Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 930
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 24
Toва с никовете мн ме кефи. Всичко подлежи на проверка Grinning

Ами да, няма да влиза кой да е Grin


Това и мен много ме изкефи 😁👌 много яко измислено

# 676
  • Мнения: 978
Maruletaaaaa, къде си?

# 677
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Юхууу много яко, вкарайте ме и мен Simple Smile Пуснах си заявка

# 678
  • Мнения: 84
Момичета, ако някой има нужда от кола ето едно предложение, на което попаднах днес

http://forda.ford.bg/

# 679
  • Мнения: 42
И аз си пуснах заявка Simple Smile

# 680
  • Мнения: 8 705
Тук съм,сладурки!Пуснах си заявка.
   Четох статията за ягодинските сватби,абе много готино!!!
  Изобщо всичко и всички сте готини,аз днес съм бяла и добра !
   Щерката се смееше с мен,че нямада има какво ад правя като мине сватбата,ама не е познала.Една позната ме помоли да й направя тейбъл картичките!
    Една молба към Рали/мисля че тя беше/-каза,че са ви подарили пари по интересн начин.дай някоя снимка за идея,защото на онази българо-англ. сватба,на която сме канени ще подарим пари.ММ не ми се довери за нещо по-така,интересно,като идея.Ама като ще са пари,да са по интересен начин поднесени.Видях и двете идей по-горе,това с рамката ми хареса много.Ако може,на гърба ако пише чие производство е рамката,да ми каже момичето.
     Хибискус,градски,не спирам да мисля за теб и да се оглеждам по улиците,опитвайки се да те позная.накрая,ще взема да дойда в църквата,малко папарашки снимки да направя за момичетата./шегувам се/

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Марулета не съм в къщи и не мога да ти снимам автентичните варианти на подаръците, но намерих подобни в пинтерест и ще ти ги кача.
Едното беше чадър с накачани вътре банкноти. Това е от леля ми,която винаги така ни подарява пари - за абитуриантски и подобни поводи, винаги го прави това с чадъра. Не бях изненадана и като цяло не го харесвам особено Grinning , но все пак е по-различен вариант за подарък пари.
Другото което получихме е букран с мидички,пясък и корабче и парите бяха закачени по платната на кораба. нещо такова:

(това е най-близкото което намерих, но предполагам,че разбираш идеята)
и третото нещо е:

Тази кутия я има в джъмбо Simple Smile
Напиши в пинтерест money gift ideas и виж колко много интересни неща има. Simple Smile

# 682
  • Мнения: 8 705
Ооо,благодаря!!!

# 683
  • Мнения: 205
марулета и аз да се включа с идея, надявам се полезна - на нашата сватба сестра ми, ни подари кутия много красива в нея банкнотите завързани с панделки под форма на късметчета, бисквитки с наши снимки по тях и кутията завързана с огромна панделка, в която беше вплетено писмо с много трогателно послание, много красиво, поплаках си. Много бяхме трогнати и изненадани, много ни хареса идеята. Имахме и други картички, персонализирани специални за нас, с наши снимки, специални пожелания..  Simple Smile

# 684
  • Мнения: 2 433
Марулета, ама заповядай, в 18 часа е църквата, няма да ми пречиш. Да ти кажа с толкова гости, едва ли ще разбера, че ме снима и някой "неканен" Grinning

# 685
  • Мнения: 192
Момичета, дайте ми съвети за магазини в Асеновград! Утре отивам и ще бъда там два дена. През април бях и обикалях, имам смътни наблюдения върху това какво се предлага, но тогава имаше предимно абитуриентски рокли, та не запомних нещо кой знае какво. Всяка информация ще ми е от полза. Simple Smile

# 686
  • Мнения: 978
biserra, действието вече се развива във фейсбук Grinning vanillabeibi e дала линк по-горе Simple Smile

# 687
  • Мнения: 4 940
Пуснах документи за лична карта, но за книжката как стоят нещата? Мога ли да карам така, без да я сменям? Ако има булки шофьори да кажат как са постъпили.
Не намирам групата във фейса...

# 688
  • Мнения: 2 433
Тинити, трябва да я смениш, защо не ги пита, то е паспортно бюро, на едно място са ЛК и ШК. ШК също е докумен за самоличност, мисля и паспортът трябва да се смени

# 689
  • Мнения: 1 560
Знам, че имаш срок 1 месец след като си смениш личната карта да си смениш и книжката. Иначе съм дала линк за групата на предната страница.

Общи условия

Активация на акаунт