Продължително кървене.

  • 3 001
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 580
Andji Ivanova 618771, отивай веднага на спешен кабинет, за да го спрат. После вече ще мислиш за направления и лекари.

polipolipoli, случвало ми се е, оказаха се куп неща - киста, щитовидна, инсулинова резустентност...
Намери свестен ендокринолог и гинеколог и направи пълни изследвания на хормоните, за да се види къде е причината. Дотогава не пий нищо, освен ако не е за спиране на кървенето. Провери и Хемоглобина, моят беше станал 98, а винаги се движех м/у 135 и 140.

# 16
  • Мнения: 19
Hello . Вчера бях на лекар и ми смениха гипса,но ми казаха ,че ще трябва да продължа с инжекциите защото било опасно ако ги спра. Казаха ,че не би трябвало да имам такива проблеми от тях,но МОЖЕ би съм бременна и днес ще отида да си направя кръвен тест. Въпроса ми е възможно ли е да кървя толкова, ако съм бременна...

# 17
  • Мнения: 46 580
Разбира се, че е възможно. Има сериозни проблеми при бременност, които причиняват кървене, кръвоизливи и т.н. Кървите от 2 седмици, опасно е. Не губете повече време с тестове. Независимо дали сте бременна или не, трябва да го спрат. Идете на спешен кабинет, както ви посъветвахме.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
А как достигнаха до идеята за бременност?

# 19
  • Мнения: 19
Разбира се, че е възможно. Има сериозни проблеми при бременност, които причиняват кървене, кръвоизливи и т.н. Кървите от 2 седмици, опасно е. Не губете повече време с тестове. Независимо дали сте бременна или не, трябва да го спрат. Идете на спешен кабинет, както ви посъветвахме.

Ходих в спешен кабинет и ме препратиха към джипи..тъй като все още нямам минах на ПОЧТИ преглед при мед.сестра и сега чакам ъпоймент ВЕЧЕ към личен лекар ,щото в тази държава нещо не става........и съм страшно изнервена....

А как достигнаха до идеята за бременност?

Това предположиха, не знам  . Като им казахме за кървенето и те ни попитаха дали имаме опити за бебе..ние не се пазим ,така че е възможно.  Ако е това ще съм щастлива..но Много се притеснявам и се изнервям, защото само ме препращат.. казаха ми,че не могат и да ми дадат нищо за спиране..

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 18:51 от Не се сърди, човече

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Мен ме съмнява да е бременност... Дано не те размотават много.

# 21
  • Мнения: 46 580
Andji Ivanova 618771, какво им каза в спешния кабинет? Абсолютно отказвам да повярвам, че няма да прегледат бременна с кървене.

# 22
  • Мнения: 19
Andji Ivanova 618771, какво им каза в спешния кабинет? Абсолютно отказвам да повярвам, че няма да прегледат бременна с кървене.

Ами казах им,че кървя ,казах им и за инжекциите ,казаха ,че е възможно от инжекциите да кървя малко повече. Това е общо взето, те не обърнаха внимание на кървенето, а най - Много се загрижиха за инжекциите и ми повториха около 15 пъти да не ги спирам и ме пратиха при личен лекар ,но пък за там чакам час, който не се знае кога ще е. Казаха,че МОЖЕ БИ съм бременна и да си направя кръвен тест,не са казали БРЕМЕННА СИ.
Питах ги за медикаменти за спиране на цикъл и НИЩО. Казаха,че не могат нищо да ми дадът. Предложете ми нещо поне вие.

# 23
  • София
  • Мнения: 38 861
Тия са луди!
Аз имах такъв случай от едни противозачатъчни, но почти веднага в Шейново ми изписаха хапчета за спиране и чак след това ми правиха тестове за бременност. Естествено, не бях.

# 24
  • София
  • Мнения: 16 146
Andji Ivanova 618771, какво им каза в спешния кабинет? Абсолютно отказвам да повярвам, че няма да прегледат бременна с кървене.

