Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 962
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 941
Роклята е готова! Зашили са ми подплънките, изпънаха презрамките и ги скъсиха на момента. Вече стои както трябва в бюста. Дано ми е удобно в деня на сватбата. Купих си още едни обувки на платформа. Сега остава да реша дали да бъда с обръч или без. Но това ще го реша в деня на сватбата. По принцип не искам обръч, но роклята сякаш стои по-красиво. И жартиер купих, който се отлепя, за да е по-удобен за сваляне. Grinning

# 286
  • Мнения: 410
Роклята е готова! Зашили са ми подплънките, изпънаха презрамките и ги скъсиха на момента. Вече стои както трябва в бюста. Дано ми е удобно в деня на сватбата. Купих си още едни обувки на платформа. Сега остава да реша дали да бъда с обръч или без. Но това ще го реша в деня на сватбата. По принцип не искам обръч, но роклята сякаш стои по-красиво. И жартиер купих, който се отлепя, за да е по-удобен за сваляне. Grinning

Аз не съм фен на обръчите, но си взех защото беше много удобно и помагаше роклята да не ми се омотава около краката. Пробвай дали можеш да ходиш без обръч - на мен назад без него беше невъзможно и затова препоръчвам

# 287
  • Мнения: 4 941
И без мога да вървя, но с обръч е по-красива самата рокля и по-удобно се ходи май.Имам от сестра ми, така че мога да реша в последния момент. Сега трябва да си намеря букет.

# 288
  • Мнения: 205
Ралииии обещаната програма за обработка - adobe premiere cc, дано ви свърши работа Simple Smile

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Мерси много, ще я разгледаме Wink  Дано се справим 😂

# 290
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте на всички бивши и бъдещи булки,

извинявам се, че нахлувам така в темата ви, но може ли да поискам информация за грим и прическа от тези, на които сватбения ден вече е минал?

Събирам информация за моя близка. Става дума за София, голф игрище "Света София" (Равно поле) и въпросът ми касае най-вече тези, които са се приготвяли там на място.

Много ще съм би благодарна за информацията от първо лице.

# 291
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Момичета, просто думи нямам да опиша колко сте прекрасни! Толкова се радвам на клипчетата ви!😍
Моята рокля ще е подобна на Ели, на 28.8 трябва да е готова и ще бъде с обръч, като по-късно вечерта може би ще го махна, ако много ми пречи.

# 292
  • Мнения: 410
Здравейте на всички бивши и бъдещи булки,

извинявам се, че нахлувам така в темата ви, но може ли да поискам информация за грим и прическа от тези, на които сватбения ден вече е минал?

Събирам информация за моя близка. Става дума за София, голф игрище "Света София" (Равно поле) и въпросът ми касае най-вече тези, които са се приготвяли там на място.

Много ще съм би благодарна за информацията от първо лице.
Аз бях там, гримьорът ми беше Георги Асенов (във фб е на английски, George), много добър. Фризьорката ми беше Поли от Поли студио, нея също препоръчвам. Те често работят заедно там. Иначе тя сигурно знае, но пробните грим/прическа са доста важни, защото иначе на деня може да има сълзи 😀

# 293
  • Мнения: 2 433
Тинити, радвам се че сте постигнали консенсус, важно е да се чувстваш добре!
Аз не съм суеверна, мисля веднага след сватбата да пусна роклята за благотворителност. Ще я накачвам в групите на булките от 2020 и ще я дам срещу платежно към някоя кауза. Кофти е обаче дължината, аз съм 1.59, а съм само на 5.5 см ток, та трябва да се намери булка миньон Simple Smile

# 294
  • Мнения: 1 560
Момичетаааа, точно месец остава до нашия ден! Усещам, че съм доста изнервена напоследък, макар че всичко е готово, а не знам какво ще става седмица-две преди това Grinning

Тинити, радвам се, че си го решила този казус!

