Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 552
  • 748
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 428
Казвате , че пациентите на клиниката ползват намаление в Семсан хотел. Как удостоверявате, че сте клиент на клиниката само го споменавате ли ?

# 301
  • Мнения: 210
Казвате , че пациентите на клиниката ползват намаление в Семсан хотел. Как удостоверявате, че сте клиент на клиниката само го споменавате ли ?
Аз доста често съм отсядала там,цената ми беше 280 лири,не съм казвала,че съм пациент на клиниката.

# 302
  • Мнения: 2 428
И аз видях, че около 300 лири е и в букинга нощувката Simple Smile Та от тези пари ли смъкват...?

# 303
  • Мнения: 47
По принцип в orya ми казаха,че е 350 лири нощувката,но за пациенти на клиниката е 300 лири.

# 304
  • Мнения: 2 999
Дес, честита радост! Налсдата от родителството е именно в това. Ако сега ви спира тока, то ще съаваноще по-сериозна работата. Но именно в това е чара. ♥🥰😂

# 305
  • Мнения: 5
snikurs, благодаря за отговора. Операцията е за отстраняване на миомен възел, разположението и размера му деформират матката. Оказа се, че 5те опита в БГ, са били безмислени, но това не попречи на лекаря да ни вземе МНОГО пари. Сега се надяваме, че в Турция мечтата ни ще се сбъдне. Желая късмет на всички.


Забременях 2011г. и имах миомен възел 2,5см, Родих секцио 2012г. , никой не отстрани възела , който и до ден днешен си стои със същия разер. Забременяла съм с него и съм износила плода без проблеми. Сега правя опити - инвитро и моят Доктор казва- няма да го махаме - не пречи .
Сигурна ли си , че това е пречката при теб ? Колко е голям възела ?
Здравейте, имам 5 неуспешни опита в БГ ( единия приключи в 7ма седмица), при един лекар (имаме близки успели при него), отчитам го като загубено време и пари.... Реших да се консултирам с друг АГ ( не специалист в репродуктивната медицина) , той ми каза, че дори да имам успешна бременност с този миомен възел има голяма вероятност детето да се роди с увреждания (останах шокирана), заради големината (40мм) и разположението на възела, нужна е оперция за отстраняването му.
Когато се видях с д-р Тургут, той предложи стимулация, ЗЕТ, ПИД, отстраняване на възела с отворена операция и тогава трансфер.
Чета ви от доста време, впечатлена съм от подкрепата, която всеки получава тук и реших да споделя и моята ситуация с вас. Ако някой има подобна опитност, ще се радвам да науча нещо повече. За основните въпроси,
 разбира се, че ще се обърна към лекаря си.
Желая от сърце бебчета за всички!

# 306
  • София
  • Мнения: 200
Момичета, знаете ли от кога до кога е отпуската на Хафизе Хаджимурад ( по-голямата ). Беше ми споменала, че ще почива този месец. Трябва да уточним нещо, но не искам да я занимавам докато си почива.

# 307
  • Мнения: 5
Момичета, знаете ли от кога до кога е отпуската на Хафизе Хаджимурад ( по-голямата ). Беше ми споменала, че ще почива този месец. Трябва да уточним нещо, но не искам да я занимавам докато си почива.



На работа е вече

# 308
  • Мнения: 47
Момичета здравейте,имам въпрос отново-ако втори ден от цикъла се падне в неделя как стои въпроса с прегледа при д-р Карликая,там ли е в неделя,а ако не е кой преглежда и изписва лекарства?

# 309
  • Мнения: 217
Тогава ще ви викнат в понеделник.

# 310
  • Мнения: 68
Здравейте момичета. Бях в процес на подготовка за трансфер с естрофем 16 дни, но за съжаление го спряхме и сега 10 дни по-рано започна кървене, което ми прилича на цикъл.. но не знам със сигурност още. На някоя от вас случавало ли се е нещо подобно? Може ли от естрофема да ми подрани цикъла?

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 96
Здравейте момичета, бихте ли ми при поръчали квартирата около Бахчеджи

# 312
  • Мнения: 217
Хотел семсам

# 313
  • Мнения: 330
Здравейте, някой дали ще пътува утре към Истанбул, че ми се налага да пътувам сама? По принцип с какви автобуси пътувате до там и обратно?

# 314
  • Мнения: 47
С автобуси Метро от гара Сердика тръгват,аз ще пътувам.

Общи условия

Активация на акаунт