Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 4

  • 33 231
  • 744
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 472
Темата доста се разводни, но има такива и там не вързват 2та края и не пращат нищо. Не всички пращат,и статистиката е леко в теория на вероятностите. Никой точно не може да каже, защото не всичко минава по банка.
И не мога да се съглася, че в Бг се успява само с връзки. Като разбира се успял, за различните хора е различно.

# 706
  • Мнения: 3 884
Марто, каква е тая свинщина с твоя блок - дърветата на тротоара подрязани по терасите на блока. Рядко ходя в този район, че имам алергия към МОЛове, но ми се наложи .. направо се втрещих. Възраждане и Младост са следващите Левски и Конфу, навсякъде напъпват нови сгради

# 707
  • Мнения: 177
Да попитам къде има някаква зеленина прилична освен е Морската градина ? По вашите коментари разбирам че май няма зелено място , например на Гугъл видях в кайсиева нещо като ,,кучешки” парк или зеленина ... погледнах ами то някакви кално междублоково пространство !!!!

# 708
  • Варна
  • Мнения: 996
Ами аз не съм ходил около месец, не ги знам какво се случва. Но пък знам, че за всяко отсечено дърво засаждат нови 4. 🤷 Само не знам къде и кога?

# 709
  • Варна
  • Мнения: 10 799
В Чайка има зеленина.

На блока на Марто не ми харесва, че строят твърде близо до пътя. Представям си колко ще е шумно...

# 710
  • Варна
  • Мнения: 992
Петре иди виж в Сезони, леят вече фундамента, но има още апартаменти, това е точно до Парк Възраждане и лично аз го одобрявам много. Ако си умен може да си намериш апартамент дето гледа към зеленина.

# 711
  • Мнения: 177
А за Аспарухова Бг  проекта какво ти е мнението ?!!?

# 712
  • Варна
  • Мнения: 992
Аспарухово младеж не е Варна, тоест то е хубав квартал обаче заради смотаният мост се получава така, че ако ремонтират моста, което се случва може да постоиш 2-3 часа на него. Другото е, че моста е доста опасно място зимата заради вятър и заледявания. Отделно аз винаги имам едно наум с тоя мост от гледна точка сигурност...варненци помнят нещастието със стария мост. Тоест ако вземеш в Аспарухово ще си малко изолиран. Възраждане или Младост са ти вариантите ако искаш по-евтино, с повече пространство и сравнително комуникативно. Кайсиева също защото според мен ще заприлича и тя на нещо много скоро, но там е малко по-особено, което не ми попречи да заложа на квартала с една от инвестициите си.

# 713
  • Мнения: 6 530
На мястото на Пикадили Младост освен Лидл жилищни сгради последно ще строят ли?

# 714
  • Варна
  • Мнения: 992
Като гледам сроковете когато ще е готово, почти на 99.9% не.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Аз знам,че на мястото на автомивката,която беше между "Пикадили"-Младост и Бриколаж ще има офис сграда със жилища.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 992
Хм, интересно, може ли да споделиш повече за тази сграда? Въпреки, че като чуя офис сграда и се сещам за въздухопроводи и централна климатизация от която се тресе цялата сграда - поне тая в която ми е офиса е така и не знам ако живеех тук как щях да я карам. Както ми обясни един инвеститор..тия въздухопроводи за да са безшумни им трябвало специални подложки от банкноти...

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Това е единственото което знам. До автомивката имаше ключарски център,който се измести точно заради това,че ще ги събарят за да се строи.

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 13:23 от Мъж с пушка

# 718
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Това е снимка от терасата на апартамент в к-с Фамилия. Ограденият парцел в червено ли ще е мястото на Фемили Гардън?

# 719
  • Мнения: 13 860
Аз знам,че на мястото на автомивката,която беше между "Пикадили"-Младост и Бриколаж ще има офис сграда със жилища.

Това е безобразие. Абсолютно безобразие. Почвам да се страхувам,   че скоро трафопоста пред нас ще го махнат и на петното ще постоят комплекс с офиси и жилищна сграда. ( Живея в младост , виждам какво става....)

Общи условия

Активация на акаунт