Азиатска козметика и грим 11

  • 31 418
  • 770
  •   1
Отговори
# 450
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Ти й кажи какви ще са последствията ако не предприеме действия за възстановяване и сама ще поиска да ползва. Bowtie

# 451
  • Мнения: 429
Ама ти най-трудната победа вече си я извоювала - да ползва слънцезащита в ежедневието Hands Clap
Мен и близки, и познати ме гледат като луда щом кажа, че всеки ден и във всеки сезон се мажа. А чуят ли пък фактор 50, едвам си сдържат смеха...

Обаче нищо не си споменала как си почиства лицето, дори и да не се гримира, слънцезащитата трябва да се маха. Двуфазното е най-добре, знаеш. Но ако не можеш да я навиеш, то поне с мицеларна вода.

# 452
  • Мнения: X
Blixa, и мен така ме гледат, а пък като кажат че се мажат с фактор 20-30 аз така ги гледам.🤣

# 453
  • Бостън
  • Мнения: 13 508
Simple Smile Уау, това розова масло от Андите със сигурност е екологично чисто. Там пък къде отглеждат рози, и това ме учиди, че имало повече витамин С от шипката и лимона в розата.
Розово или шипково?
"Rose hip seed oil is a pressed seed oil, extracted from the seeds of the wild rose bush (Rosa moschata or Rosa rubiginosa) in the southern Andes. Rosehip seed oil can also be extracted from Rosa canina, which grows in many regions of the world including South Africa and Europe."

# 454
  • Мнения: 670
Сутрин се почиства само с розова вода, ходи 3 пъти в седмицата на плуване,  вероятно и хлора допринася за изсушаването на кожата, от време на време ползва и [HANSKIN] Cleansing Oil & Blackhead за мазна кожа и ексфолиращ стик за носа.  Вечер SOMEBYMI тонер,  серум и   само на пъпките Etude House AC Clean Up Pink Powder Spot .

# 455
  • Мнения: 262
Бихте ли коментирали дали си струва кутията на Jolse, която ще пускат след няколко часа? Според вас хубави ли са включените продукти? Цената ми се струва добра https://http://m.jolse.com/product/jolse-box-11/21387/

# 456
  • Мнения: X
Момичета, влизам с една аларма/въпрос.
Вчера си получих маската за устни на Клаву и вечерта веднага се намазах. Сутринта се събудих с изключително сухи, люспести и белещи се устни.
Първо помислих, че е остатък от маската, който трябва да се отмие и пробвах първо с пяната, а като не падна, и с балма, обаче естествено така си и остана.
За капак, ме засърбя купидоновата извивка и като се почесах, с нокътя си олющих кожата и сега умирам от парене и болка.
Изумена съм, че от продукт за грижа за устните получих такава реакция. Кажете, моля ви, на какво друго може да се дължи така внезапно. Знам, че има доволни от маската...Sob

# 457
  • Мнения: 1 795
Алергична реакция към някоя от съставките. Аз съм с нея и съм много доволна, но е напълно възможна индивидуална непоносимост към даден продукт

# 458
  • Мнения: 1 980
И аз съм с маската за устни на Klavuu, нямам оплаквания.

Мен и близки, и познати ме гледат като луда щом кажа, че всеки ден и във всеки сезон се мажа. А чуят ли пък фактор 50, едвам си сдържат смеха...
А нека сме луди, обяснения вече не давам никому. Как пък не се сещам аз да ги питам -  защо си с хиперпигментация, примерно.

# 459
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Ще ти отговорят, че сигурно е от компютъра. Grinning

Аз съм с маската на Ланеаж, даже като балсамче го ползвам.
Мислех да купя и тази маска, ама сега пък като прочетох и не ми се рискува вече. Grinning

Третирай го, за да не остане някакво белегче и дано ти заздравеят по-бързо. Simple Smile)

# 460
  • Мнения: 947
Алергична реакция е и според мен. Дай я на някой друг.

# 461
  • Мнения: X
Благодаря за отзивите.
Ще я пробвам още 2-3 пъти, моля се да е единично явление, че много мразя така като стане.
Ето, и сега попи напълно, а устните се усещат моментално по-гладки - същата работа като снощи.  Поразията идва с 12 часа закъснение.
Дано на сутринта не ме чака пак грозна изненада.

# 462
  • софия
  • Мнения: 12
Тази нощ съм получила съобщение от Jolse за скрита разпродажба на Blithe. Подозирам, че промоцията е само за регистрирани потребители. Който има интерес да погледне

# 463
  • Мнения: 3 632
Хм, нищо намалено не виждам. А миналата седмица за около 24 часа цените бяха намалени без да има съобщение във въртележката.

# 464
  • софия
  • Мнения: 12
Промоцията не се вижда на въртележката. Позволява ми да я видя само като влезна чрез линка, който е в мейла. Поръчах жълтата сплаш маска (150 мл) за 18.99 $, вместо за 24.65 $. Пробвах, търсачката не я хваща тази промоция, само ако следвате линка става.

Общи условия

Активация на акаунт