След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 69

  • 36 436
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 169
     Привет!  wavey

  

   Засега единствената официална информация за покупката на турски сериали е от страницата на АТВ ТВ. За която вчера писах. А именно , че още на втория ден и двата сериала са предварително купени от 5 страни. Албания, Пакистан и Афганистан за Осман и Албания, Испания и България за Вятърничавия. Единствено може да се вярва на екипа по продажбите на АТВ ТВ и на никой друг. Всякаква друга информация от Туитър е спекулация. Защото четох изявления от рода на 60 държави, което е абсурдно. Меракът на феновете е огромен и какво ли не пишат, че даже и си вярват. Joy Joy Joy


     И една прясна, прясна новина!!!

    Снимките на сериала ОСМАН започват в понеделник.  newsm44

    Колко е вярна, не гарантирам.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 20:11 от mimivj

# 541
  • Мнения: 14 496
              

          Прекрасен колаж  newsm10


                    


   И по същество.
 МИМИ ти чакаш първите снимки ,а някои знаят вече хонорара му Laughing Mr. Green

       Burak Özçivit bölüm başı 250 bin TL kazanıyor! İnandınız mı? Şeytan ayrıntıda gizlidir! http://d

       И са сложили този момент от трея.


        

      Нашето момче ще печели за себе си и семейството си по  250 хиляди на сериа newsm78

      
        

# 542
  • Мнения: 3 169

     ААААА, СЕБИ, много са намалили заплатата му тези твои информатори. Преди две седмици всички медии писаха, че ще получава хонорар от 350 хиляди за серия. Joy Joy Joy

    А другата хубава новина е , че вторият тийзър на сериала ще бъде излъчен на 23 Октомври - сряда.  newsm44 Само пак да не останем излъгани.  Thinking


   

# 543
  • Мнения: 14 496


   Здравейте Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 МИМИ Heart Eyes, да новините са супер bouquet -нов трей , старт на снимките и ...много се надявам премиера в Истанбул на която ще видим и Фахрие  Praynig Praynig Praynig


         

     Колкото и да получава ще си ги е заслужил.


        И да видим Бурак и с мъже де Laughing Laughing Laughing

         


   Пожелавам ви много приятен ден  в очаакване на още новини около Осман и Буфчетата.Свикнахме  Laughing Laughing Laughing

# 544
  • Мнения: 2 503
Здравейте! Hug


Много хубави новини и снимки сте донесли, благодаря ви! Flowers Bouquet

Дано наистина има трейлърче. Simple Smile))
А за хонорара, не се съмнявам, че му е един от най- високите сред тяхната гилдия. Wink

А дано има премиера в Истанбул, че да видим нашето Фе. Heart Eyes

Хубав ден!

# 545
  • Мнения: 3 169
Привет, момичета!
Днес съм на Витоша и ми е трудно с интернета.
Но имаме страхотна новина за нашето Фе. Попаднала е в класацията за най-модерна жена в света и е в десетката. Hug Заела е девето място в световната класация и е единствената туркиня попаднала там. Още едно световно признание за Фе. Въпреки майчинството и килограмите. Съжалявам не мога да сложа снимки и класацията за потвърждение. Себи ако ги намериш качи ги.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 546
  • Мнения: 14 496
                 smile3501 newsm44 smile3508

   МИМИ обърнах ТТ и мисля ,че това си видяла.



          

            

  А аз сега се стягам за Боровец и дано имам връзка там ,защото новините валят и ни радват от сърце и няма ден без такава.Качваме се с внучката ми за няколко дни .



             

           Лека нощ Hug

# 547
  • Мнения: 3 169

       Здравейте в Неделя!  newsm51

    ДНЕС Е ГОЛЯМАТА НОВИНА, КОЯТО ЧАКАХМЕ ТОЛКОВА ДЪЛГО!!!


   

   Първият епизод на сериала ОСМАН ще се излъчи на 20 Ноември - сряда.  newsm44 Явно това ще е нашият ден. Ще заеме мястото на другия сериал на АТВ ТВ - Ти разкажи Черно море, който върви към финал след три успешни сезона.

    И още малко снимки от Кан, които излязоха вчера.

   

   

      Приятна почивка на всички!  bouquet

# 548
  • Мнения: 14 496


   Здравейте Hug Hug Hug

  Браво МИМИ Heart Eyes ти наистна си най- добрият и бърз новинар в темата bouquet


   Сряда за мен е супер ден Да му е на хаирлия на "Осман-Отоман " или там каквото е Wink

   

       Здравейте в Неделя!  newsm51

    ДНЕС Е ГОЛЯМАТА НОВИНА, КОЯТО ЧАКАХМЕ ТОЛКОВА ДЪЛГО!!!


