Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 921
  • 847
  •   1
Отговори
# 705
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Момичета, благодаря за памперсните снимки Heart

Аз цикъл още нямам, бебо е само на кърма, но ме е страх, че като дойде ще е много болезнен както преди, пък обезболяващи няма да мога да пия, евентуално профенид свещички.

Milk_chock, a наистина ли се буди или е в полузаспало състояние? Моя мъник само мрънкаше на сън, не се будеше хубаво, но риташе и ръкимахаше като за световно. Затова започнах да повивам ръчичните и откакто го правя спи до 6 сутринта, хапва малко и спи до 9. Мисълта ми е, че като размахва ръчички неволно после трудно се успокоява, а като ги прибера няма какво да го разсейва и заспива.

Аз писах и преди но преди Линекса акаше 2 - 3 пъти на ден, след него почти на всяко хранене. Педи го изписа защото имаше малко слуз в акото, ама не помогна за нея. Сега го чакам да се събуди и да гребна от памперса за да го занеса за изследване.

# 706
  • Мнения: 6 628
Отдавна не съм писала, че с този ремонт не ми остава време Stuck Out Tongue Winking Eye но си чета редовно.
Моя бебо спи от 10 до 6 в повечето случаи. И неговите акита са такива, то това си е нормална консистенция според мен. Ака 2-3 пъти на ден.
Чудя се как се разбира дали са спрели коликите? Май ще спра да давам капки да видя как е положението. Аз и без това само вечер давам.
След малко сме на първа ваксина, да видим как ще мине Rolling Eyes
Обезболяващи може парацетамол до 4 на ден.

# 707
  • София
  • Мнения: 888
Забравих да снимам нашето производство, че беше омазано и бодито...това ме подсеща какви разговори водим с ММ понякога. Обсъждаме отворените табове на браузъра, при него ютуб с музика, разни новинарски сайтове, а моите са бг мама, Гугъл снимки на наакани пампи и т.н.

А искате ли в някакъв момент да си покажем и бебоците? Сладурчо Искрен вече го познаваме виртуално, Nana как сте?

# 708
  • Мнения: 262
Ето го нашето кафяво произведение Grinning тук е след 20тина мин престой в памперса Grinning

# 709
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Хм, вашите акита са гладки, а при нас още е зърнесто.

На На, как сте?

# 710
  • Мнения: 1 694
Линекс бебе капки ли давате или прахче?
SilverDream, буди се реално и си бърбори в леглото и си яде ръцете, ако не реагирам с цицка до 5 Мин започва да ме вика Simple Smile а състоянието, което описваш ти, също е налице сутрин към 5 ч, тогава ставам да го повивам без кърмене и заспива. За съжаление е горещо в нашия апартамент, за да го повия за цялата нощ, дори с единичното тензухче се спарва. Имаше две хладни вечери, спа цяла нощ повит и се буди само веднъж за мимолетно прицокване Simple Smile уви, недостатък на летните бебета в жегите. Докато се разхлади трайно сигурно вече няма да иска да бъде повиван

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 10:40 от Milk-choc

# 711
  • Мнения: 786
И ние нощем се кърмим. Днес втори ден имам цикъл, не е болезнен но е една идея по-обилен като че ли. Вчера бебка направи 76 дни, та значи толкова дни след раждането е започнал. И нашите памперси изглеждат по същия начин като вашите.

# 712
  • Мнения: 2 529
Леле, като чета за цикъл и лошо ми става. Миналия път кърмих до 7-8 месец и като спрях ми дойде. Дано и сега е така... При мен цикъла е обилен със съсиреци и болезнен. Но след кърменето беше доста по-лек.
И на бебка изглежда така акито, понякога има зърнени неща, понякога не. Като не ходи повече дни е по-гъсто, като боза хах.
Отивам за линекс бейби.

# 713
  • Мнения: 896
Ние бяхме на консултация бебка утре става на 3месеца. Наддала е 1кг и 3см.
Тези, които вземат Линекс да кажат после дали има ефект. Ние пак спряхме с акането въпреки чая. Започнах да я дохранвам с Лактана био когато не иска да суче и май не й действа добре. Баткото с него беше супер, но на нея не й е добре. Пак ще взема ХИП комфорт.

# 714
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Някой беше питал за Линекс дали капки или прахче - аз давам капки, че е по-лесно. Давам ги по време на хранене директно в устата.

# 715
  • София
  • Мнения: 888
Мамите, които храните от шише- бебето как сигнализира, че е приключило с яденето, избутват ли с език ?
Моята не избутва с език, а мислех че всяко бебе има този рефлекс.
Също така тези с коса, скубят ли си я сами?

# 716
  • Мнения: 896
Мамите, които храните от шише- бебето как сигнализира, че е приключило с яденето, избутват ли с език ?
Моята не избутва с език, а мислех че всяко бебе има този рефлекс.
Също така тези с коса, скубят ли си я сами?

Моята просто спира да суче и започва да си играе с биберона на шишето. Имала съм случаи да изпие по-голямо количество и след това започва да пивръща та горе долу знам колко изпива и не й правя повече.
За сега не си скубе косата само моята като я докопа и не пуска. Интересното е ,че се роди с доста коса и сега я наблюдавам отгоре на темето запопна да й се сгъстява, а не пада. Баткото на 3-4 месеца почти нямаше коса, но сега има прекрасна, гъста и бързо растяща коса. Аз съм си наумила, че след Коледа ще я мина с машинката докато е бебе за да й се сгъсти и да й стане хубава косата да има за прически.

# 717
  • Мнения: 786


Моята бебка дъщо има доста коса може би е около 5/6 см дълга като я изправя. Скубе се още от новородена, но сега по-малко отколкото преди. Кога трябва да се подстригат?

# 718
  • Мнения: 458
Вашите бебоци започнаха ли да заглеждат активните гимнастики? Ние сме на 67 дни и днес ни пристигна гимнастиката, но вместо да я разглежда той милия така се разплака.
https://www.hippoland.net/playgro-aktivna-gimnastika-zabavlenie-0603
Ето я нашата, но изобщо не му хареса или му е много рано или не му харесва. Вашите какъв тип са. От тези или тези като масичките където са? Питам защото имам 7 дневен срок да я върна и ако нещо да се ориентирам към нещо друго.

# 719
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
http://newviva.bg/aktivna-gimnastika/1337-aktivna-gimnastika-kin … t-smart-play.html

Това е нашата гимнастика, малчо си я харесва, но повече си харесва въртележката над кошарата. Аз харесах тази, заради черно белите елементи, и на детето му допада. Обръща ѝ внимание, но има още какво да се желае.

На моя мъник косата не му пада изобщо, напротив, става по-гъста и дълга, миглите му са колкото моите също. Иначе и аз се чудих кога се прави първата подстрижка.

Общи условия

Активация на акаунт