Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 32

  • 52 468
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 549
В работните дни съм с фдт, под който си слагам слънцезащита.

Когато съм в отпуска и през уикендите - ползвам СС крема на IT Cosmetics, той е с физични филтри (като Неострата) и е с 50-ти фактор (изключително много ми харесва; бях питала преди време за сравнение между него и СС-то на Шанел, е, Шанел е най-бляскавото нещо на света, а този СС е просто чудесен за моите разбирания).

# 16
  • Мнения: 2 245
Аз пък съм много разочарована от IT. Със суха кожа съм и лъсвах невероятно бързо, а стоеше точно като мазна кожа, а не като глоу.
СС-то на Шанел за мен най-доброто на пазара за моята кожа и вече няколко години си ходя целогодишно с него. Не блести, просто си стои озаряващо, а покритието е много по-добро от ФДТ-те им.

# 17
  • Мнения: X
На мен It cosmetics също много ми харесва като финиш, със суха кожа съм и ми стои точно сочен, а не мазен. Старата формула на Шанел също ми харесваше, но марката просто не произвежда продукти за моят цвят и подтон кожа.

# 18
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
Как изглежда обсъждания СС крем на IT cosmetics и от къде го купувате?

# 19
  • София
  • Мнения: 5 549
Лита, моят е този: https://www.cultbeauty.co.uk/it-cosmetics-your-skin-but-better-c … -with-spf-50.html

Има още два варианта - един матиращ и един озаряващ. Купувам го от чужбина с превозвач.

# 20
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
Благодаря, Петя! Но аз ще имам затруднение и при избора на цвят... Като гледам какъв голям избор има.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 241
Благодаря за новата тема.
За лятото предпочитам сериозна слънцезащита - крем, т.е. отделно от тониращия продукт. Нямам доверие, че добре защитават филтрите в декоративната козметика. Тониращ продукт за този период е пудрата - смесвам две пудри в зависимост колко потъмняла съм. Нито една от тях няма слънцезащита, но "походната" ми за подновяване през деня е 20 спф.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Препоръчайте добър DD крем.

# 23
  • Мнения: 1 421
Привет и от мен! През последните дни нося ББ на ЕЛ, което спряха от производство. За мен е страхотен продукт Simple Smile Също така DW nude също на ЕЛ ми харесва, но вече е почти към края си.

# 24
  • Мнения: 1 198
За втора поредна година ползвам леката "водна" версия на Ел ДУ. Повече от доволна съм! Simple Smile
Друг фдт не поглеждам!
Той си има 30 фактор и отделно отдолу съм подкована с Авен с 50 ф-р. Ако е облачно слагам 30 ф-р на флуида на Галеник.
Понякога слагам 50ф-р на Авен за основен дневен крем и прахообразната на Ла Прери отгоре. Но, не разбирам защо се окислява при тази комбинация и веднага придобивам тен на лицето с 2 тона различни от шията ми!?
Затова, слагам помежду им капчици от фдт на ЕЛ и нещата са по местата си! Тенът е изравнен и кожата сияйна!

Kopche, би ли дала линк към тази версия на Double Wear  bouquet

# 25
  • Мнения: 158
Здравейте!
Искам да ви попитам, имам мазна кожа и петна от акне, които мога да кажа, че не са много леко изразени. Изчетох доста, стигнах до решението, че ще бъде по-добре да използвам СС или ББ кремове, но до тук. Кое от двете препоръчвате, каква всъщност е разликата и кои препоръчвате?
Благодаря предварителноо !

# 26
  • Мнения: X
Момичета, взех си на Vichy mineral blend, хидратуращ фон дьо тен, нооо лъсвам ужасно бързо с него и изглежда като мазен филм върху кожата... Попринцип съм със суха кожа, но от повечето фон дьо тени лъсвам по същия начин.. Мислите ли, че такъв за мазна кожа е по-добър вариант?

Когато не съм с фон дьо тен, а само с пудра нямам такъв проблем с омазняването...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз също се включвам в питането за ББ крем, или тониран крем, само да не е фдт, че лтото предпочитам нещо леко.
С мазна кожа с несъвършенства съм. Simple Smile
Досега съм ползвала на Норева ББ крем-а само, фдт и пудри не ги включвам.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Скрит текст:
За втора поредна година ползвам леката "водна" версия на Ел ДУ. Повече от доволна съм! Simple Smile
Друг фдт не поглеждам!
Той си има 30 фактор и отделно отдолу съм подкована с Авен с 50 ф-р. Ако е облачно слагам 30 ф-р на флуида на Галеник.
Понякога слагам 50ф-р на Авен за основен дневен крем и прахообразната на Ла Прери отгоре. Но, не разбирам защо се окислява при тази комбинация и веднага придобивам тен на лицето с 2 тона различни от шията ми!?
Затова, слагам помежду им капчици от фдт на ЕЛ и нещата са по местата си! Тенът е изравнен и кожата сияйна!

Kopche, би ли дала линк към тази версия на Double Wear  bouquet
https://eu.feelunique.com/p/Estee-Lauder-Double-Wear-Nude-Water- … akeup-SPF-10-30ml

# 29
  • София
  • Мнения: 5 549
Чудя се защо много хора смятат, че СС и ВВ кремовете са по-леки от фдт... На мен лично фдт са ми по-ефирни и леки от тонираните кремове.

Общи условия

Активация на акаунт