   

   Първият епизод на сериала ОСМАН ще се излъчи на 20 Ноември - сряда.  newsm44 Явно това ще е нашият ден. Ще заеме мястото на другия сериал на АТВ ТВ - Ти разкажи Черно море, който върви към финал след три успешни сезона.


   
      Приятна почивка на всички!  bouquet


                  И още нещо от красивата елегантна Фахрие -Турция


           

       

# 549
  • Мнения: 2 503
Привет в края на седмицата! Hug

Супер относно стартирането на сериала! Дано новината се окаже вярна и след месец да започнем да гледаме.
Момичета Hug ,
много ще ми бъде приятно да коментираме заедно и да споделяме впечатленията си. Може би със старта на сериала ще се присъединят и други момичета. Simple Smile)

Почвам да се притеснявам за Бетси Heart Eyes ...

Мими Heart Eyes ,
Себи Heart Eyes много добре го е написала - съгласна съм!
Цитат
Браво МИМИ Heart Eyes ти наистна си най- добрият и бърз новинар в темата bouquet

Себи Heart Eyes ,
мога да кажа същото и за теб! Мен  хич ме няма по тия неща. Grinning

Много се зарадвах като видях, че Фе е попаднала в тази класация. Браво на нашето момиче! Напълно заслужено, напук на злобарчетата, които твърдят, че се обличала ужасно, хаха. Grinning

Любимците ни са топа! Heart


Приятен остатък от деня ви желая!

# 550
  • Мнения: 14 496


  Ири Heart Eyes миличка , ти ни нисиш обикновено най новите снимки от Буфчетата.
   Ние тук не гледаме кой колко  и какво , а да е много и стойностно .Всеки пише и споделя до каквото се добрал.Нали затова съм в тази тема/и другата наша/ заради нормалния дух и интелигентно писане .
   За Бетси  Hug не се притеснявай още 7-8 дни и ще се оправи  с очите .Тя обеща и .ако всичко е нормално с нея Praynig Praynig Praynig ще се появи тъкмо навреме Laughing

       Милата Фе , за да е в крак с всичко докато е бременна и на планина се качи с Бурак, ама се простуди и за първи и единствен път докато беше бременна му изкара акъла.Влезе в болница и майка му се грижи много старателно за нея и отрочето Озчивит Sunglasses bouquetБеше към края на февруари доколкото си спомням newsm78


               

# 551
  • Мнения: 2 503
Ах, този поглед, този Бурак... 😍

Нова!
Себи 😍,
Пак си права! 🤗

# 552
  • Мнения: 14 496
   Ири да откъдето и да погледнеш  Бу е съвършен-коса,нос,устни.....а очите те са несравними!!!!Тяло-висок, много добре сложен в целия си торс -широки рамене ,изваяни крака ,е малко голямо ходило ама...... Wink Wink Wink


           "35 DAYS,   C O U N T D O W N"  
To   "S H O W T I M E"   (Nov.20th)

      Започва обратното броене така дълго очаквано.
🤩
💖
🥳
  
😎
👍


     Появи се  някаква класация на която се смях от сърце
   Чипоноското Баръш - номер 1   hahaha hahaha hahaha в компанията на такива мъжаги и актьори Laughing


      



      

# 553
  • Мнения: 3 169

    Добро утро!  smile3525

   Щастлива нова седмица ви желая и нека да е пълна с много емоции и новини.  Hug

   

   Аз така и не можах да разбера последно на коя мома се спряха за партньорка на Бурак в Сериала. Спрягаха ги три , коя остана ще разберем може би от втория трейлър в сряда, ако е точна информацията.

   

   

           Хубав ден!  Hug

# 554
  • Мнения: 2 503
Привет в първия ден от новата седмица! Hug
Дано и тази седмица бъде толкова добра с нас от към снимки и новини, колкото и предишната! Hands Pray Flowers Four Leaf Clover


Себи Heart Eyes ,
И на мен ми досмеша тази мнима класация. Grinning Моята е съвсем различна.

Мими Heart Eyes ,
Оха, колко е готин Бу и на трите снимки. Просто е класа!
Мда, така и не стана ясно коя ще е партньорката му... Thinking

Много хубав ден! Heart

Общи условия

Активация на акаунт