Кой какво сервира вчера? Кой какво ще готви днес?

  • 24 673
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
Вчера салата,гювечета и диня
Днес салата,разядка с тиквички и крем сирене,св.гърди печени и боб с ориз също печен.

# 136
  • Мнения: 947
Персийски тутманик + добавки.
Леща яхния, Таратор, Гриловани наденички, Домати със сирене и маслини, Праскови.
Заек капама, Селска салата, Панирани пилешки хапки с млечно чеснов сос, Холандски карамелени вафли + сладолед.

# 137
  • Мнения: 2 418
З-пържени филии със сладко от кайсия
О-наденица и зеленчуци на скара+диня
В-супа топчета и някаква салата(много ми се е дояла салата от моркови с копър и орехи)

# 138
  • Мнения: 11 984
Бъркана баница, пилешка супа, пиле с ориз, в момента пържа тиквички и бели мини патладжани, които ще станат на салата с настърган морков, лук, чесън, магданоз и кубчета сирене за който иска, пъпеш

# 139
  • Мнения: 7 922
Мъжът ми направи пържени филии за цяла рота. Сирене, шпек, мед или сладко.
На обяд ще сме на ресторант, а довечера аз ще се изявя с миш-маш, някаква салата без домати и може би гъбена супа.
Имам гостенка и понеже е вегетарианка, ще залагам на постните манджи.

# 140
  • Мнения: 29
Лейди, прекрасна снимка си избрала Flowers Hibiscus

Вчера:
Закуска: Банички с топено сирене и зелен лук (от пекарна), кафе и сок / крекери с хумус
Обяд: Хапнахме в мексикански ресторант (бурито и такос)
Вечеря: Курбан

Днес:
Закуска: кафе, сок, шоколад..
Обяд: Домашни бургери с картофки
Вечеря: Свинско с ориз и зеленчуци (имам няколко буркана свинско и се чудя как да го готвя)

# 141
  • Мнения: 4 859
Закуска-тиганици,пушена сьомга,филе елена,крема сирене,сладко от череши,капучино
Обяд-пържени чушки сиврия,пълнени с яйца и сирене  ,пържоли зингара(свински с кайма,пилешко и кашкавал)+пикантен сос с топено,синьо сирене,горчица,картофено пюре,салата домати с червен лук и самардала

За вечеря с приятели.

Ир,дано бързо премине страха на детенце Kissing Heart И аз съм се давила с люспа от пуканки ,в резултат не исках да ги виждам над 10 години  . Крем супичка и смути не иска ли поне?

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 21:09 от lady_gothic

# 142
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Сандвичи с шунка и кашкавал.Айрян
Домашен хляб със семена
Пиле със спанак,картофено пюре и синьо сирене-запеканка
Салата овчарска
Ананас и сладолед

# 143
  • Мнения: 970
Последните дни пътувахме доста и хапвахме навън, а вчера от мама и тати се сдобих с патладжан с доматен сос и чесън, печено ярешко, печени патладжан и пипер, миш маш, та тия дни почивка от кухнята, но планирам за през седмицата печени ребърца, пържени кюфтета, салати краставици и домати, риба някаква и паниран пипер.

# 144
  • Мнения: 947
Пържени филийки + добавки.
Обядвахме риба(пържена, на скара, на чорба😂) и миди на плажа.
За вечеря набързо спагети Болонезе, Таратор, Сурови Халапеньос и пиперки пълнени със сирене + домати и маслинки,   Принцеси с кайма и кашкавал, Диня и пъпеш.

# 145
  • Мнения: 11 737
Сандвичи с шунка и кашкавал за закуска, а за вечеря мусака с патладжани и кайма, доматена салата със сирене и за десерт ягоди с мед и кисело мляко.

# 146
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
За днес  има баница със сирене и довечера ще изпека на грил тигана рибени кюфтета и задушени картофи.

# 147
  • Мнения: 11 984
Тостери с шунка и кашкавал, картофена супа, кюфтета на фурна с топено сирене, салата от печени чушки, патладжан и домат, шоколадов мус

# 148
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Банички със спанак и сирене
Домашен хляб
Супа топчета
Гръцка мусака
Овчарска салата
Диня


# 149
  • Мнения: 1 314
Постен борш
Мусака
Пукани чушлета ( сиврия и люти ) с оцет и чесън Heart

Общи условия

Активация на акаунт