9ФЕГ- 3

  • 25 867
  • 745
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 304
Моята пет пъти прооверява дали е сложила правилните учебници, ще трябва някаква таблица по седмици да си направя, че сега като се стъмни да знам в колко да я чакам вечерно време. Голяма, неголяма ме е страх в тъмницата сама да се прибира. Особенно с онези пиянки и дрогерии на Попа.

# 331
  • София
  • Мнения: 6 094
Някой може ли да ми обясни малоумщината, поне според мен, всяка седмица да са с различна програма. ...
Някои предмети са с малко часове и не може да има блок от тях всяка седмица.
Бройте програма за четна/нечетна седмица.

# 332
  • София
  • Мнения: 304
Някой може ли да ми обясни малоумщината, поне според мен, всяка седмица да са с различна програма. ...
Някои предмети са с малко часове и не може да има блок от тях всяка седмица.
Бройте програма за четна/нечетна седмица.
Тези някой предмети са предвидени точно за един срок и както е в много други училища един срок учат музика, а в следващият рисуват. Тези още не могат да си уточнят номерата в клас, а като отидох да заредя картата на девойката ми искат лична карта от тази година. Как да им обясня, че елитното школо си бало капаците Grinning

# 333
  • Мнения: 35 961
личните карти никъде не ги дават чак толкова бързо - поне в нормално голямо софийско училище

# 334
  • София
  • Мнения: 304
личните карти никъде не ги дават чак толкова бързо - поне в нормално голямо софийско училище
В нормално, голяяяямо СУ ги даваха за една седмица - явно там са ни разглезили Wink
Учебниците бяха на сайта от началото на септември, програмата на мейла и пей сърце, ама...

# 335
  • Мнения: 35 961
явно все на някакви други училища съм попадала Simple Smile

# 336
  • Мнения: X
Хич и не съм се сетила, че програмата била през седмица. Той си ги следи, има си хас да го дебна дали си е сложил правилните учебници в чантата... А за транспорта - ми ще походят няколко дни с билети, също той си го движи сам - казва дай пари за карта, останалото е от него. Не съм ходила за карта за транспорта от години.
Ама аз си писах и в другата тема, че не се втилясвам много.

# 337
  • Мнения: 47 981
Свиква се с всичко,спокойно. Не е чак толкова страшно Simple Smile

# 338
  • София
  • Мнения: 304
Аз лесно свиквам с всичко, но обичам всичко да ми е подредено и по график и когато има леки дисбаланси съответно започвам лекичко се напрагям. В предишното дето го давам за пример 3 пъти съм се карала с директора, ама здравата Grinning

# 339
  • Мнения: 11 818
А за транспорта - ми ще походят няколко дни с билети..
Може да се изкара карта за 1 месец с бележника или личната карта от старото училище, аз така направих още в началото на септември.

# 340
  • Мнения: 47 981
Срам ме е, но и аз съм се карала с директорката. Уви, няма ефект. Тя е ... типичен представител на гилдията. Даже вече ме е срам колко пъти и тук съм се оплаквала от нея. Не знам защо мен ме е срам всъщност...нея трябва да я е срам, ама...вие ще си прецените. Нищо фатално, и все пак, и развитие не виждам. Но здраве да е.

# 341
  • София
  • Мнения: 5 362
Карта за градският транспорт може да се извади и със старата лична карта, но до определена дата. Трябва да попитате в някой център на Градска мобилност.

# 342
  • София
  • Мнения: 304
Срам ме е, но и аз съм се карала с директорката. Уви, няма ефект. Тя е ... типичен представител на гилдията. Даже вече ме е срам колко пъти и тук съм се оплаквала от нея. Не знам защо мен ме е срам всъщност...нея трябва да я е срам, ама...вие ще си прецените. Нищо фатално, и все пак, и развитие не виждам. Но здраве да е.
Аз не съм се карала защото просто ми е криво или защото нещо съм си решила,
а защото съм защитавала правдата - значи това повечето учители възприемат децата като едно стадо и се наказва цялото стадо, заради една оца дето влезнала в чуждата градина.
Няма да стане просто, та единият път и до инспектората опряхме и бързо смениха позицията.
Когато човек защитава правдата няма пречеки, а когато срещу себе си има стена, то тогава се стига до скандали

# 343
  • София
  • Мнения: 6 094
Аз лесно свиквам с всичко, но обичам всичко да ми е подредено и по график и когато има леки дисбаланси съответно започвам лекичко се напрагям. В предишното дето го давам за пример 3 пъти съм се карала с директора, ама здравата Grinning
Ама ти ли ще ходиш в гимназията или детето?

Мисля, че до средата на октомври ГТ признаваха миналогодищните лични. Все пак проверете, за да не подведа някого.

# 344
  • Мнения: 253
На 16 септември извадихме карта за градски транспорт на детето със старата лична карта от училището, валидна е само за един месец. На 16 октомври ме умедомиха, че трябва да представи документ от новото училище.

Общи условия

Активация на акаунт