Омръзнаха ли ви темите за секс в клюкарника?

  • 3 308
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 611
Като че ли ми поомръзнаха, а и напоследък не съм на такава вълна  Confused

# 46
  • Мнения: 4 473
Прави ми впечатление, че темите със сексуална тематика се разглеждат и приемат по различен начин в зависимост от това дали са в "Клюкарника", "Дом и Семейство" или "Татковци" Thinking.
Гласувах с четвърта опция.

# 47
  • Мнения: 7 474
Прави ми впечатление, че темите със сексуална тематика се разглеждат и приемат по различен начин в зависимост от това дали са в "Клюкарника", "Дом и Семейство" или "Татковци" Thinking.
Гласувах с четвърта опция.

Вярно е  Peace има и сериозни теми, има и такива , в които дори не се говори за секс , а за всевъзможни други глупости , просто са за майтап повече Mr. Green

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Трета опция. Понякога научавам интересни неща. Като за оргазЪма Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Прави ми впечатление, че темите със сексуална тематика се разглеждат и приемат по различен начин в зависимост от това дали са в "Клюкарника", "Дом и Семейство" или "Татковци" Thinking.
Гласувах с четвърта опция.

И на мен ми прави впечатление това и не случайно уточних, че става въпрос за клюкарника.

И не са ми омръзнали, защото не са повече от темите за косми, плетки, бои за коса, придобивки, отслабване, гоблени, стрии, свекърви и пр.  Grinning

Мммммм дали не са повече? Да взема да пусна една анкетка "Колко са темите за секс в клю-то?"  Grinning И да падне едно броене  Crazy


Обаче си мислех, че четвърта опция ще събере най-много гласове... Thinking

# 50
  • Мнения: 7 837
Саня, със сигурност не са повече от темите-мрънкания. Готова съм да се обзаложа  Grinning

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Саня, със сигурност не са повече от темите-мрънкания. Готова съм да се обзаложа  Grinning

Хихихихихихииииии, включително и тази?

# 52
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
не ми пречат

# 53
  • Мнения: 7 837
Саня, със сигурност не са повече от темите-мрънкания. Готова съм да се обзаложа  Grinning

Хихихихихихииииии, включително и тази?

О, не, тази изобщо не я причислявам към шедьоврите "мрънкане"   Laughing
Хубавото на секс-темите е, че са разтоварващи  Grinning

# 54
  • Мнения: X
Направо ми дойде до гуша от тях. По-голяма простотия не се бях и надявала, че ще има във форума, ама ей на - има, че и отгоре.

На кой как му го завират слабо ме интересува, ама, както го е казала Ерика - чисто мерене на пишки, поредното кой е по-по-най  smile3507................

# 55
  • София
  • Мнения: 5 289
Понякога ми омръзват,понякога ме забавляват.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хубавото на секс-темите е, че са разтоварващи  Grinning

Мдааааа, само дето на мен много по-разтоварващо ми действаха темите за муньо/муня.


Де да имаше сега някой да пусне нещо подобно (тука вече се повлиях от темата на Буба за лятото и скуката във форума).

# 57
  • Мнения: 2 792
Не ги чета, така че не са ми омръзнали, всъщност и тази тема я прегледах по диагонал  Rolling Eyes.
 Всеки си пише за това, което го вълнува или иска да се похвали, лошо няма.

# 58
  • Мнения: 2 212
По-скоро ми омръзват не секс темите в клюкарника, а като не може да намериш клюкарника от секс теми..като се наводни, та ни удави ooooh!
Аз лично нямам против да се забавляват хората, понякога и аз списвам някой ред, но никога не пиша сериозно, нито приемам написаното насериозно... Peace

# 59
  • Мнения: 5 299
Мрънкащите теми определено са много повече.

Общи условия

Активация на акаунт