Нета пречи ли на работата ви?

  • 2 386
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Въпреки че не работя,имам работа вкъщи (не димакинска),която преди да съм свършила,не сядам пред компа.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да, за съжаление. Е, когато имам спешна работа си я върша, но пък доста неща изостават докато станат спешни ooooh!
 А преди не беше така - като имам работа свършвам я и тогава се чудя какво да правя.
Докарах я до там - да се моля някой ден да нямаме нет, та да не се изкушавам да ровичкам и да мога да си свърша работата.
Надявам се колежката ми по-скоро да се върне, че да ми върви по-лесно работата.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 301
И без да ходя на работа ми пречи  Mr. Green
Пречи ми на работата в къщи...за съжаление...

# 18
  • Мнения: 3 334
Понякога определено ми пречи и когато е най-интересно във форума аз все важни задачи имам Wink

# 19
  • Мнения: 5 475
Ако имам мярка - не пречи... Laughing

# 20
  • Мнения: 6 904
Не работя, но пак ми пречи. На всичко! Аз съм пристрастена.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не работя в момента, но имам желязно правило - влизам в Нета само, когато Калина спи, изключенията са рядкост. И без друго крада от времето, което бих искала да отделям на Калина като уча...

# 22
  • Мнения: 2 241
Не особено, аз така или иначе повече на компютъра или в нета работя, пиша това - онова (служебно), после чета нещо из форума, давам си мнението (ако имам какво да кажа) и така.

# 23
  • Мнения: 899
Не, въпрос на дисциплина и тренинг...когато имам работа за вършене - си я върша. Не избирам форума пред нея.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 951
Не ми пречи. Когато имам важна работа, забравям за всичко, докато не я свърша.

# 25
  • Мнения: 11 004
Не ми пречи, ако имам работа, си я върша.
Добре, че го има!!!  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 080
Не, не пречи. Напротив:), помага!

# 27
  • Мнения: 6 472
Нама да кажа, защото тука четат и колеги Mr. Green

По принцип не ми пречи. Случвало ми се е веднъж два пъти да загубя концентрация, когато се зечета в нещо особено интересно, но гледам да не е навик Grinning

# 28
  • Мнения: 1 202
На работата не защото нямам такъв там но във вкъщи ДАААА!Защото този форум е много "заразен" влезнеш ли забравяш за всичко друго!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
На работа нямам и затова не ми пречи, но на работата в къщи ... ужасно. Пристрастена съм. Пречи ми и на съня - вместо да си легна и да се наспа си прекарвам нощите тук ... По зле съм и от наркоман Sad

Общи условия

Активация на акаунт