Азиатска козметика и грим 11

  • 31 421
  • 770
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 118
Погледнете и кутията - при мен на втори ред пише 2020 и аз предположих, че тогава изтича.

Момичета, поръчахте ли си от Мега Дийла крем за ръце с африкански баобаб на Blithe? Моят пристигна днес и е със срок на годност 18.10.2017 г.


# 241
  • Мнения: 13 291
Simple Smile Радвам се, че така хубаво се пълни темичката.

И аз съм го поръчала крема с боабаб и сигурно ме чака в пощата. Джолсе са много коректни със сроковете, ако е продукт, на който срока му изтича скоро винаги пишат най-отгоре и маркират дебело с жълто, така че да не може да пропуснеш този факт. Така че по-вероятно е да е датата на производство. Ще го видя като дойде.
Дори и да се наложи рекламация - 2 пъти съм правила, много са коректни в това отношение, може и да са бавнички за загубени пратки, но за рекламации са бързи и точни.

За слънцезащитите аз съм привързана към тези на innisfree,  тази също харесвам https://www.yesstyle.com/en/the-history-of-whoo-gongjinhyang-jin … ml/pid.1046285204


Има ли отзиви от слънцезащитата на inbello с идебенон.

# 242
  • Мнения: 1 795
Аз с 2 пратки на митница... и още 2 потенциално и те там, защото нещо много се забавиха. Тези, които са спрени са от два различни сайта, поръчвани в различни дни, но пристигнали заедно за един получател и подозирам, че ще се опитат да ми ги обединят като задължение, а едната от Jolse е под 30лева. Знаех си, че покрай преместването ще започнат да се правят, че работят ама пусто нетърпение да поръчвам Disappointed
Сега не само, че ще ми излезнат златни заедно с ДДС, такси и доставките, ами и ще си получа нещата след месец-два, а на тия жеги не ми се мисли как ще им се отрази на безценните ми мазилца висене по разни складове. От NowZenith категорично спирам вече да поръчвам, защото явно са им дигнали мерника.

За крема - споко, това е дата на производство

까지 =Expiration Date
제조 = Manufacturing
년  =година
제조 일로부터(работи)  2년 ="работи" 2 години от датата на производство
피부과 테스트 = dermatoligy tested

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 21:55 от Viola Tarakanova

# 243
  • София
  • Мнения: 2 434
Виола, мисля, че ако са от различни доставчици нямат право да ги обединяват.
NowZenith ги отписах и аз, след като една пратка я чаках 45 дни да пристигне, при положение, че съм платила 18 долара за доставка.

# 244
  • Мнения: X
До 2020 е срока. Мажи си се спокойно.

# 245
  • София
  • Мнения: 118
Здравейте, някой участва ли е в подобни giveaways на блогъри: https://www.instagram.com/p/B1HWitbHMh3/?utm_source=ig_web_copy_link

Честно казано от близките ми контакти няма заинтересувани по темата и не искам да тормозя хората са тагове. Ако някой иска да участва в такива неща като има, нека да ми пише на лични, за да можем да се тагваме и да share-ваме продукти ако случайно спечелим (хаха малко е откачено, но какво пък).

# 246
  • Мнения: 1 795
Вече получаваш СМС, че имаш пратка подлежаща на митническо оформяне. Учудващо дори ми вдигнаха телефона и бяха супер любезни. Остава и да ми освободят пратките за 10тина дни....
Обновили са и информацията в сайта на БГ-пощи във връзка с представителството и обработка на задържани пратки. Пускам линк, коойто иска да погледне (може би е добре да се добави на първа страница при следващата тема)
https://www.bgpost.bg/bg/485

# 247
  • Мнения: 721
Здравейте, някой участва ли е в подобни giveaways на блогъри: https://www.instagram.com/p/B1HWitbHMh3/?utm_source=ig_web_copy_link

Честно казано от близките ми контакти няма заинтересувани по темата и не искам да тормозя хората са тагове. Ако някой иска да участва в такива неща като има, нека да ми пише на лични, за да можем да се тагваме и да share-ваме продукти ако случайно спечелим (хаха малко е откачено, но какво пък).

