Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 849
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 380
Здравейте,
Моля за мнения по отношение на СС кремовете - колебая се между този на Галеник и Юсерин като първият го пробвах, а за вторият така и не се намериха тестери така че да съм наясно с цвят и консистенция.
Благодаря

# 106
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 547
Денси, Денси, ах, Денси.... защо ми трябваше да пробвам Диор Глоу. Толкова време се опазих, обаче те прочетох и не устоях. Прекрасен е, не ... прекрасен е много меко казано. Едниствено ме е яд, че взех проба само на тройката, обаче ще пробвам и 2.5, който мисля, че за зимата ще ми е добре. Тройката ми е ок сега, но съм с доста тен Simple Smile Толкова мнжго харесвах новия Герлен и аквата също, но Глоу направо ги отвя.

# 107
  • Мнения: 31 265
 Dior Glow е чудо на лицето ми. И аз се пазих, но няма начин да не се предадеш пред него. Наистина ме подмладява. Аз съм 20 номер. Сега лятото много си пазя лицето от тен.

# 108
  • Мнения: 204
Препоръчвам!

# 109
  • Мнения: 39 484
Днес пробвах мостра на Диор. Разкошен продукт, разкошен резултат.

# 110
  • Мнения: 204
Днес пробвах мостра на Диор. Разкошен продукт, разкошен резултат.
Кой точно? Blush

# 111
  • Мнения: 2 285
За този Диор ли става въпрос?

# 112
  • София
  • Мнения: 3 854
Като база напоследък приятно ме изненада това. Много интересен продукт е, изглежда безцветен на пръв поглед, но при нанасяне върху кожата придава лек цвят, озаряване и хидратация. За кожа без особени несъвършенства може би ще е достатъчен самостоятелно. Не е типичният праймър, който се състои само от силикони и нищо друго.
Artdeco Instant Skin Perfector

# 113
  • Мнения: 39 484
Днес пробвах мостра на Диор. Разкошен продукт, разкошен резултат.
Кой точно? Blush
https://www.dior.com/en_us/products/beauty-Y0071000-dior-forever-skin-glow-24h*-wear-radiant-perfection-skin-caring-foundation

# 114
  • Мнения: 204
Днес пробвах мостра на Диор. Разкошен продукт, разкошен резултат.
Кой точно? Blush
https://www.dior.com/en_us/products/beauty-Y0071000-dior-forever-skin-glow-24h*-wear-radiant-perfection-skin-caring-foundation

Много лъщукащ ми изглежда, а аз съм с мазна кожа. Използвам фон дьо тена на FENTY

# 115
  • Мнения: X
Лъщукащ е, да, но по особено приятен начин. От пролетта го взех в 3 цвята, много ми харесва. Но ако Фенти ти е ок, не мисля, че ще ти допадне.

# 116
  • Мнения: 31 265
Лъщукащ е, да, но по особено приятен начин. От пролетта го взех в 3 цвята, много ми харесва. Но ако Фенти ти е ок, не мисля, че ще ти допадне.
Определено.

# 117
  • Мнения: 3 027
Някой ползвал ли е ФДТ TLM, който е бял и след нанасяне придобива вашият цвят? Аз го поръчах, де  Grinning 

# 118
  • София
  • Мнения: 2 666
От два дни се чудя какво да си подаря. Urban decay  Naced 2 или Too Faced Natiral Lust? Вие какво бихте избрали?

# 119
  • Мнения: X
Това не е за темата за ФДТ, но бих изчакала Анастасия, която пускат в нашата Сефора на 6ти.

Общи условия

Активация на акаунт