Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 698
  • 847
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 370
И при нас нещо не се получава режим. Спи в различно време,яденето по същият начин. Времето което прекарва в сън значително намаля. А когато е буден,е постоянен рев,наистина постоянен,няма спирка. Останах без ръце,но лошото е, че и в мен е неспокоен. Вече лягам с мисълта как ще се събуди през нощта и ще се успиваме 100 часа,а през това време ще разсънум и всички живущи в блока. А на сутринта си мисля как ще е поредният изтощителен ден. Нещо психически издивявам. Поне навън да беше спокоен,но уви същата работа. Мислех,че са колики и наистина има и то ужасни,но от два дни не се свива толкова и газовете са по-малко,а истерийте продължават. А,и вечно е гладен.Вашите мъници по колко пъти хапват и какви милилитри? Миро е на 43 дни и хавпва по 120 мл. Седем пъти. Утре ще записвам час за боуен терапия за коликите. Дано има ефект,че последната инстанция е да го водя да му пребаят,въпреки личните ми виждания за тези неща. Ох, ще викам неволята май.
Na-na стискам Ви палци и се надявам на подобрение.

# 16
  • Мнения: 1 694
Alienora, моля те сподели после какъв е ефекта от Боуен терапията, че много ми я хвалят!

# 17
  • Мнения: 3 230
Alienora, 42 дни е бебка, изяжда по 110 мл 6 пъти дневно. Като не й стигнат дават и гърда - два пъти дневно, на смесено хранене сме.

# 18
  • Мнения: 87
Да се запиша и аз в новата тема, моята изяжда между 90 и 120 мл -6 или 7 пъти може и повече да са.

# 19
  • Мнения: 458
Здравейте, моя мъник изяжда по 150мл. по 6 пъти дневно също има на моменти доста силни колики,но днес се изумих чак скочих от леглото щеше да ми пръсне сърцето от притеснение. Снощи яде в 21ч.Заспа към 22. И сутринта чааак в 05 30ч. И то аз го събудих. Направо изстръпнах дали му няма нещо. Вашите правили ли са толкова големи интервали? Много се притесних нещо, това са близо 9 часа.

# 20
  • Мнения: 262
Тази нощ моя имаше пауза от 7 часа да не яде. Пробуди се преди това от колики ама не отвори очи да яде и аз не го вдигнах да му дам. Нищо няма. Може би е бил по изморен.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 296
Моето определено е скарано със съня. През деня няма нито един дълъг сън- на цица не заспива или като заспи се буди като го оставя, ако го приспя на ръце е мнооого дълго приспиване и 15 Мин сън, навън в количката пак така, днес в слинга го носих, че бяхме в мола за малко- пак 20 минути. Единствено в люлката може да поспи един час, но аз не искам да седи много време, все пак е леко сгънат там. И все му се доспива 30 Мин преди хранене, дори да заспи добре, след малко вече реве гладен. През деня е много горещо и не повивам, иначе може би щеше да спи. През нощта ако го повия спи поне с един час повече, но заради топлото пак избягвам...и много съжалявам, защото така хубаво му действа. Направо не знам как да го накарам поне веднъж да спи през деня два часа, хората ми казват да спя докато бебето спи- е как да стане! Дълъг мрънкащ пост стана
За гърдите - те вече трябва да са меки и олекнали, значи производството на кърма се е регулирало според нуждата на бебето, ако не са значи е предизвикана хиперлактация и не е добре.
Аз ако повия с тензухена пелена, за да не и е жега.

# 22
  • Мнения: 284
Ние сме правили пауза от 5 часа веднъж и го събудих, иначе тази нощ беше много странна. Свиване и пъшкане цяла нощ, но  не плаче и не се събужда освен за хранене и си изпива всичко и чак сега се успокои. Явно не изпитва болка и не мога да разбера колики ли са или защото не е акал от 2 дни

# 23
  • София
  • Мнения: 1 296
Ние сме правили пауза от 5 часа веднъж и го събудих, иначе тази нощ беше много странна. Свиване и пъшкане цяла нощ, но  не плаче и не се събужда освен за хранене и си изпива всичко и чак сега се успокои. Явно не изпитва болка и не мога да разбера колики ли са или защото не е акал от 2 дни
По същия начин пушка нещо, но не плаче. И аз не знам... издава някакви звуци като спи..

# 24
  • Мнения: 262
И моя така пъшка и се върти. Аз смятам, че е от коликите.

# 25
  • Мнения: 140
Моя почна от няколко дена да прави по 7часа сън вечер,пупу дано да задържим този режим.Старая се вечер по едно и също време да го приспивам, към 10 гледам да е заспал и в 5 се събужда.Обаче след 19.00 не му давам да заспива,за да може в 22.00 да е изморен и да заспи лесно,иначе вземе ли си дрямката няма спане после.

# 26
  • Мнения: 262
Tan4entze спомена за крема на Мустела за крусти. Как се ползва, отмива ли се след това?

# 27
  • Мнения: 560
И имат ли ефект всичките тези капки за колики.. Аз от вчера реших да спра всичко.. Само оставих пробиотик био баланс.. Нищо не помага.
аз давах био амика и био гайа и като теб реших, че не действат и ги спрях със замах от вчера и ефекта днес е уау, от обяд се съдира от рев, не иска кърма, свива се, рев, на ръце, люляне и т. н. В 3 не ми издържаха нервите и дадох био гайа, ефект никакъв, в 7 дадох и био амика, не миряса и чак сега с вечерното хранене си кротува след био амиката. Даже и гука тук до мен.
Димитрова_87, добре, че го написа това. Тъкмо бях решила в събота да спра капките да видя дали няма да е по-добре, ама сега хубаво ще премисля нещата Grinning то си е индивидуално, разбира се, ама все пак...

# 28
  • Мнения: 262
Аз оставих само пробиотика. Дано да не се случи същото при нас Grinning аз докато давах всичко това много се засилиха, дори се зачудих да не е от тях.. 

# 29
  • Мнения: 370
Да, отмива се. Пише да стои цяла нощ, но аз го мажа сутрин и вечер с банята го измиваме. Принципно отмиването става и с обикновен бебешки шампоан, но аз взех и шампоанчето на мустела за крусти.

Tan4entze спомена за крема на Мустела за крусти. Как се ползва, отмива ли се след това?

Общи условия

Активация на акаунт