Не е по темата, но много са ми смешни едни такива с бради като почнат да си слагат маски, фондьотени и пр като уейн гос...👽

# 248
  • София
  • Мнения: 118
Хаха да, този конкретно е голяма кокона, но не ползва грим. Все пак не пропуска да мрънка как минералните слънцезащити му остават бяло по брадата, не му е лесно и на него Laughing Laughing Laughing

Здравейте, някой участва ли е в подобни giveaways на блогъри: https://www.instagram.com/p/B1HWitbHMh3/?utm_source=ig_web_copy_link

Честно казано от близките ми контакти няма заинтересувани по темата и не искам да тормозя хората са тагове. Ако някой иска да участва в такива неща като има, нека да ми пише на лични, за да можем да се тагваме и да share-ваме продукти ако случайно спечелим (хаха малко е откачено, но какво пък).

Не е по темата, но много са ми смешни едни такива с бради като почнат да си слагат маски, фондьотени и пр като уейн гос...👽

# 249
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Много неприятно това с митниците. Аз всеки път гледам да разделям поръчките на по-малки пакетчета, сумата толкова не я гледам, защото в ибей повече от 10 долара не пишат май. Но пак си е на късмет кой какво ще му хрумне по тези митници.
Аз имам едно въпросче. Пробвах това от мострички - The history of Whoo Gongjinhyang Soo Camellia Moisturizing Oil, и много ми хареса. Та някой да е пробвал нещо подобно от по-достъпните марки. Да е леко и да не оставя мазно усещане.

# 250
  • Мнения: X
Получих най-после двете пратки от МД в  джолсе.
ФДТ Beauty people цвят sand, много добро покритие, като гледам ще е със сочен завършек, а както съм казвала и преди това ми е любимото в фдт и къшъни.
Къшана MAY ISLAND Audrey Diapearl Cushion SPF50+ PA++++ , отворих леко фолиото, за да видя дали наистина е това, което дават като описание, а именно брилянтен глоу ефект Open Mouth и да така е, уникално лек, не е много покривен, но дава уникален блясък и ако кожата на лицето не се нуждае от прикриване на недостатъци е перфектен. Любов от пръв поглед Cupid За съжаление няма да го отворя сега, понеже има м2 отворени и не ми се иска да ги изоставя почти нови са.
Моят цвят е Natural Beige.
Следващият продукт е на Elizavecca Witch Piggy Hell-Pore Marine Collagen Ample. Ужасен аромат, но дано има някакво действие, въпреки че нямам разширени и видими пори....ще го тествам от любопитство.
И също околоочния -  Elizavecca Nest White Bomb Eye Cream. Много ми допада, че веднага попива, лека консистенция, не вярвам да има уоу ефект, но ще го ползвам през деня когато съм вкъщи или под грим.Вечер си ползвам друг крем и околоочен серум.
Скрит текст:

# 251
  • Мнения: 721
Взех си един лосион с ферменти на Whamisa но като го нанасям ми щипе. Никога до сега не съм ползвала нещо с ферменти и не знам дали такъв ефект дават. При вас има ли такова действие?

# 252
  • Мнения: X
Ферменти на benton съм ползвала и бях много доволна, не съм имала щипане или нещо друго негативно. От къде е закупен този продукт? Гледам, че го има в бг сайт. Не искам да се изказвам негативно, но нямам добро мнение за бг сайтове за кк.

# 253
  • Мнения: 721
Не е от бг сайт, нямам никакво съмнение за автентичност. Може на моята кожа да действа така, днес го ползвах за първи път, ще го ползвам няколко пъти да видя дали ще е продължи. На ръката като го нанеса няма  щипане.

# 254
  • Мнения: 13 291
Simple Smile

T.E.D.I пробвай на CNP, розовата мостричка, бях събрала доста и тях и съм ги пробвала към седмица, хидратираща, бързо попива, говори си  добре с другите продукти, сложила съм я в желани да и дойде реда да я купувам.

Ферментите не ги харесвам, но досега никой продукт от тях не ми е щипал или да ми е създавал дискомфорт. Какъв тонер слагаш под тях и виж какво друго има в състава му.

Общи условия

Активация на акаунт