Повярвай. От опит го пиша - това е Англия. Там не искат ние, българите да сме бременни, да не раждаме. Те искат децата ни само да им работят за жълти стотинки. Но ако стане въпрос за бременност - веднага рязко губят интерес и се стараят да я прекъснат. Не искат да се размножаваме на скъпоценния им остров. Там са добре дошли разни пакистанци и подобни чернилки. Пиша от опит с дъщеря ми и с друго роднинско момиче. Дъщеря ми живя 1 год. там. Отишла в спешното като придружител на гаджето - кръста го болял, превива се от болка. докато го преглеждали в кабинета нея я извикали в друг и я накарали на момента пред тях да изпие 2 ескапела. Че и следили дали гълта, едвам успяла да ги смотае в устата си и да излезе. Спешно зъболечение - предозирана упойка - после реанимира на пейка пред стоматолога. Никой от кабинетите не е пожелал да я погледне, бърза помощ отказали да дойдат... За роднинското момиче също мога да напиша случки с паки лекари в тъпата Англия. Радвам се, че се махнаха от там.
Анджи, намери самолетен билет и си ела да те прегледат. Опасно е такава кръвозагуба, анемия може да получиш. Ако нямате пари питай роднини и близки да ти изпратят, сериозно е положението.

# 25
  • Мнения: 19
Andji Ivanova 618771, какво им каза в спешния кабинет? Абсолютно отказвам да повярвам, че няма да прегледат бременна с кървене.

Повярвай. От опит го пиша - това е Англия. Там не искат ние, българите да сме бременни, да не раждаме. Те искат децата ни само да им работят за жълти стотинки. Но ако стане въпрос за бременност - веднага рязко губят интерес и се стараят да я прекъснат. Не искат да се размножаваме на скъпоценния им остров. Там са добре дошли разни пакистанци и подобни чернилки. Пиша от опит с дъщеря ми и с друго роднинско момиче. Дъщеря ми живя 1 год. там. Отишла в спешното като придружител на гаджето - кръста го болял, превива се от болка. докато го преглеждали в кабинета нея я извикали в друг и я накарали на момента пред тях да изпие 2 ескапела. Че и следили дали гълта, едвам успяла да ги смотае в устата си и да излезе. Спешно зъболечение - предозирана упойка - после реанимира на пейка пред стоматолога. Никой от кабинетите не е пожелал да я погледне, бърза помощ отказали да дойдат... За роднинското момиче също мога да напиша случки с паки лекари в тъпата Англия. Радвам се, че се махнаха от там.
Анджи, намери самолетен билет и си ела да те прегледат. Опасно е такава кръвозагуба, анемия може да получиш. Ако нямате пари питай роднини и близки да ти изпратят, сериозно е положението.


Ужас...най-вероятно ще се прибера,не издържам вече..

# 26
  • София
  • Мнения: 16 146
Да, прибери се за преглед и някакво лечение. Дано те стабилизират тук.
И обмислете с мъжа ти оставането в подобна държава. Как да вярваш на лекар, който си говори със сестрата - как българките не трябва да се размножават, че им точат социала. А лекуващите са тъмно жълти пакита и индийци, но със самочувствие - от колониите били. Халал да са им на англичаните.
Дъщеря ми и гаджето и  след 1 неуспешна година на Острова вече 5 г. живеят в друга европейска държава.
Намериха си работа от първата седмица, много добре се развиват и са доволни от отношението навсякъде.
То не, че няма и там негативи, но е по-поносимо.

# 27
  • Мнения: 46 580
Имам достатъчно близки там, за да съм наясно.
Подобни на описаните неща са ми се случвали и в България, така че няма смисъл да продължавам повече...

Andji Ivanova 618771, отиваш и казваш, че кръвта ти не спира от 20 дена, правиш се на полуприпаднала и т.н.
Ако само си им казала, че менструацията ти леко се е удължила и вероятно е от инжекциите, естествено, че няма да те погледнат.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Направо отиваш и почваш да ревеш и тръшкаш- пак от личен опит ...

# 29
  • Мнения: 19
Намерихме проблема.  🤗 Вчера бях в спешното със силни болки и кръвотечение.  След пълна кръвна картина се оказа,че съм с анемия и кръвта ми е много разредена.  Инжекциите ми ги спряха,защото и те са за разреждане на кръвта и просто усложняват нещата, още в първата болница е трябвало да го видят, но уви. Днес пак съм в болница и ще ми пускат системи за спиране на кървенето и ще ми преливат кръв.

Общи условия

Активация на акаунт