Кой беше този рол-он за епилирани мишници?

  • 2 785
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
Не е на Dove, нито на NIVEA. На Fa е!!!
Ето това е:


Голям боклук!!! За пръв път си усетих "миризмата"   Rage

# 16
  • София
  • Мнения: 847
Ако мога да си позволя да ви препоръчам един рол-он - на Виши със светлозелена капачка. Страхотен е, изобщо не ми дразни кожата (от Нивеа полудях от сърбеж), а лекичката му миризма (неговата  Mr. Green) усещам до края на деня (поне работния  Mr. Green).

 Grinning

# 17
  • Мнения: 1 680
ползвам на рексона и съм много доволна

# 18
  • Мнения: 515
За roll-on део съм забелязала, че ако са без балсам - не вършат работа.
Откакто открих Рексона не съм мислила да пробвам друго.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 472
Извинявам се за малко оff-въпроса, но - Ползвала съм стикове, рол-он, дезодоранти с талк - от всичките след това ми остават следи по дрехите, които трудно се перат. Даже миналата година след един рол-он на Нивеа едва си спасих едно потниче (с мнооого труд горе долу се изпра)

При вас не се ли получава така?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 816
Извинявам се за малко оff-въпроса, но - Ползвала съм стикове, рол-он, дезодоранти с талк - от всичките след това ми остават следи по дрехите, които трудно се перат. Даже миналата година след един рол-он на Нивеа едва си спасих едно потниче (с мнооого труд горе долу се изпра)

При вас не се ли получава така?
И аз имам две съсипани блузки от гел стик #2gunfire,с какво ли не се мъчих да ги оправя,но без резултат!Преди два дена си купих OdorEx на Biotrade и съм много доволна!

# 21
  • София
  • Мнения: 35 960
Не беше ли на Нивеа с перли или перлен екстракт/нещо такова/ ?
Някаква нова серия все в този перлен дух Simple Smile
И аз мисля че е на Нивея.
Дайте отзиви за това...мисля да си го купя. newsm78

# 22
  • Мнения: 2 039
Не е на Dove, нито на NIVEA. На Fa е!!!
Ето това е:


Голям боклук!!! За пръв път си усетих "миризмата"   Rage
Наистина е пълен боклук,хич не пази,аз го държа в шкафа и не го ползвам  Naughty

# 23
  • Мнения: 120
От много време вече използвам само Leocrema- зимата стик, лятото дезодорант. Мирише мноооого нежно Simple Smile. Днес, като ходих да вземам храната на дечко, жената от гишето, която я дава ме попита на какво, толкова хубаво мириша - пък аз всъщност съм се изпотила, и съм замирисала на дезодоранта за подмишници Mr. Green. С никакъв парфюм не се бях пръскала Embarassed.
Освен това самите вещества в дезодоранта, а и в стика, много ми омекотяват кожата. На опаковката си пише, че е с 25% течен крем-предполагам че на него се дължи!

# 24
  • Мнения: 2 673
от всичките след това ми остават следи по дрехите,

При вас не се ли получава така?

да , затова и не ги долюбвам тези продукти / ама и много не се потя,та затова ги избягвам/

# 25
  • Мнения: 2 716
Позволявам си да се намеся. AVON има серия SSS. Та аз използвам синята серия за намаляване на окосмяването. Има лосион, душ-гел и рол-он. Ефекта е зашеметяващ. Дори когато ползвам самобръсначка и след това лосиона, когато започнат да никнат нови косъмчета- не бодат и са меки. След епилация на краката също се мажа и като резултат кожата се успокоява и червените точки изчезват за около 30 минути. Аз използвам само лосиона. Ролката може и да има талк /сиреч да оставя петна/, но ако някой се интересува, имам я и мога да проверя дали оставя следи.

# 26
  • София
  • Мнения: 480
Аз си мисля,че е този:


Точно този рекламират напоследък. Някой ще даде ли отзиви за него?

# 27
  • Мнения: 515
Извинявам се за малко оff-въпроса, но - Ползвала съм стикове, рол-он, дезодоранти с талк - от всичките след това ми остават следи по дрехите, които трудно се перат. Даже миналата година след един рол-он на Нивеа едва си спасих едно потниче (с мнооого труд горе долу се изпра)

При вас не се ли получава така?

От roll-on ми се случвало. Много цатап и усещането е неприятно след като си сложа. Но от стиковете не мога с нищо да се оплача...

# 28
  • Мнения: 5 500
Тъкмо щях да пускам нова тема, но явно няма смисъл ще ползвам твоята, Верги Laughing
Изобщо съществува ли някакво средство, което да предотврати мокри подмищници независимо дали са със стик, ролка, део?
Каквото и да ползвам сега правя мокри петна, което е ужасно Sick особено пък докато карам колата, слагам си по една суха кърпичка докато стигна донякъде да не съм си направила пак кръгчета под мищниците!
Имате ли решение за проблема ми?

# 29
  • Мнения: 2 768
Тъкмо щях да пускам нова тема, но явно няма смисъл ще ползвам твоята, Верги Laughing
Изобщо съществува ли някакво средство, което да предотврати мокри подмищници независимо дали са със стик, ролка, део?
Каквото и да ползвам сега правя мокри петна, което е ужасно Sick особено пък докато карам колата, слагам си по една суха кърпичка докато стигна донякъде да не съм си направила пак кръгчета под мищниците!
Имате ли решение за проблема ми?


От бременността е най-вероятно! Обикновено редувам марките Rexona, Dove, Nivea, никога не са ставали мокри петна. единствено това Fa дето по-нагоре писах, но и при него не се потях много обилно

Общи условия

Активация на акаунт