Билки за подпомагане на забременяване

  • 3 004
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте! Искам да попитам някой пил ли е някакви билки или каквото и да е било за подпомагане за забременяване... Благодаря ако някой може да каже нещо ще съм мн благодарна ако сподели Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 660
Пих някакви билки не поня дори какви, но не ми помогнаха да забременея.

# 2
  • Мнения: 27
Благодаря ти.. вече незнам какво да правя какво да чета и при кого да ходя...

# 3
  • Мнения: X
Забременяването е естествен процес, който би трябвало да се получава без да е необходима стимулация с билки. Ако не става- се посещава репродуктивен специалист, за да се открие къде е проблема.

# 4
  • Мнения: 1 463
И се проверява Щитовидна жлеза.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 854
Аз пих мака на прах Simple Smile , след като изследванията ми бяха ок, реших първо да пробвам с нещо био...

# 6
  • София
  • Мнения: 7 991
Благодаря ти.. вече незнам какво да правя какво да чета и при кого да ходя...
При репродуктивен специалист и ендокринолог. И партньорът се изследва паралелно и той.

# 7
  • Мнения: 27
Правила съм всякакви изследвания няма абсолютно никакъв проблем нито при мен нито при мъжа ми... и за това реших да попитам Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
Кои са всякакви изследвания и къде са правени? Ако не са в репродуктивна клиника нямат абсолютно никакво значеие.

# 9
  • Мнения: 27
В Аг Варна при д-р Александров цветна снимка, хормонални, щитовидна жлеза... мъжа ми и той си прави спердограма 

# 10
# 11
  • Мнения: X
Щом там не откриват проблема задължително потърсете и второ мнение. Това е сериозен въпрос и е по-добре да пътувате за консултация до друг град, ако се налага, вместо да чакате. С билки няма да стане, трябва да се открие причината за незабременяване. И отново подчетавам- спермограма се прави задължително в репродуктивна клиника. За съжаление не мога да ви насоча към алтернатива, тъй като не съм от Варна, но ако дълго време правите опити вероятно има проблем, който е останал неоткрит.

# 12
  • Мнения: 27
Опити правим от 2г.. и съм сменила 3 доктора и всеки ми казва че няма проблеми.. Благодаря ви момичета

# 13
  • Мнения: 1 433
2г е голям период. Това са базови изследвания, не всички. Има още много какво да се направи. И билките, ако си мислиш че са безобидни, бъркаш. Могат да ти докарат хормонален дисбаланс.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Пила съм и аз, без полза. Ефектът от тях е с натрупване, нужни са месеци. Макар, че видях как мм изчисти псориазис с билки (за месеци време) не вярвам, че ще повлияят на репродуктивен проблем.
Спрях да ги пия.

Общи условия

Активация на акаунт