СЕДМИ КЛАС. Смелите - на трето, другите са на морето

  • 46 823
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 301
Спунк, благодаря за труда!
За първата страничка - младеж в НПМГ 😃
Успех от сърце на чакащите трето класиране утре! Късмета да вземе здраво да проработи и да усмихне деца и родители 🥰
Някъде назад прочетох, че с второто било по-лесно 😂😂😂 - неее, вярвайте ми само е по-различно. Лудостта идва в различни фази от целия НВО процес.
И преди и сега форума е неоценимо полезен, човек определено се пристрастява - и как не, като помощта тук е най-адекватна пък за разкош е и гарнирана с хумор и съчувствие при него ходимост.

Последна редакция: нд, 28 юли 2019, 17:36 от MariDi

# 76
  • Мнения: 5
Спунк, благодаря. Ако може да се запиша и аз към малката групичка на ПЕГ "Екзарх Йосиф I" Ловеч.
Успех на всички, които ще участват на трето класиране!

# 77
  • Мнения: 1 947
Slan4ogled с момче във втора АЕГ, да си увеличим групата. Не че ще настигнем френската агитка.

# 78
  • Мнения: 259
Приканвам мамите на тийнове от 2Аег , да се включат в групата на гимназията. Видях по-нагоре няколко младежа. Да направим конкуренция на франкофончетата, ама те май са недостижими😜

# 79
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Благодаря за темата.Малко остава до утре,успех на децата и да се свършва тая мъка вече.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 759
Ние вчера се върнахме от морето,а днес дори успяхме да си разкрасим калкана на блока с художествени графити,които чакаме със синчето още преди НВОто ...
Фото, моля, фото😏

# 81
  • Мнения: 302
И аз си помислих същото - от втора пералня да конкурираме франсетата, ама само ще им дишаме прахта!
Чудна фасада!

# 82
  • София
  • Мнения: 3 759
Проекта е на София Графити Тур.
Исках да е нещо тематично....и красиво.

# 83
  • София
  • Мнения: 554
Супер е , vnd! Много добре се е получило!

# 84
  • Мнения: 6 139
Успех  на чакащоте трето класиране.
Спунк засрамвам се от заглавието, живее на морето а още не сме ходоли на плаж тази година, време е май .
vnd много  интересно Simple Smile

# 85
  • столицата
  • Мнения: 3 851
Браво за графита!
Успех на чакащите третото!

# 86
  • София
  • Мнения: 2 708
Спунк, на морето бях -затуй не си ме открила Simple Smile сега си тръгнах с част от родата, лошото е, че нещо яко температурно ме тресе.
За къде е приета щерката ли питаш - ФЕГ, паралелката с испански. Видях, че си ме отразила - Благодаря, за което. Както и за темичката

Чудя се аз как само шест страници имам от старата, пък то-нова тема.

Отивам да си чета сега, че и на Мартеа историята не можах да видя.

Но си видях децата, добре е госпожицата, май тази Испанска най-вече заради един младеж я желае, но вече е ок Wink

Стискам палци на всички, участващи в трето класиране!

Последна редакция: нд, 28 юли 2019, 21:12 от Сънчо

# 87
  • Мнения: 189
Благодаря за труда, Спунк!
Май и още някой имаше в СГСАГ, ама като почти не поглеждам никовете...
И моят син е в СГСАГ - СА с НЕ, ще се радвам да обменим контакти
и моят е в СГСАГ-  Парково, но искахме повече  СА НЕ

# 88
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
Добро утро, може ли някой от вече записали те се да ми даде информация дали трябва да се разпечата бланката за кандидатстване, която попълваме с желанията?

# 89
  • София
  • Мнения: 554
За записване трябва само оригиналът на свидетелството за основно образование и евентуално мед. свидетелство за професионалните паралелки.

Общи условия

Активация на акаунт