Отговори
# 30
  • Мнения: 28 072
На рождения ден на Айше











Халит и Берг са в началото на клипчето - вдясно на заден план

https://scontent.cdninstagram.com/vp/71bb79b37320ec6d74cd7e8efd5 … .cdninstagram.com

# 31
  • Мнения: 14 571
 Grinning Здравейте! Grinning Нощната ви информация е чудесна,момичета!  Hug

 

Фото на деня!...



Истанбул сутрин.Хубаво настроение!



Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 05:43 от vera17

# 32
  • Мнения: 28 072
Добро утро! Hug
Феновете вече започнаха да пишат "очаквайте скоро "Код: Вавилон" и Ирфан" Joy

https://scontent.cdninstagram.com/vp/efcb39c94523aa5228325629064 … .cdninstagram.com

Хубав ден! Hug

# 33
  • Мнения: 14 571
 Халит и Неслихан???

# 34
  • Мнения: 28 072
От партито снощи в Soho House Istanbul



Айше е празнувала 50-годишен юбилей







https://scontent.cdninstagram.com/vp/317c8165f192bd8a246fcf51d87 … .cdninstagram.com

https://scontent.cdninstagram.com/vp/84abca331ba2ab561d3ce7003c1 … .cdninstagram.com

https://scontent.cdninstagram.com/vp/9360709e3d6c0cb85031b51f228 … .cdninstagram.com

От презентацията на AVON на Езги Мола - м. март



От Ранини


Цитат на: vk
Известная журналистка Ранини подтвердила, что в сериале Код: Вавилон будет две героини. Однако пока прогнозы кто это будет делать рано, пусть для начала Халит Эргенч поставит свою подпись, а дальше под него будут выбирать актрис.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет, момичета! Flowers Hibiscus

Не искам много-много да ви преча, просто исках да се похваля, че започнах преди седмица Vatanım Sensin. Все още съм на 17-та серия, но сериалът супер много ме плени и нямам търпение да го приключа (колкото и пуста и празна да се чувствам след това, предполагам). Innocent

Отдавна исках да гледам сериала поради това, че е исторически и за период от историята на Република Турция, за който знам по-малко (отколкото за Османската империя). Разбира се, сериалът е силно фокусиран върху това турците да бъдат представени в най-героичната си и хиперболизирана светлина, а гърците опетнени, но има доста добри исторически моменти (или фигури, като Халиде Едип Адъвар, например). Hands Plus1

За мен обаче сериалът е супер интересен по три причини:
1. Декорите, костюмите, операторското майсторство и прочие, които отново са на изключително ниво и за пореден път доказват, че филмовата индустрия на южните ни съседи е с класи над всички останали в региона.
2. Постоянното напрежение през цялото време на дадена серия, без нито един излишен момент. Искрено се надявам в останалите 42 епизода, които ми предстоят, напрежението да си остане все такова, и да нямам търпение буквално да изгълтвам сериите една след друга. Отдавна не ми се беше случвало да се вманиачавам по сериал до такава степен, че да лежа в леглото с айпада до 2-3 часа през нощта, само и само да гледам серията, въпреки че очите ми се затварят и мозъкът ми вече на функционира. Grinning
3. И най-вече - невероятната игра на всеки един актьор. Heart Exl Мислех, че това ще е сериалът на Халит и Бергюзар, обаче то просто няма един слаб актор или един ненужен герой. Казах, че причината да искам да гледам сериала, е историята, но втората причина беше Боран Кузум, за когото отдавна чета само прекрасни коментари (и когото гледах преди време в Şahin Tepesi, който, уви, приключи преждевременно). Наистина прави страхотна роля, а още не съм видяла и пълния потенциал на героя му (говоря за тая велика любов между Леон и Хилал, по която толкова зрители са се вманиачили - нямам търпение за нея). В тази връзка, страхотна игра на Мирай Данер, на Онур Сайлак също, на Кубилай Ака, бе въобще... страхотни са всички! Hands Raised Hands

Мога още много да пиша, но не искам да досаждам, предвид, че вие сте гледали, следили и преживявали сериала преди толкова време. Само исках да си споделя, че съм очарована. Наистина. Revolving Hearts

# 36
  • Мнения: 14 571
*Tincheto!*... Благодаря за чудесното мнение за "VS"! Flowers Fallen LeafFlowers TulipFlowers Fallen Leaf

 Истанбул сутрин!....


От Марина....  Laughing

"Завръщането на Халит Ергенч!..."

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 10:43 от vera17

# 37
  • Мнения: 28 072
Тинче, нито пречиш, нито досаждаш Grinning И аз да се похваля, че накрая ми повярва Laughing и след дълго очакване имам възможност да чуя мнението ти за сериала, за любовта. Онази необикновената за която Ботев пише писмото до Венета. Да, покрай турския сериал аз си мислих и за тях и за огромната празнина в българското кино, което никога не обърна очи към такива велики истории.
Завиждам на всеки, който сега гледа или някога ще гледа сериала, на всеки който ще почувства героите близо до сърцето си, независимо в кой край на света живее.
Ще чакам пак да пишеш, защото ние все още живеем с героите, макар че по - рядко пишем за децата, повече за Азизе и Джевдет. Има си причина, като свършиш сериала, ще я кажа Wink Аз продължавам да съпреживявам - всяка сутрин с аржентинците в ТТ и ИГ, с руските фенки... И там има момичета, които сега гледат Родината и споделят. Наскоро се изненадах колко много хора от вконтакт са го гледали - в група, която не е фенска на нито един актьор от сериала. И докато съпреживявам с всеки нов зрител, благодаря отново на Халит, Берг, Онур, Боран, Мирай, Пънар, Окан, Фатих и всички останали, които решиха да направят този сериал.



