Упражнения за едно трудно място!

  • 1 941
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Правилно имам предвид вътрешната част на ръката близка до мишницата..... Когато си протегнеш ръката, ако е по- дебеличка...там увисва Embarassed
Това били ( заедно с деколтето) и първите места където проличавали годинките... с една дума трябва да се стягат! ooooh!

Това, което описва The Sun  е супер трудно....


Но, ще пробвам всичките ви съвети ( и утре ако не съм във форума значи не мога да си мръдна ръцете  Joy )

eci   и намен ми е забранено повече от 5 кг...затова имам 2 гирички по 2 кг! Правя упражнения през ден... дано съветите ви да помогнат Praynig

# 16
  • Мнения: 8 917


Това, което описва The Sun  е супер трудно....



Напротив, много е лесно....явно аз не съм го обяснила като харата Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 11 004


Това, което описва The Sun  е супер трудно....



Напротив, много е лесно....явно аз не съм го обяснила като харата Rolling Eyes

Това упражнение се казва кофички
http://www.bb-team.org/exercise/000079.php
Краката може да са на пода Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 16:12 от Гигилче

# 18
  • Мнения: 7 914
The Sun , Hug
 ама двете ми кашкавалени ръце отказват да издържат толумбчестото ми тяло! Embarassed Rolling Eyes


 Blush
 

# 19
  • Мнения: 8 917


Това, което описва The Sun  е супер трудно....



Напротив, много е лесно....явно аз не съм го обяснила като харата Rolling Eyes

Това упражнение се казва кофички
http://www.bb-team.org/exercise/000079.php
Краката може да са на пода Simple Smile

 newsm10 Благодаря, Гигилче! Точно това имах предвид, само че краката наистина ми са на пода.
Звездичке, пробвай Peace Започни отначало с 5, след това увеличавай на 10 и т.н. на серийки. Ще ти се вижда трудносамо в началото, след това ще си фурия Peace Mr. Green

# 20
  • Мнения: 579
Темата е страхотна.Страшни сте момичета. Hug

Започвам с упражненията. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 7 914
The Sun , аз съм пробвала вече веднъж..... като стана време да свия ръце и си седнах на края на гърба....първо трябва според мен да ми позаякнат кашкавалките и после... ще почна и твоите упражнения  Hug

# 22
  • Мнения: 11 004
zwezdi4ka, за начало пробвай "женските" лицеви опори - правят се като стандартните, само че не си с изпънати крака, а коленичила.

# 23
  • Мнения: 8 917
The Sun , аз съм пробвала вече веднъж..... като стана време да свия ръце и си седнах на края на гърба....първо трябва според мен да ми позаякнат кашкавалките и после... ще почна и твоите упражнения  Hug
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт