Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 197
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
Координатори за български пациенти: Хафизе Солмазова - 0090 539 583 1839
Имейл: hsolmazova@bahceci.com
Хафизе Хаджимурад - 0090 5493804400
Нигер - 0090 549 826 32 08
Имат вайбър, можете да им пишете и на него на български език. Те са българки.

Имейлите на д-р Карликая и на д-р Тургут.
Можете да им пишете на английски език.
Скрит текст:

Цени:
Първичен преглед - 150€ (приспадат се при започване на процедура, ако е в рамките на 3 месеца).
Ин витро първи опит - 2250€ - прегледи, изследвания, пункция и първият трансфер.
Ин витро втори опит - 2100€.
Ин витро трети опит - 1950€.
Подготовка за ЗЕТ - 250€. Включва кръвни изследвания и прегледи.
Всеки следващ трансфер - 1000€.
Пулинг - 1400€.
ПИД - 350€ на ембрион.
Замразяване на ембрионите, които остават след трансфер - 500€ за 1 година.
Спермограма - 80€.
Микро -ТЕСЕ - 1400€.

Цветна снимка:
Скрит текст:
"Ехомар" - 19 May?s Cad.5; Sisli 34360 Istanbul.
Tel. + 90 212 219 37 67; Fax +90 212 246 04 82; www.echomar.com.
Цена - 600 турски лири. Не е необходимо записване на час, просто отивате и я правите.
Поискайте си и диск със снимката, както и ако ходите на преглед в повече от една клиника,
няколко копия на коментара към снимката.
"Fulya Acik Emar" - Dikilitas Mah. Ayazmadere Cad. Yesilcimen Sokak No: 9. Zemin-Giris Kat, Besiktas, ISTANBUL.
Клиниката е по-близо до "Бахчеджи". Намира се малко по-нагоре от "Аджибадем".
Цената е същата.

Полезна информация: https://bahceci.com/
Аптека с много добри цени на лекарствата:
Deniz Eczanesi, адрес: Okmeydani SSK Karsisi Dis Hastanesi Arkasi; Gursel Mah.
Namzet Sk. No 6-8/ A Kagithane/, тел: (0212) 222 09 33 (това е управителят, говори английски).

Хотели близо до клиниката: Оrya, Semsan, Canka Residence и Mim.
Има и много други в околността.

Линк към предишните теми:

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 12:21 от Tatti

# 1
  • Мнения: X
Аз също ти се възхищавам и с риск пак да се повторя, смятам, че просто някои хора са си родени с това качество - да виждат слънцето и в най-мрачните дни. Не всеки го може, но пък аз се опитвам, макар и не много успешно 😆.
Успех и късмет!

# 2
  • Мнения: 556
Записвам се и аз в новата тема с пожелание към всички за вяра, търпение и много положителни тестове!
Нека борбата ни се увенчае с успех!
Нашият татко от сега пита кога ще започваме да събираме пари за второ(все едно, че ще го купуваме😀), но мисля догодина първо да посетя док и да видим какво ще каже.

# 3
  • Мнения: 582
Пожелавам успех на Сиси, и другите момичета тръгнали по този трънлив път.  Съветвам всички да са критични и изискващи, защото се влага не само финансова част, но и емоционална. Питайте и търсете отговори, и отношение. Не се страхувайте да споделяте, дори и не дотам добрите неща.
Случвало ми се е неведнъж да попадам в окото на бурята и да понасям удари от мнозинство, решило че превъзходството на броя му,  държи монопола върху съдбите и мнението на хората. Понася се,свиква се, особено когато се бориш в името на добруването на детето си, или в името на дете, което очакваш.
Ще подмина елементарните и еФтини заяждания и коментари касаещи интелекта ми, ако отправящите ги са се почувствали по спокойни от тях, и са избили напрежението  в някаква посока, радвам се че съм помогнала.
Продължавам да мисля, че ако успея да  получа детайлен коментар и аргуменирана стратегия за действие от док, бих могла да продължа в Бахчеджи. Преди да се спра на клиниката направих обствоен ресърч, на спецалистите, на постиженията им,четох биографии на лекари, техни публикации. Направих информиран избор. Чисто професионално, работата ми е свързана с боравене и оценка на инормация, създаване и спазване на стандарти, затова толкова се съсредоточавам върху детайлите и процесите на работа.
 Чисто човешки съм очарована от Хафизе, невероятно мила и съдействаща жена, макар и претоварена. Чудя се накъде да поема, вероятно пак ще е към Истанбул, дали ще е в Бахчеджи, времето ще покаже. Успех пак пожелавам на всички. И здрави дечица на финала.

# 4
  • Мнения: 189
Здравейте момичета,
тези спорове са наистина безсмислени и отегчаващи.
Подкрепям Presila и Mileneria - темата за получени документи трябва да е между пациент и клиника, в крайна сметка всеки е достатъчно голям и разумен, за да знае как и какво да иска и получи.
Ако продължаваме  така, се обезсмисля същността на темата,която е да си помагаме, а не да спорим и обиждаме.При тези спорове не виждам с какво бихме си помогнали или с какво бихме помогнали на някой, който тепърва ще се включи във форума.

