Kоя зодия изневерява най -много?

  • 8 782
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 960
Жените скорпион са друга работа, не като мъжете. Пак труден характер, но рядко биха изневерили.
А мъж дева, ако въобще се осмели да се задоми, ще е голям успех, пък какво остава да изневерява.

# 61
  • Мнения: 2 214
Скорпионът, водолеят, близнаците и стрелците
Техните ангели са най- слаби
Въобще не съм съгласна. Аз съм скорпион и съм тотално моногамна, а ММ е стрелец и съм убедена, че ако изневери няма да е защото му е слаб ангелът. Също неизневеряващ тип. За водолеи и близнаци нямам наблюдения.
Говоря за мъжете. От опит.

# 62
  • Мнения: 343
С две ръце - Риби !
Говоря от опит. И за жените бих казала същото, защото имам приятелки Риби. Слаби са им ангелите явно. Laughing

# 63
  • Русе
  • Мнения: 293
Жените скорпион са друга работа, не като мъжете. Пак труден характер, но рядко биха изневерили.
А мъж дева, ако въобще се осмели да се задоми, ще е голям успех, пък какво остава да изневерява.
Имам познат мъж дева, който изневерява без да се крие дори.

# 64
  • Мнения: 15 960
 Е, то от всяка зодия има изключения. И аз познавам изневеряващи деви, но е било с цел нова връзка,  не просто за спорта.

# 65
  • София
  • Мнения: 17 773
О, девите се заглеждат и още как. Stuck Out Tongue
Чак статистика нямам, но не са от най- кротките.  Особено мъжете. 

# 66
  • Мнения: 15 459
Мъжете дева са ад. Всяка жена женена за дева за мен е героиня с железни нерви и биволско търпение. Аз не бих ги изтърпяла и месец

# 67
  • Мнения: 11 565
Първото ми сериозно гадже беше Дева.
Така хубаво лъжеше.
Идва една вечер с червило на ризата, майка му го била целунала за чао- дъртия пергиш. Е, оказа се новото му гадже. После и на нея изневери.
Та, добавям и Дева в списъка.

# 68
  • Мнения: 15 960
Мъжете дева са ад. Всяка жена женена за дева за мен е героиня с железни нерви и биволско търпение. Аз не бих ги изтърпяла и месец
Щото не си била с мъж Рак. Жените, живеещи с такъв, заслужават орден за търпение и стоицизъм. Отделно всички жени е добре да избягват да забременяват октомври/ноември, или как там се пада.

# 69
  • Мнения: 1 284
Всички "зодии" са склонни да изневеряват. Кои по-малко, кои повече. Няма "лоши" или "добри" зодии, а само по-подходящи, актуални за един или друг човек. За различен период от време. Отношението се изгражда въз основа на субективното мнение, опит, темперамент, характер на всеки един човек.
В общия случай подвижните знаци - Дева, Близнаци, Стрелец, Риби и въздушните - Близнаци и Везни притежават вродена адаптивност, приспособимост, имат нужда от свобода и движение и като такива повече им се отдава да тъкат на два стана, което не означава че това им качество се изразява именно в това да изневеряват на половинките си.  Фиксираните - Лъв, Водолей и Телец и Скорпион по-трудно биха се решили да го направили, но ако го направят знае ли човек може да поддържат и дълготрайни извънбрачни, паралелни връзки. Земните - Телец, Дева  и Козирог предполагат повече гаранции, което не значи че между тях няма такива, които изневеряват. Защото човек не е само слънчевия си знак.

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 10:43 от starinthenightsky

# 70
  • Мнения: 130
Скорпион, Риби и Овен от мъжете!
Жените Риби и Рак.  Аз съм Риба, признавам си не съм го правила, но има нещо във водните зодии, които ги тика натам хахахах.
И все пак си е до човек, разбира се, и дали е октрил половинката си. Някой път, тези които хойкат най-много, евентуално стават най-лоялните като си намерят мястото Simple Smile)

# 71
  • Мнения: 1 200
Добър вечер!
Всъщност, трябваше да съм в раздел "домашни любимци", че се зачетох там в една тема, не знам какво правя тук точно, но се почувствах компетентна и по тази тема 😂😂

От жените, по мои наблюдения най- изневеряващи
- риби
- риби
- овен-ки
От мъжете
- овен
- овен
- овен

# 72
  • Мнения: 6 146
От мъжете първенците са Дева, естествено! Следвани от Близнаци и Риби.
От жените - първо място Овен, второ пак Близнаци, трето - хм Стрелец.

# 73
  • Мнения: 8 757
Овен, Лъв и Дева за топ мъже изневеряващи.

# 74
  • Асеновград
  • Мнения: 1 367
Близнаци, и Дева от мъжете, такива са ми наблюденията, а за жените по-скоро риби! Казвам само за тези зодии които познавам лично и знам че са изневерявали на приятелите/приятелките си! Simple Smile сто процента има и други зодии, но тези ми се струва че са най-неверни!

Общи условия

Активация на акаунт