Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 473
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Искам да попитам - някоя от вас пробва ли новия фдт на Fenty beauty?

Да-доста покривен е, както и първия матов ФДТ. Определено не е прекалено лъскав, сетва се и не стои хидратиращ през целия ден, оставя отблясък, но не е мазен. Не е лош.

# 136
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Някъде да има остатък от свободната пудра на Ла Прери?
Аз все още има половин кутия от нея, но ако някой някъде по интернетските дебри види да се продава малката кутия от пудрата (пълна или празна, няма значение) да постне тук, че моята стои в чантата ми и вече е в окаяно състояние след 2+ години ползване! А да купувам цял продукт пак (между другото и тук е изчерпан навсякъде) не ми се ще. Може и декоративна кутия за пудра просто да ми препоръчате.

Худа полукoпира класическата кутия на Живанши Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 15:39 от Agent Provocateur

# 137
  • София
  • Мнения: 1 464
Май ... няма да мога да изтърпя аз тази тежка миризма.
На La Prairie само тази с хайвер намирам сега, но е £165! Спрели са от производство предишната ли? Вие кой цвят сте 1 или 2?

# 138
  • Мнения: 30 965
Отдавна е спрана от производство и останалите някаде по рафтове са вече стари. Ако някого го притеснява това.

# 139
  • Мнения: 192
Искам да попитам - някоя от вас пробва ли новия фдт на Fenty beauty?

Да-доста покривен е, както и първия матов ФДТ. Определено не е прекалено лъскав, сетва се и не стои хидратиращ през целия ден, оставя отблясък, но не е мазен. Не е лош.

И аз го разносвам цяла седмица и много ми харесва. Особено това, че е нужно доста малко количество, а има много добро покритие и свеж естествен вид и на вс. отгоре ми издържа цял ден и без сетване. Ако се сложи малко повече, ми идва тежък като визия.

# 140
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Отдавна е спрана от производство и останалите някаде по рафтове са вече стари. Ако някого го притеснява това.
Да, зная, но аз лично не се притеснявам от "стара" пудра, стояла запечатана в оригиналната си опаковка. Същото важи и за лакове (гледам в момента едни 9 годишни и се самоубеждавам, че не ми трябват!)

Вчера пробвах нов за мен ФДТ Shameless (Marc Jacobs) и съм потресена. Знаех само, че е отличен в класацията на Allure (от която съм си намирала много любими за мен продукти през годините). Скъпият и марков ФДТ легна на лицето ми по-зле от евтин дрогериен ФДТ, подчерта текстури, наби се в пори и бръчки минути след слагането върху Смашбокс Фотопраймър. Давам му още един шанс със блендъра, понеже вчера го нанасях с четката на марката, с която те препоръчват да се слага и ако не ме впечатли невероятно си заминава обратно и си купувам пак Лореал Infallible Fresh 24h с кеф! A толкова да ми харесва името му Sad
   

# 141
  • Мнения: X
Не е от нанасянето, на мен също ми стои ужасно. Меко казано. Аз тази седмица пробвам на последната почивка за сезона минерал бленд на Виши. Много озаряващ, минимална покривност-харесва ми!

# 142
  • Мнения: 633
Момичета,колебая се между Dior undercover и Dior capture total serum -с комбинирана ,в зимния период по скоро суха кожа/43г.
Държа да е дълготраен .
Наблюдавам в ОЛх продават на добра цена-такива-с надпис тестер.Според вас оригинални ли са?

# 143
  • Мнения: X
Undercover е много дълготраен, но ако се ползва на суха кожа, трябва да е много добре хидратирана, даже идеално да има и хидратиращ праймър.

Аз тестер от OLX или където и да било, не бих купила, но всеки си преценява.
Откъде ги вземат тези тестери? Крадат се от магазини ли?

# 144
  • Мнения: 633
Undercover е много дълготраен, но ако се ползва на суха кожа, трябва да е много добре хидратирана, даже идеално да има и хидратиращ праймър.

Аз тестер от OLX или където и да било, не бих купила, но всеки си преценява.
Откъде ги вземат тези тестери? Крадат се от магазини ли?
Представа нямам...дори на въпроса имате ли друг цвят отговора беше -в отпуска са сега ,ще работят в края на месеца и тогава ще имам🤔
Нищо това е друга тема.
А на Герлен за такава кожа бихте ли ми преполъчали по дълготраен🤔

# 145
  • Мнения: 2 266
Някаква основа за грим,която да може да покрива и торбички под очите?

# 146
  • Мнения: 1 198
Undercover е много дълготраен, но ако се ползва на суха кожа, трябва да е много добре хидратирана, даже идеално да има и хидратиращ праймър.

Аз тестер от OLX или където и да било, не бих купила, но всеки си преценява.
Откъде ги вземат тези тестери? Крадат се от магазини ли?
Представа нямам...дори на въпроса имате ли друг цвят отговора беше -в отпуска са сега ,ще работят в края на месеца и тогава ще имам🤔
Нищо това е друга тема.
А на Герлен за такава кожа бихте ли ми преполъчали по дълготраен🤔


От линията фон-дьо-тени на Герлен бих препоръчала Parure Gold, с уговорката, че не е 'дълготраен', т.е. няма да издържи 12 часа ако се ползва през горещи дни, кожата е по-скоро мазна, не е е нанесен над подходяща база и пр. Покритието при мен е сатенено, получава се приятен изгладен и блърнат вид, лично на мен ми е сред любимците. СПФ 30 също не е за подценяване. Най-добре ще е да отидете в Дъглас, Бюти Зоун или другаде, където се предлага Герлен, и да помолите да Ви отсипят, лично на мен никога не са ми отказвали, даже напротив. По този начин ще си изберете и подходящ нюанс, тъй като няма голям избор.

# 147
  • Мнения: 633
Имам си Диор Форевър Глоу и Мат и съм готова за есента. През лятото фон дьо тен не използвам.
Благодаря за темата.
Денси може ли описание на фон дьо тена?
А какво мислите за този-Guerlain Lingerie de Peau ?

# 148
  • Мнения: 30 965
Имам си Диор Форевър Глоу и Мат и съм готова за есента. През лятото фон дьо тен не използвам.
Благодаря за темата.
Денси може ли описание на фон дьо тена?
А какво мислите за този-Guerlain Lingerie de Peau ?
На Глоу ли?
Не става с описание, трябва да се пробва. Има разкошни озаряващи частици и прави кожата, свежа и млада без да е блестяща, потна или мазна. добра покривност и трайност. не мирише силно, което е плюс.

# 149
  • Мнения: 633
Имам си Диор Форевър Глоу и Мат и съм готова за есента. През лятото фон дьо тен не използвам.
Благодаря за темата.
Денси може ли описание на фон дьо тена?
А какво мислите за този-Guerlain Lingerie de Peau ?
На Глоу ли?
Не става с описание, трябва да се пробва. Има разкошни озаряващи частици и прави кожата, свежа и млада без да е блестяща, потна или мазна. добра покривност и трайност. не мирише силно, което е плюс.
Да на глоу,т.е точно тези блестящи частици ме притесняваха🤔
А в началото /в закачетия текст на темата се препоръчва добър фон дьо тен на Лореал -не ми се отваря картинката-за кой става въпрос🤔

Общи условия

Активация на акаунт