Априлки 2020

  • 36 036
  • 794
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 170
Аз съм същата паника. В момента, в който се почувствам по-добре и се шашкам дали всичко е наред. Сякаш като ми е зле ми е по-спокойно Grinning

# 676
  • Мнения: 927
Блазе ви, че всичко е отминало сега съм 14 г.с + 2 дни и все още всяка сутрин си повръщам + днес бонус и по обяд Sad

# 677
  • Мнения: 21
Здравейте,
И при мен всички симптоми бяха изчезнали след 11 сесмица. В 14 седмица и 3 дни съм. Остана само болката в гърдите и се появиха леки контракции от 3 дни, за които ми дадоха Ношпа.
Сега обаче много се притеснявам, защото настинах лошо - гърлото ужасно ме боли, с температура 37 и бучене в ушите. Обикновено ме обръща на ангина като започне така. Бях на лекар, каза, че засега няма ангина, изписа ми само Авирон Рапид, да не пия вит. Ц и никакви капки за нос и каза да пробвам с чайове до сряда. Много се притеснявам може ли да стане нещо на бебенцето от настинката? Ако се стигне до антибиотик, според вас не е ли много рано да се взима? Ако някой има някакви препоръки или нещо ефикасно, което може да се пие, бих се радвала да сподели.

# 678
  • Мнения: 1 189
А коремчетата ви имат ли разлика ? Аз като отида до WC и коремът ми става плосък както си беше и преди. Не знам в този период нормално ли е това, но аз определено се психясвам.😳

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 142
Нори, ако ти е първа бременност, е съвсем нормално ако оше нямаш коремче. При мен предния път чак към 5-ти месец ми пролича хубаво, но по-рано ми беше дискомфортно от копчетата на дънките. Сега е друго нещо. Имам си коремче като обилно преяла непрекъснато поне Пт мееец насам. Мускулатурата не е същата, въпреки че уж добре се бях стегнала. 😁
Аз съм в 14 г.с. и от миналата седмица постепенно спря това целодневно гадене. Умората също не е чак толкова фрапантна.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 213
Днес се записах на ЖК в Майчин дом. Малко се притесних, че бебчето е избързало със седмица! Трябва да съм в 11 г.с и 1 ден , а то отговаря по размери на 12г.с и 1 ден. Изместих ФМ за в сряда, иначе беше запланувана за 16-ти. Иначе ми казаха, че съм с предно разположена плацента и индикации , че е ниска :/ Нещо ми се е стегнала душата, и то много. Термина ми се издърпва на 19.04.

# 681
  • Мнения: 301
Момичета имам следния въпрос. Кое от БХС за Даун гледате - резултат за бременната жена или резултат за лекуващ доктор (там има според възрастта и биохимичен резултат)

# 682
  • Мнения: 11
Аз лекичко да се вмъкна в групата Simple Smile) с термин 01.05 съм, но като е толкова рано през месеца предполагам, че може и да подрани, та да си имам дружки, с които се движим едновременно и след раждане Simple Smile)

# 683
  • Мнения: 2 476
Момичета имам следния въпрос. Кое от БХС за Даун гледате - резултат за бременната жена или резултат за лекуващ доктор (там има според възрастта и биохимичен резултат)

Мисля, че се гледа резултата за бременната жена.

На мен вчера ми излезе резултата от БХС. Почти нищо не разбирам, а разговорът с генетик е чак в събота. Отделно вече 5 дни след ФМ живея със свито сърце, защото се появи проблем и ще я повтарям, даже потретя. Не мога да се отпусна и да мисля за друго. Confused

# 684
  • Мнения: 1 189
Доколкото знам, какъвто и да е резултатът от цитонамазката по време на бременност по никакъв начин не може да се лекува, така, че самото изследване се обезсмисля. Точат просто пари, понеже се полага по здравна каса.

# 685
  • Мнения: 832
Момичета имам следния въпрос. Кое от БХС за Даун гледате - резултат за бременната жена или резултат за лекуващ доктор (там има според възрастта и биохимичен резултат)

Мисля, че се гледа резултата за бременната жена.

На мен вчера ми излезе резултата от БХС. Почти нищо не разбирам, а разговорът с генетик е чак в събота. Отделно вече 5 дни след ФМ живея със свито сърце, защото се появи проблем и ще я повтарям, даже потретя. Не мога да се отпусна и да мисля за друго. Confused

какъв проблем се е появил? стискам палци всичко да е наред.

# 686
  • Мнения: 2 476
Не успя да се види нещо важно.

# 687
  • Мнения: 221
Скрит текст:
Момичета имам следния въпрос. Кое от БХС за Даун гледате - резултат за бременната жена или резултат за лекуващ доктор (там има според възрастта и биохимичен резултат)

Мисля, че се гледа резултата за бременната жена.

На мен вчера ми излезе резултата от БХС. Почти нищо не разбирам, а разговорът с генетик е чак в събота. Отделно вече 5 дни след ФМ живея със свито сърце, защото се появи проблем и ще я повтарям, даже потретя. Не мога да се отпусна и да мисля за друго. Confused

Това са моите резултати от БХС, днес следобед ще ходя на консултация с АГ, мисля че са ок,но ще видим, дано всичко е наред и при вас. Все пак аз винаги си повтарям, че изследването е статистическо и лично за мен резултатите от ФМ,са по важни,естествено ако морфологията е направена,както трябва.

Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 10:21 от AnMary

# 688
  • Мнения: 2 476
Мен не ме притесняват резултатите от БХС засега, защото така или иначе не ги разбирам на 100% (дано и там всичко е наред), а точно ФМ. Затова имам час за събота да я повторя.

# 689
  • Мнения: 221
Miss_Independent5, какво Ви казаха на ФМ, някой от измерените параметри на бебето ли Ви притеснява?

Общи условия

Активация на акаунт