# 38
  • Мнения: 13 421
Blue HeartЗдравейте! Blue Heart

Второто кафе с "Шедьоврите на Халит". Flowers Four Leaf Clover

https://www.instagram.com/p/B0Xq9uxA2hQ/



Изключително ми е приятно, когато отварям нашата тема, да "видя" и "чуя"
стари и нови приятели, фенове на нашите звезди и на филмите (сериалите),
в които участват! Heart Eyes
Имам предвид Тинчето и Vanja@ - много се радвам да прочета както мнението за "Родината",
така и любопитното инфо за немския сериал "Babilon": Berlin", който изглежда особено интересен. Hands Plus1
Тинче - чудесен анализ, макар и начален. Hands Clap Надявам се да изпиташ същото удоволствие
и нетърпение и от останалите епизоди и да го споделяш с нас. Hands Ok Hand
Добре дошли и на двете и се надявам по-често да се появявате при нас
с вашите мнения и новини. Hands Pray

Лу, поздравявам те за търпението да дочакаш уникалните снимки и клипчета
от рождения ден на Айше! Heart Eyes Очаквах, че ще има голям купон, защото са много
турските звезди, които искрено обичат и разчитат на Айше за популяризирането им по света.
А за нас тези снимки са невероятен начин да се докоснем още веднъж до реалния живот
на любимите ни Халит и Берг! Gift Heart



Колажи тип шев-и-кройка вече започнаха! Laughing Laughing



Така изглежда Сохо Хаус Истанбул без гости. Hands Ok Hand



Радост за очите са и колажите за "Код: Вавилон".







Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 12:24 от jupetrov7

# 39
  • Мнения: 13 421
Ново предварително  инфо (от руските фенове на Халит) от Ранини,
за евентуална партньорка в "Код: Вавилон". Името е Башак Кьоклюккая.



(Много прилича на Джейда Дювенджи
.)

Краткото инфо за нея давам в спойлер, защото още не е сигурно.


Скрит текст:
Вчера известный блоггер Ранини отвечала на вопросы подписчиков, в том числе и по новому предполагаемому проекту Халита Эргенча - Код: Вавилон...
~ На вопрос, действительно ли Халит принял предложение, Ранини ответила, что он положительно смотрит на этот проект. Надо только подождать 10 дней...Видимо стадия переговоров перейдет к заключению контракта...
~ На вопрос, возможно ли, что партнершей Халита будет Башак Кёклюкая, Ранини ответила, что в истории есть два женских персонажа и пока рано обсуждать главную актрису, пусть для начала подпишет контракт сам Халит Эргенч, но...😌

На всякий случай, помониторила информацию о Башак:
Башак Кёклюкая - 45 лет (род. 19.04.1974). Детство Башак прошло в городе Анкара, где она и закончила государственный университет Хаджеттепе, факультет музыки и балета. Ее талант случайно заметил режиссер, который как раз работал над картиной «Наш народ». Он пригласил юное дарование сыграть в своей картине небольшую роль. Несмотря на то, что особой славы не принесла, зато девушка окончательно поняла, что сниматься в кино, это ее будущее. Башак посещала всевозможные кастинги и вполне удачно, на ее счету более двадцати фильмов, среди которых знаменитый сериал «Щепотка перца». Последняя картина с участием актрисы вышла в свет в 2017 году и называлась «Что-то полезное». Актриса много раз была лауреатом всевозможных кинопремий и призером на МКФ.
Башак Кёклюкая замужем за Мехмет Мурат Иналом с 2003 года, у пары есть ребенок Али Инал.



Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 13:01 от jupetrov7

# 40
  • Мнения: 28 072
Джу, благодаря! Уточнявам, че преводът на информацията от Ранини е на Marina.
За мен няма никакво значение коя ще е партньорка на Халит, имам претенции само за Берг Grinning А и никой не пита феновете, да не е концерт по техни желания hahaha.
Халит си е партнирал и с някои от най - известните турски актриси, и с неизвестни, и с по - млади, и с по - възрастни. Дали са всичко от себе си, така успехът е сигурен. Та той притежава и този талант - да увлича, да стимулира, без да се прави на ментор, без да се налага и изпъква. Затова не са единици онези, които искат да играят с него, даже го споделят в интервюта.

# 41
  • Мнения: 14 571




От ранните фото сесии...

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 16:53 от vera17

# 42
  • Мнения: 28 072
Вера, Халит специално за рождения ден на мениджърката като че ли е намалил брадата Laughing

Много хубава снимка от Доа - със съпруга си.



А съпругът на Аслъ Йеткин Дикинджилер е в Кърджали за снимките на филма за Наим Сюлейманоглу в който изпълнява ролята на бащата на Наим.


Цитат на: vk
Ранини написала что читала сценарий сериала Бабил и сценарий не на вау, что вот 100% взорвёт рейтинги, но учитывая то что Халит Эргенч сыграет главного героя, тогда много чего изменится. И написала что ждёт как Халит расширит границы своей игры с этим персонажем.

# 43
  • Мнения: 13 421
Халит се чуди защо феновете му толкова се вълнуват
да разберат кои ще бъдат партньорките му в "Код: Вавилон". Grin





Още една снимка на градината на ресторант Сохо Хаус Истанбул,
където беше снощният купон за рождения ден на Айше. Красиво място! Hands Plus1

# 44
  • Мнения: 14 571






Лека вечер!.... Two HeartsTwo Hearts

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 19:17 от vera17

Общи условия

Активация на акаунт