Аз роклята мисля да си я запазя, не си представям да се разделя с нея толкова бързо Grinning

# 295
  • Мнения: 978
Vanilla , и ние сме на 7. Блазе ти, щом всичко ти е готово, при нас нищо не е, а пък съм толкова спокойна Grinning , и аз не мога да си представ да си продам или подаря роклята.. ако зависи от мен- всеки ден ще си я нося Grinning

# 296
  • Мнения: 2 433
Бе на мен ми остават три седмици и нищо не съм свършила.
Снощи с ММ си говорехме, че всички неща които трябва да направя до сватбата са се натрупали като лавина, а аз само отварям вратата, поглеждам лавината и казвам "има време" и хлопвам. Та така, докато останат 5 дни и не ме зарине всичко Grinning
За да ви стане ясно точно колко ме е домързяло и не съм свършила, слагам списък "недовършено"
Скрит текст:
-кумска бъклица
-саксии и цветя за градината (много е зле, никакви китки няма)
- обувки за младоженеца
- трябва да вземем халките
- кутийка/възглавничка за халките
- да взема роклята и последна проба вс ок ли е
-бельо
-бокал за църквата
-не съм говорила още за питките (Марулета поне ми каза къде правят хубави-благодаря!!)
-свещи/украса
-украсата за бутилките и ритуланите чаши(все още не съм купила чаши) нямам идея кой ще я прави, а не е лошо да се ориентирам..
-украса за кола и букет не са коментирани изобщо
- искам друга кутия за парите, тази която направих вече не ми харесва
-нямам рози в саксия, нямам идея от къде да взема(това са ми цветята за масите в ресторанта).
-платно за ресторанта
-менче
-конфети/сухи цветя/листа за хвърляне не са купени
-нямам още бутониери(имам материали, но не съм ги започнала)
- не съм правила още късметчетата, които се хвърлят
-кошница за късмети/конфети..
- нямам готов списък на гостите за тейбъл картичките (още има непотвърдили)
- ясно е, не съм зпочнала да правя таблото с разпределението по масите
-още нямам резервация за всички гости с преспиване, защото някои не са потвърдили колко ще са (деца 1-2-0? и следователно за някой с 2 хлапета не върви стандартна двойна стая)
-изследвания  документи не са правени
-не научихме нието едно хоро
-още не съм се срещала с фотографа и той само отлага, че е от друг град
- фризьорката ми е в чужбина и се връща преди сватбата = не знам дали ще имам пробна прическа
А вие как сте? Аз си пия спокойно кафето, което.. май е най-лошото.

# 297
  • Мнения: 4 941
Моята сватба е другата седмица и не мога да повярвам кога мина това време. Останаха дребни неща да се вземат и да се уточнят нещата в ресторанта за маси и места. Много е трудно като всичко се прави от разстояние.
И аз все повтарям има време, а то времето дошло. Grinning Всяка вечер само за сватбата мисля. Всички ми казват,че съм много спокойна и си правя нещата едно по едно, а вътре в мен вече е лудница.

# 298
  • Мнения: 978
Хибискус,
сега ще те успокоя.
Всичко, което не си направила, и аз не съм , плюс:
- днес поръчвам подаръчетата за гости;
- младоженеца няма костюм обувки и т.н
- аз нямам бижу за косата;
- днес тепърва ще си избираме халки Grinning
Taка че,  дишай! Grinning

# 299
  • Мнения: 574
Леле Тинити като каза, че е другата седмица, и аз го осъзнах Grinning при нас избираме алкохол, трябва да уточним с ресторанта поръчката и последно броя на менютата, масите. Правим (аз не толкова) менюта и листчета за разпределително табло на adobe illustrator, събираме багажи, че летим в четвъртък (дано не забравим нещо важно и да ме пуснат на летището с пистолета за лепило Joy ). Дойдоха и подаръците на кумовете, ще ви ги покажа след сватбата, да не видят тук случайно. Кумата ще я кръщаваме в петък, пробата на роклята също е тогава. Още едно моминско имам в събота. Късметчета, табла и други украси ще правя другата седмица. Все ще ги свършим задачите, а и да не успеем, не са най-важните Simple Smile а да, всеки ден следя прогнозата за времето, за сега изглежда добре.

Общи условия

Активация на акаунт