Априлки 2020

  • 34 785
  • 794
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 301
Момичета за суха кашлица какво взимате. 14г.с. Доктора ми каза Прополки, но не виждам ефект

# 766
  • Мнения: 5
Здравейте, ако може да се запиша и аз. Втора бременност, 30 години, термин на 26. 04 Simple Smile

# 767
  • Мнения: 3
Здравейте, и аз да се включа с първа бременност съм и термина ми е на 09.04 😊

# 768
  • Мнения: 3
Здравейте момичета. Разписвам се и аз с първа бременност. Термин 17 април Heart

# 769
  • Мнения: 221
Здравейте момичета, много съм притеснена и уплашена. Утре влизам в 14 г.с и от снощи отново имам кафяво зацапване... Случва се всеки месец, последно на 23.09, всеки път не ми казват конкретна причина и че всичко е наред,но след всяко такова зацапване се поболявам дали бебето ни е добре... Този път нямам болки, съвсем леко и то рядко, като ПМС,но аз си имам като цяло разни болежки,на утрогестан съм от 7 г.с. Има ли някоя от вас, която периодично да й зацапва, казват че щом е кафяво е стара кръв, но наистина се притеснявам, първа бременност ми е. Скоро мина ранната ФМ и БХС, бебчето беше добре, само това малко ме успокоява.. Събота е ,винаги става почивните дни и предполагам, че пак ще ида в някоя частна болница, от Стара Загора съм,този път мисля да ида в Ниамед, моя АГ до сега ме пращаше в Иван Рилски. Дано всичко е наред.

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 11:19 от Dreamer_19

# 770
  • Мнения: 87
Dreamer аз съм в 14г.с от днес и от 6 г.с три пъти до сега съм имала кафеви зацапвания и трите горе-долу когато би ми бил цикъла. И на мен никой не ми казва каква е причината. Отлепяне няма. Казват почивай си и всичко се развива нормално. Не знам дали ще те успокои,но поне сега знам че не съм само аз така. И на мен ми казаха ,че щом е кафяво е стара кръв, но от каде идва... ? Аз съм на дуфастон и но-шпа от първото зацапване насам. Вече си мисля че е цветна бременност,но доктора каза че не е.

# 771
  • Мнения: 27
Здравейте! Има ли бъдещи мами с термин Април 2020 от Пловдив! И по специално от район Тракия! Предлагам да направим една среща на живо . Ако има желаещи нека пишат на лично Simple Smile

# 772
  • Мнения: 22
Здравейте! До сега само ви четях, понеже термина ми беше изчислен за началото на май, но нека и аз да се запиша - 11 г.с + 3 дни, термин 28.04.2020, втора бременност ( "каката" е на 1.2г 😀 ). На 18.10 съм на БХС и първа ФМ и се надявам да разберем и пола тогава (дали сме заявка за мъж 😉, но каквото Господ ни дари, все ще сме доволни.

Пожелавам леко бременеене на всички!

# 773
  • Мнения: 12
Включвам се и аз с термин 17.04 🙃
Момичета, някоя от вас да се оплаква от сърбеж и зачервяване?

# 774
  • Мнения: 14
Здравей,  вземи Стодал, хомеопатичен е и е за всеки вид кашлица.  Аз го взимам вече 5 дни.


Момичета за суха кашлица какво взимате. 14г.с. Доктора ми каза Прополки, но не виждам ефект

# 775
  • Sofia
  • Мнения: 142
steffanie2204, нашият “батко” също р на 1г. и 2м. Ние дадохме заявка за момиче, но нещо ми подсказва, че пак ще е момче. Нямам нищо напротив. Лека бременност! 🙂

# 776
  • Мнения: 1 189
Момичета, мен от два дни ще ми се пръсне главата. Събуждам се със зверско главоболие и така почти откарвам целия ден. Все едно съм препила 😂 Какво е това нещо,не знам ...

# 777
  • Мнения: 72
Аз доста често съм с главоболие напоследък и също така имам учестен пулс тея дни.Има ли други с този проблем и дали е нормално според вас? В 14г.с. съм.

# 778
  • Мнения: 715
Аз съм с усилен пулс и усещане сякаш сърцето ми е в корема, но е нормално, тъй като кръвта в организма става повече. При първата бременност мислех че усещам пулса на бебето, а се оказа че е моята кръв 😁

# 779
  • Мнения: 105
Аз също съм с доста учестен пулс , понякога получавам сърцебиене и Много бързо се уморявам 😀

Общи условия

Активация на акаунт