# 5
  • Мнения: X
Мисля че прекалено грубо бе нападната Haidi. Ако имало проблем в комуникацията и с клиниката, не виждам какъв е проблема че го е споделила, и други момичета да се оплаквали че не им се вдига или отговоря точно когато треперят от нетърпение , и тихо и кротко им се обяснява да търсят пак контакт и нещата ще се изяснят. Аз честно казано не разбирам как съумяват координаторките да отговарят винаги, няма събота, няма неделя, по всяко време, милите, кога имат време за личен живот не знам, непрекъснато им цъка телефона, героини са.
Аз лично смятам, че ако питаме по някой въпрос, няма да ни бъде отказан отговор, просто трябва да попитаме. Според мен понякога ни се дава по-оскъдна информация, понеже смятат че сме по-наясно с нещата, отколкото някои сме. Или пък че щом не я изискваме, значи или сме се пуснали по течението и не ни интересуват детайлите в процеса понеже им се доверяваме, а резултата.
Аз веднъж бях озадачена от лошото развитие на нещата при мен, на момента не можах да реагирам, да питам защо, но повисях в чакалнята мислейки, и поисках среща с доктора. Беше влязъл на трансфери, та си го изчаках, зададох му въпросите си и човека обстойно ми отговори. Не че се случиха нещата тогава, но неговите обяснения ми изясниха защо, какво и се успокоих. За това казвам, че за лошия развой при мен не обвинявам тях, а себе си, защото когато получих отговор 'хубави са' аз не попитах колко хубави, колко клетки. Убедена съм че ако бях питала, щяха да ми отговорят, и тогава щях да искам промяна в стратегията. Доктора е смятал че трябва да дадем шанс на бавните ми ембриони, но ако аз бях настояла за нова стимулация убедена съм че в нашия случай  щеше да се съгласи. И диск нямам от хистероскопията, но не съм искала, убедена съм че ако искам ще ми дадат. Т. е. според мен процедурата си се движи по някакви правила, и хората знаят кое защо го правят, и когато не стане имат представа защо не е станало, и мислят че и ние щом им се доверяваме също сме наясно че никой нищо не гарантира, но ще се направи каквото трябва. Съвсем друг е въпроса, че всеки организъм си е индивидуален и предварително не се знае кое на кой как ще се отрази и какъв резултат ще има.
Не виждам проблем в това, че Haidi ще се обърне към болницата за повече разяснения, намирам го за нормално и не смятам че е мрънкане, не мисля че и от там ще погледнат с лошо око на това, просто според мен тук и разстоянието си казва думата, на място много по-лесно се изясняват неща, задават се въпроси, става дискусия с докторите която чрез вайбър или мейлове е трудна.

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 12:56 от Анонимен

# 6
  • Мнения: 84
Момичета, някой може ли да ми каже цената на митоскор изследване?

# 7
  • Мнения: 189
Момичета, някой може ли да ми каже цената на митоскор изследване?

Виж тук има ценови параметри за това което питаш.
https://ivf.bg/ceni-ivf

# 8
  • Мнения: 79
Здравейте момичета, Сиси дали не трябва да се промени цената на първа страница?На мен ми е първи опит и ми казаха че пакетната цена е 2500 евро.150 ерво плащаш при първичния преглед,600 евро при започване на стимулация и 1750 евро в деня на пункцията.Общо стават 2500 евро.На мен ми остава само последното плащане, но незнам тези 150 евро за първичния как се приспадат трябва  ли да попитам?Успех ва всички борещи се!

# 9
  • Мнения: 55
Маxi77
2500 е цената с доплащане за замразяване в случай, че ще правиш ПИД, иначе е 2250 и в тази цена е включен първият трансфер

# 10
  • Мнения: 2 389
Имам питане. Има ли значение ( финансово примерно ) към кого ще се обърна за насрочване на първи преглед?

https://www.medikara.bg/kplus_page/bahceci-health-group?fbclid=I … djG1SdBA2kRB4_eYY
или
https://www.turmed.bg/

Или направо да пиша на някоя от координаторките ?

# 11
  • Мнения: 675
Имам питане. Има ли значение ( финансово примерно ) към кого ще се обърна за насрочване на първи преглед?

Скрит текст:
https://www.medikara.bg/kplus_page/bahceci-health-group?fbclid=I … djG1SdBA2kRB4_eYY
или
https://www.turmed.bg/

Или направо да пиша на някоя от координаторките ?
[/spoiler]

С Турмед е безплатно, препоръчвам тях, много са полезни за някои неща.

Успех! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 389
Имам питане. Има ли значение ( финансово примерно ) към кого ще се обърна за насрочване на първи преглед?

Скрит текст:
https://www.medikara.bg/kplus_page/bahceci-health-group?fbclid=I … djG1SdBA2kRB4_eYY
или
https://www.turmed.bg/

Или направо да пиша на някоя от координаторките ?
[/spoiler]

С Турмед е безплатно, препоръчвам тях, много са полезни за някои неща.

Успех! Simple Smile
Благодаря!
Казвате, че са полезни в някои неща. В кои?
Опитвам се да събера информация, мнения  за да реша?

# 13
  • Мнения: 79
Kris,  ако се свържеш  с някоя от координаторите прегледа ще ти струва 150 евро при мен беше така.Казват че тази цена се спада ако започнеш процедура в рамките на 3 месеца.На мен още не ми са я върнали, но и аз не съм направила финалното плащане това което се прави при пункцията.Ще питам като отида.Някъде по назад във темите бах чела че ако си запазиш час през тур мед прегледа е безплатен.Освен това много скоро имаше организирано посещение с автобус от София при което прегледа за двойките беше безплатен.Може скоро пак да организират такова посещение трябва да попиташ координаторките.Това е което аз знам ако бъркам нещо момичетата ще ме поправят.Успех!

# 14
  • Мнения: 106
Maxi77,моя опит беше през ноември миналата година и Турмед ми записаха часа за преглед изпратиха ми всички необходими изследвания които трябваше да направим,но пак си платих 150евро за прегледа не ми беше безплатно.

Общи условия

Активация на акаунт