9ФЕГ- 3

  • 25 908
  • 745
  •   2
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 095
Скролни малко надолу.
https://www.feg.bg/polezno/dokumenti/

# 136
  • София
  • Мнения: 1 109
Миналата година първи срок е на база завършен седми. По спомен 30 лв бяха от 5.50 до 5.79. 50 лв над 5.80. Вторият срок се получава на база първи. Изплащат се по банков път в началото на януари или края,  не помня точно.

# 137
  • Мнения: 11 818
Спунк, кой да се сети да погледне. Kissing Face Въобще, трябва да се науча да отварям сайта, май се поддържа добре и информацията се актуализира редовно.

masissa, благодаря!


# 138
  • Мнения: 1 815
А моята девойка нали си има батко и знае за стипендиите веднага проучи в сайта, че ще има такива. Даже вече знае и за какво ще си харчи стипендията ха-ха..

# 139
  • Мнения: 4 095
И моето практично Теленце само проучило, че има. Както каза - поне да се материализира малко това зверско учене.

Да споделя, голяма съм заспа. През цялото време бях убедена, че тръгването за лагера е в неделя, даже отмених някакви ангажименти. Помня, че е на 26-ти, но бях убедена, че е в неделя, защото на досегашни лагери все са тръгвали в неделя и са се връщали в събота. Добре, че се разприказвахме в работата и след като поспорих, отворих календара.

# 140
  • София
  • Мнения: 2 688
Хаха, чета си аз оттатък и си викам - я да видя у нашата тема как е тая работа със стипендиите във ФЕГ. Пък то Сиси ме изпреварила Simple Smile
Мерси за информацията, значи ще трябва дебитна карта да и вадим.

мартеа, добре го е казало Теленцето Simple Smile
За протокола - моето е Близнаци. Както каза мъжото като се роди - е може ли тъст ми да е Близнаци, жената и тя и сега и щерката и тя Близнаци. Добре, че синчето е от огнената стихия като баща си.



# 141
  • София
  • Мнения: 5 364
Сънчо, аз съм Близнаци. Младежът е Овен и е страшно.

# 142
  • София
  • Мнения: 2 768
Сънчо, аз съм Близнаци. Младежът е Овен и е страшно.
Защо да в страшно? Аз също съм близне, девойката е овне та ми е позната ситуацията.

# 143
  • София
  • Мнения: 15 232
Момичета, нали си имате другата отчетна тема. Там си говорете за зодии. Все пак, това е тема, в която се обсъждат въпроси, свързани с Гимназия. Спамочатът и кафенцата за отчетните теми на наборите.

# 144
  • София
  • Мнения: 2 688
Коя е тази друга отчетна тема на мами с деца във ФЕГ?



# 145
  • София
  • Мнения: 5 364
Звздица, не слуша, съпротивлява се, бие с рогите!
Сънчо, аз също не намерих такава.

# 146
  • Мнения: 35 983
общата осмокласна тема в "набори"

# 147
  • Мнения: 1 815
   Нещо не намирам поста, но някой беше писал за учебници , че предлага за 8 клас. Аз бих закупила, но дали ще са същите учебници и за нашите деца, да не решат да ползват на друго издателство.
   И още нещо да попитам. Така, както са на блокове часовете, в колко часа им приключва последния час /втора смяна/. Моята девойка ще пътува повече време и ми се иска горе-долу да се ориентирам в графика и.
  Друго , за което да се допитам и до вас, въпреки че  ще питам първо девойката. На първия учебен ден ще присъствате ли дискретно на откриването на учебната година или е по-добре да пропуснем мероприятието  Thinking

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 14:37 от Rady

# 148
  • Мнения: 253
Rady, аз ще присъствам на откриването. Първо моят син иска да отида и второ не бих пропуснала първата стъпка от гимназиалния етап на детето.

# 149
  • Мнения: 1 815
кативики, аз също искам да присъствам, на сина ми присъствах преди 4 години, но все пак питам, да не се окаже, че няма да има по принцип родители .

Общи условия

Активация на акаунт