Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~120~ тема

  • 36 881
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 486
Еве, ето го  Peace



Ако искаш да се научиш Laughing

Скрит текст:
Ползвай този сайт https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1& … qymCB0In3VIUaUeyQ

Така както си ми го дала, копираш URL-то горе в лентата



 и го поставяш, където е обозначено



после цъкаш на качи видео, като излезе/ то ще излезе като видео, нищо че е гиф/,  отиваш на конвертирай в гиф



вече е с разширение гиф, копираш адреса, качваш го в хостинг за изображения и след това тук.  Laughing

 

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 09:43 от savovas

# 91
  • Мнения: 10 486
Привет, момичета Hug Hug Hug



# 92
  • Мнения: 9 551
Здравейте момичета Heart EyesHug
Темата ни много се оживи заради хубавите новини за Несли Flowers Hibiscus
Всички сме доста ''хай '' от както разбрахме , нямаме нужда от чайчета Satisfied
Благодаря на нашите арт дами Вася и Боби за красотите , които творите Flowers Cherry Blossom
Линде , Еви , Ели , Габи , Васе , Боби и другите момичета , радвам се ,че поддържаме всички заедно темата Heart

# 93
  • Мнения: 10 486
Фили Hug Heart Eyes

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 11:26 от savovas

# 94
  • София
  • Мнения: 13 726
Привет момичета  bouquet
Васе   smile3501 newsm51 за прекрасните колажи
Фили  Hug
Поразрових се в правописните речници и  думата Seferin  ми я превеждат - "Експедицията"
А думата за посланик е Büyükelçi
Съчетанието Seferin kizi  го превежда като - Експедиция на момиче
Та се питам откъде преведоха заглавието като "Дъщерята на посланика"  newsm78

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 11:39 от БлагаВест

# 95
  • Мнения: 10 486
Привет момичета  bouquet
Васе   smile3501 newsm51
Фили  Hug
Поразрових се в правописните речници и  думата Seferin  ми я превеждат - "Експедицията"
А думата за посланик е Büyükelçi
Съчетанието Seferin kizi  го превежда като - Експедиция на момиче
Та се питам откъде преведоха заглавието като "Дъщерята на посланика"  newsm78


Линде, то е SefirIn, а не SefErin Peace една буква само, но различни значения Laughing и аз се обърках и отначало на колажа написах думата с Е, та се наложи да се коригирам  LaughingLaughing

# 96
  • София
  • Мнения: 13 726
Васе  newsm10
Наистина, една буквичка само и съвсем друго значение
Така вече превода е точен  smile3521
--------------------------
Прочетох, че Наре е дъщеря на високопоставен дипломат. Но ми е интересно, какво ще търси дъщерята на посланика в този толкова отдалечен край?

# 97
  • Мнения: 9 551
Васе  newsm10
Наистина, една буквичка само и съвсем друго значение
Така вече превода е точен  smile3521
--------------------------
Прочетох, че Наре е дъщеря на високопоставен дипломат. Но ми е интересно, какво ще търси дъщерята на посланика в този толкова отдалечен край?

Линде Hug могат да измислят хиляди неща , но най-простото и логичното да е на почивка там или за уикенда.
Вече броим дните до началото .Сигурно ще започне през октомври като Карата .
Макар да ми се искаше септември ...

# 98
  • София
  • Мнения: 13 726
Филе и на мен ми се иска да е по-рано  Heart Eyes Ще потърпим след като вече знаем, че Несли е в проекта.
Представям си Несли, като една красива Нара, с безгрижието на едно щастливо и волно момиче.

# 99
  • Мнения: 10 486
При рускините прочетох, че Наре ще се занимава със социални въпроси, та може и по този повод да е там.

Само си гадаем...и ние, и те Laughing в един момент всичко ще е ясно Peace



Арабските фенове са направили клипче... а аз направих гифчета от него Laughing





Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 12:28 от savovas

# 100
  • София
  • Мнения: 13 726
При рускините прочетох, че Наре ще се занимава със социални въпроси, та може и по този повод да е там.

Само си гадаем...и ние, и те Laughing в един момент всичко ще е ясно Peace
Васе, явно след толкова дълго очакване, сега сме много щастливи и нетърпеливи  newsm62
Не ни свърта и искаме вече да започне, та затова си гадаем. Но така и времето минава по-бързо. После, когато започне, ще коментираме и ще жужим да разплитаме всяка една ситуация.  Heart Eyes

Малко спомени от предишни участия на Неслихан  Peace
От филма "АРИФ" с Озджан Дениз. Колко е била младичка  newsm03




От филма "Всичко което ми остана от теб" с Енгин Коч. Колко рев му ударих... smile3518



От сериала "Дъно" с Илкер Калели  Peace
Много нестандартен образ, но пък изигран перфектно. Нищо общо с обичайните сюжети  





Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 12:48 от БлагаВест

# 101
  • Мнения: 10 486
 Не знам дали е вярно...но

Всего будет показана 21 серия, но дальнейшая судьба будет зависеть от рейтингов.




Тези ги спрягат за бащата на Наре. Че на Баръш му е рано да го слагат в таз възрастова категория и да играе бащата Laughing Да видим кой ще изберат, предполагам че няма да е той.

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 13:18 от savovas

# 102
  • Мнения: 9 551
Баръш игра баща на голям син в сериала с Алина Боз - Парам парча( не се сещам как беше на бг) , така ,че става , но аз предпочитам този от Фатмагюл.
Линде , днес си само на правописни грешки Stuck Out Tongue Winking Eye , филмът  се казваше Араф - Чистилище Grinning
Няма лошо това за 21 еп. и после още .По-добре е вместо 3 или 6 ...

# 103
  • Мнения: 10 486
Фили, той е само 10 години по-голям от Енгин и тъй като са влюбени със щерка му, за мен не става Laughing в Парам парча и двамата влюбени бяха млади.


Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 14:49 от savovas

# 104
  • Мнения: 9 551
Ох, Васе забравих ,че и Енгин не е първа младост , ама в сериала може всичко ...
Както казах актьорът от Фатмагюл по-подхожда , по-аристократичен е , а Баръш си прилича на човек от народа .
Ама когото изберат , не ми пука .Щастлива съм ,че Несли се завръща

Общи условия

Активация на акаунт