Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 20

  • 93 064
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Ilkeston
  • Мнения: 188
И аз съм на вълна наденички.
Немски наденички и картофена салата с кисели краставички.

# 436
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
    Таратор с чипс; паниран кашкавал в кори за баница и гуакамоле.





# 437
  • Мнения: 209
Lipodve,сериозно ли ти измайстори тези купички от кокосов орех?
Да! То е супер лесно, само трябват 2 шкурки, една едричка и една по-фина, за да се загладят от вън и от вътре и след това само се намазват с обикновено слънчогледово олио, което ползвам за да си мажа и дъските за рязане. При първите купички, които си направих счупих кокоса с чук и има някой неравности тук таме, но за следващите помолих гаджето ми да ги среже за да са с по-гладки ръбове. Той ги сряза с обикновена ножовка и аз после пак си ги загладих с шкурка и ги намазах с олио. Това е, супер лесно, а са много симпатични.  Hug Yum
За да не ми се скарат нещо ето един кекс, за който обаче не мога да дам рецепта, защото съм го правила преди много време и не помня, само снимки имам.

ПП: При следващите купички ще взема да направя отделен пост в блога и ще снимам всички материали, които съм използвала, както и процеса стъпка по стъпка в снимки.  Grin

# 438
  • Мнения: 4 012
Много те моля да направиш подробен пост в блога,купувам си доста кокосов орех но едвам го счупваме,мъжа ми успява само с чук,отгоре пада кората но тя е много тънка а твоите купички ми изглеждат доста добре,с ръб и оформени...

# 439
  • Мнения: 209
Много те моля да направиш подробен пост в блога,купувам си доста кокосов орех но едвам го счупваме,мъжа ми успява само с чук,отгоре пада кората но тя е много тънка а твоите купички ми изглеждат доста добре,с ръб и оформени...
Ами взела съм 2, защото гранолата ми е на свършване и ще се опитам сега почивните дни да го направя, пък да видим! Simple Smile

# 440
  • Мнения: 6 060
ancheto05, https://www.-spam303-.com/2019/08/blog-post_31.html

Омлет с моцарела, гхи и заквасена сметана


Лесен хляб с три вида брашна и маслини

# 441
  • Мнения: 1 953
Честит празник с една по-различна и много вкусна тортичка:

Без глутен, без мляко и с мнооого кокосови продукти.

# 442
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 554
 Торта Мока

# 443
# 444
  • Мнения: 804


Млечно - боровинков шейк с мента Simple Smile

# 445
  • София
  • Мнения: 3 074
Миш- маш от пресни чушки

Домашна паста с пилешко.

Канелони със спанак и различни сирена.

Баничка направена от лаваш

# 446
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Свинско със зеленчуци в гювеч (патладжан, пипер, лук, чесън и пащърнак)

# 447
  • Мнения: 1 925
Един чийзкейк, който не ми се чакаше да стяга и го почнах директно от тавата Grinning

# 448
  • София
  • Мнения: 15 516
От вчера и днес.







# 449
  • Мнения: 1 336

Баница за закуска

Пиле върху бира(направено в керамичните, специални съдове), още не съм му свикнала и за това го прегорих леко горе.

Общи условия

Активация на акаунт