Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~120~ тема

  • 36 786
  • 738
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 9 539
Що не идат да се гръмнат всички ,, познавачи " на живота им Scream

# 316
  • София
  • Мнения: 13 711
Неслиханче празнува ЧРД без Кадир, но пък като я гледам много весела ми се струва. Дали защото се е освободила от прангите на ревнивеца  smile3503 newsm48
Като знаем, че двамата всичко обсъждат заедно, няма как тя да е взела едностранно решение за участие в сериала.  smile3521
Информацията за нейното участие е преди те да заминат на почивка. Тогава той не се сърдеше, сега точно за нейният рожден ден изведнъж решава да се сърди  newsm48

# 317
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: )))))
хиххихи - вкарването в пътя Wink ми хареса

Що не идат да се гръмнат всички ,, познавачи " на живота им Scream

: )))) да влачат там Фили , не им обръщам внимание.

На мен Вуслат ми е интересен. Може пък Деврим да е подобрила играта си и да ни изненада в новия сезон.

Наистина подготовката отнема много време, даже на мен ми се струва, че късно почнаха за "Дъщерята на посланика". Но пък те комшиите са се специализирали.

# 318
  • София
  • Мнения: 13 711
Ето, пак без Кадир празнува Stuck Out Tongue Winking Eye


А Кадир сигурно в това време я снима с тортата и затова го няма  hahaha hahaha hahaha

# 319
  • София
  • Мнения: 13 711
Къде бил Кадир  newsm47
Носи на нашата красавица четката за коса, да се среши сутринта,  след бурния купон снощи   smile3503

# 320
  • София
  • Мнения: 971
Аз харесвам Джейн Остин - много пъти като  нямам какво да правя гледам Гордост и предразсъдъци тв сериала с Колин Фърт и Ема с Кейт Бекинсейл , а понякога и Ема с Гуинет Полтроу - тя го докарва акцента супер .

И "Гордост и предразсъгъци", да. Друг много любим ми е "Брулени хълмове", но последната екранизация, с Том Харди и жена му, Шарлот Райли. Често си го гледам и него.

Цитат на: Eleonora_27
Лили, като имаш време, пусни в скрит текст някой друг линк, че да сменя малко плочата.


На DVD-та са ми. При една разпродажба в озон ми попаднаха 10 DVD-та за 12 лв, после ми попаднаха още няколко и така си ги насъбрах. Ще опитам да ги сваля някъде и ще ти пратя линк.

# 321
  • Мнения: 22 208
Здравейте, момичета Hug

От клиниката, където е раждала сестрата на Кадир - Асуман, пуснаха тези две клипчета, нашите патрони се виждат за кратко там, майката на Неслихан е там също... Вълнуващо е много Heart
Не е лошо да вземат пример от нашите родилни домове.

https://www.instagram.com/p/B1bmq4cHYnQ/?igshid=17h19bhox8y32

Несли и Кадир приготвят стаята на малката Гюлче Heart

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 08:29 от Еванджелин

# 322
  • София
  • Мнения: 13 711
Привет от мен дружки  bouquet
Еви, на светлинни години сме от турските болници  smile3521

Ето я и Деврим, добре изглежда, отпочинала. Чакаме с нетърпение старта на Вуслат



Кадир е готов за новия сезон  Heart Eyes
Ей, невероятен глас има Тембърчо






Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 13:12 от БлагаВест

# 323
  • Мнения: 22 208
Неслихан чрез Instagram благодари на феновете си за дарението на Асоциацията за деца с аутизъм Tohum Otizm Vakfı: 💙 Heart

# 324
  • София
  • Мнения: 13 711
На профила си в Инстаграм Неслихан е качила следното послание към децата с аутизъм 

В този специален ден вашите близки са допринесли за фонда за образователни стипендии за деца с аутизъм, като даряват от ваше име
Благодаря ви за надеждата за бъдещето на нашите деца с аутизъм

# 325
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета
От много време не съм се появявала в темата ви, за което си има ред причини от реала, но искам да кажа, че съм на 8 епизод от Вуслат и съм впечатлена отново от играта на Кадир, като Азиз.
Надявам се и Несли да е ударила в десетката с избора си на  проект....Енгин го харесах още в "Ако бях облак".

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 20:48 от gostenka68

# 326
  • София
  • Мнения: 13 711
Добро утро и хубав ден приятели   bouquet

# 327
  • София
  • Мнения: 13 711
Официално стартираха снимките за втория сезон на Вуслат  Peace
Хайде да му е на късмет на Кадир




Сега чакаме старта и на Неслиханче  love001



При това и двамата с Енгин са от един и същи отбор - Бешикташ  smile3521


# 328
  • София
  • Мнения: 13 711
Къде сте момичета   wavey wavey wavey
От вчера си пиша сама. Ще ме санкционират. Няма ли кой да ме покрие.
Има раздвижване при Вуслат, появява се нов герой - Онур Сеит Яран  newsm78
Каква ли ще му е ролята

# 329
  • Мнения: 22 208
Линде, в движение съм. Пиша само за да те покрия Kissing Heart



Общи условия

Активация на акаунт