Парфюмни размисли и страсти - 228

  • 52 628
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31 197
Няма го новият Идол на Ланком, но от днес излиза мъжкият Долче и Габана. Бил със злато по капачката.

Не ми харесва при Ланком това, че е кръстен така, вече имахме Идол при Армани. Много обичат да плагиатстват Ланком.

Виж новия златен Кензо, той е много хубав. Също така Pure Bloom S.T. Dupont и Табакото от същата златна линия.
Разкошен парфюм е
https://www.fragrantica.com/perfume/Rochas/Mademoiselle-Rochas-Couture-53146.html
Може да погледнеш и Quatre En Rouge Boucheron.

# 736
  • София
  • Мнения: 1 974
Също и Jean Paul Gaultier La Belle

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
По магазините е пълна скука,всичко прилича на друго.Но все пак виж Пюр Блум на Дюпон,Quatre En Rouge Boucheron,както и всички парфюми La Collection на Бушрон.Новият Идоле на Ланком ще го заредят на 22 август.


# 738
  • Мнения: 11 338
Благодаря ви, тръгвам! Hug

# 739
  • Мнения: 31 197
По магазините е пълна скука,всичко прилича на друго.
Аз не смятам така. На пазара излизат всекидневно нови все по-интересни, завладяващи и хубави парфюми. Човек се чуди какво да избере и нови идват. За нишовите да не говорим там се оплита човек какви проби да поръча и как да насмогне с многообразието.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Говоря за Дъглас/Бюти Зоун, понеже мацката ще ходи там,на мен лично рядко нещо ми харесва,от ниша имам няколко нови любимеца.Heart Eyes Парфюм за днес,Алюр,но съм с 3-4 пръски.Bowtie

# 741
  • Мнения: 31 197
Говоря за Дъглас/Бюти Зоун, понеже мацката ще ходи там,на мен лично рядко нещо ми харесва,от ниша имам няколко нови любимеца.Heart Eyes
И аз говоря за там. Много хубави парфюми откривам аз, много. Всичките цитирани по-горе са чудни, а може да се посочат поне още 20 от по-новите.
Ето сещам се за Червеното 2 Долче и Габана да се пробва непременно. Ели Сааб всичко. Какаовият Бос.

# 742
  • Мнения: 2 970
глас от мен за Quatre-то,много лесно-носим и весел парфюм,фриволен така да се каже-създава ми страхотно настроение и изобщо не е нетраен/но аз тогава едни чудовища бях тествала,че той миличкия няма как да пробие между пушеци и тамяни...Много е траен,особено ако попадне в косата-няма измирисване-обожавам да си усещам парфюмите и много ме радва това....Хем не е скъп парфюм,но мирише скъпо-не знам как да го обясня-излъчва класно.....голяма симбиоза се получи между нас ... Heart Heart Heart

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Дано Реа си хареса нещо,Макадамиа Quatre-то е разкошно и пръснат в косата е омаен и на мен ми стои много готино.Със здраве да си го пръскаш.Bowtie

# 744
  • Мнения: 10 012
Каковият Бос хем е хубав, хем нещо не му достига.
Освен да пробвам 2 пръсвания в лактите с Chocolate Greedy, и на китките и косата Oyedo или Mandarine Basilic.
Муска в Боса ме дразни неимоверно много, има нещо дрогерийно в него. Мандарини/портокали с шоколад обаче е чудесна идея.

Местя се в ново жилище и съм прибрала всичко в оригиналните кутии, после в големи кутии и в куфари. Количеството е страшно  и не желая да купувам нищо поне до Нова година. Оставила съм навън няколко любими аромата за привършване, ще ги въртя до края на месеца.

С нетърпение очаквам новата тема.

# 745
  • Мнения: 790
Аз лично харесвам почти всичко,което е излязло тази година с изключение на едно-две.Просто се чудя как да и купя още и още парфюми.Мацката може да погледне Gucci-guilty edp 2019,PR olympea-legend,Guerlain-Flora Cherysia,Coconut fizz,Chloe-nomade edt,Mon paris parfum florale,Lancome-musk diamand,La ve belle en Rose,D&G-light blue SUN,ZV-girls can say anything,Elie Saab-girl of now forever,Armani-si fiori,Armani-light di gioia,Nina ricci - rouge,Burberry-her, her blossom.JPG-la belle както и Scandal.За линията на Дюпонт само положителни неща мога да кажа също..Много аромати и все различни.Въпроса е кое ще Ви хареса на вас.

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
О, да, как можах да забравя Олимпея Леджънд, Ла Ви е Бел ен Розе и Мъск Даймънд - уникални са. Heart

Колежката се пръсна с Мъски Гардън на ръката, седи и адски добре!

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз пък не харесвам всичко,затова сме различни хората,каприз съм и такава ще си остана.Като Дезидерата съм и не ми се трупа,имам си утвърдени любимци и ако нещо ново ме спечели добре дошло,ако не нямам драми,парфюмите не са най-важни в живота ми,а едно скъпо хоби.Ето аз пък не усещам изобщо Мъск Даймънд,този парфюм за мен е нещо като нищо.Сънче,при теб траен ли е,от мен литва много бързо,просто почти не го усещам и на кожа и на блотер.

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Не съм пробвала на кожа, само на блотер го мирисах, Кристалче. Simple Smile) Бях залитнала да го купувам един ден и се отказах.
На мен А Ла Фоли-то ми е нетраен, така че не съм сигурна, че и този ще се окаже по-различен върху кожата ми. Simple Smile)

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ахам,ами пробвай го:kissing_heart: и при мен А Ла Фоли-то е нетрайно,както и Narciso Rodriguez Rouge за който тук питаха наскоро.Ами няма как да дам тея пари за такава трайност,просто не.

Общи условия

Активация на акаунт