Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 859
  • 847
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 560
Момичета, потите ли се нощем? Никога не съм се потила през нощта освен през бременността последните месеци, но на мен ми беше ужасно горещо през цялото време. Сега обаче нощното потене продължава с пълна сила и се будя от това. В спалнята е прохладно, не е жега, но аз съм вечно потна. Някъде четох, че има общо с кърменето, но не знам. Знам само, че е адски неприятно.


Аз не кърмя вече, но умирам от жега. През деня ми е жега, но не се потя толкова, нооо вечер късно и през нощта едва се търпя - жега, потене, а в стаята е 26-27 градуса макс. ММ си е облича пижама с дълъг ръкав и се завива, а аз спя отвита и с оскъдно облекло Stuck Out Tongue Winking Eye и двамата сме извън пътя. Кажете как да обличам бебето- по него или по мен? Grinning

# 136
  • Мнения: 262
Ох и аз все се потя.. Денем, нощем.. Цялата съм в пот и кърма Grinning вкъщи е доста жега, щото цял ден напича и бебо вечер спи само по боди и дори не го завивам повечето пъти. Навън също така излизаме--или само по боди, или с гащеризонче с голи крачета. Толкова ританки имахме, нищо не съм му облякла почти. Скоро чакаме да се появи братовчедче, че поне той да ги носи Grinning

# 137
  • Мнения: 3 252
Ам го правим с готова вода бебелан, така давам и на бебето да пие (когато благоволи да пие). Аз още не съм се решила да пробвам с половия живот след раждането, не знам и как се усещат шефовете (че аз нали имам стабилно количество вътрешни). Ходих в четвъртък на преглед, за мое щастие всички шевове са паднали и нямаше конци за сваляне, нищо че аз видях само белите като паднаха, виолетовите ги пропуснах.

# 138
  • Мнения: 954
Мишето също си стои по боди и денем и нощем. Ританки и камизолки слагам само когато на мен ми е хладно на вън. И аз много се потя вкъщи, особено през нощтта.

Момичета, как се мери температурата на бебче? Аз имам комплекта на Авент и вътре има термометър с мек връх. Пробвах един път да измеря темп под мишничка, но та много мърдаше и нещо не ни се получи 😁. Ние вчера правихме погача, беше лудница, бебка не мигна цял ден отново, а тази вечер спа 6 часа и половина, но преди да заспи дълбоко се стряскаше доста и се будеше с рев. Явно доста емоции и се насъбраха за деня. За капак от вчера ме боли гърло, дано не е нищо заразно.

# 139
  • Мнения: 262
Аз темп я меря в дупето. Обаче имай предвид, че отчита с 4 еденици повече. Т.е. Ако е 37.4 реалната е 37

# 140
  • Мнения: 182
Ужасно много се потя. Ей сега излязох от банята и пак съм вир вода. Особенно под гърдите, там се стичат капки...Ужасно е като се има предвид, че бях зиморничева сега всяка клетка в мен крещи- жега!

# 141
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте,
Тези от вас които дават Инфакол, бебчетата запекоха ли се?  Колко пъти на ден ги давате? По една пиперка ли 0.5 ml?

# 142
  • София
  • Мнения: 888
Давах по една пипета преди всяко хранене, случваше се редовно да забравя. Не се запече, най- голямата пауза беше ден и половина да не ака, но просто не виждах разлика със или без капките. Спрях ги.

# 143
  • Мнения: 142
Аз давам або коликен и ака на всяко хранене, като включа и инфакола се запича.Пробвах лефакс ,като ги сложа в млякото не иска да го пие и повръща. На мен месец и половина след секцио в единия край на операцията се появи раничка и изпуска секрет и не се оправя.Според доктора избива вътрешен конец.Някой да се е сблъсквал с такова нещо.

# 144
  • Мнения: 135
    Аз давах от Инфакол по една, а някой път и по 2 пипетки преди хранене, но не се е запичал, даже доста често е пълен памперса , но го спрях защото с него и без него няма разлика, даже забелязвам сега давам само  пробиотик. Био Гая и няма толкова колики , не се свива често и е по-добре.

    # 145
    • София
    • Мнения: 616
    Аз в началото много се по тях нощем, направо ставах мокра. Сега пък нощем съм добре, ама при нас нощем не е толкова жега, а и спим на отворени прозорци. Обаче през деня е ужасно - по лицето, гърба, между гърдите, усещам как чак ми се стичат капки. И с тези подплънки за кърмачки все ми мирише на втасало 😆

    # 146
    • Плевен/Пловдив
    • Мнения: 878
    Благодаря ви момичета,
    Ние акаме на 3-4 дена само на кърма сме, но не е запечена. Свърши ми Еспумизана,а от Англия ми донесоха Инфакол. Четох, че много се запичали бебетата с тях, за това да се допитвам и до вас. Ще пробвам пък да видим. Аз по-принцип давам само вечер и сутрин.

    # 147
    • Мнения: 314
    Аз давам або коликен и ака на всяко хранене, като включа и инфакола се запича.Пробвах лефакс ,като ги сложа в млякото не иска да го пие и повръща. На мен месец и половина след секцио в единия край на операцията се появи раничка и изпуска секрет и не се оправя.Според доктора избива вътрешен конец.Някой да се е сблъсквал с такова нещо.


    Аз бях точно така,започна с мехурче,после стана рана като кожата се разтвори и тръгна секрет  ли беше или гной,ходих до спешното и ми е разтвориха и изкараха два конеца ,който са тръгнали да излизат.После трудно се затвори дупката,но все пак се затвори.Казаха ,че рядко се случва и да се моля да не тръгнат и други конци.

    # 148
    • Мнения: 142
    Аз давам або коликен и ака на всяко хранене, като включа и инфакола се запича.Пробвах лефакс ,като ги сложа в млякото не иска да го пие и повръща. На мен месец и половина след секцио в единия край на операцията се появи раничка и изпуска секрет и не се оправя.Според доктора избива вътрешен конец.Някой да се е сблъсквал с такова нещо.


    Аз бях точно така,започна с мехурче,после стана рана като кожата се разтвори и тръгна секрет  ли беше или гной,ходих до спешното и ми е разтвориха и изкараха два конеца ,който са тръгнали да излизат.После трудно се затвори дупката,но все пак се затвори.Казаха ,че рядко се случва и да се моля да не тръгнат и други конци.
    при мен не се вижда конец ,при теб виждаше ли се конеца.Колко време пускаше секрет и кога ти хвана коричка?Маза ли го с нещо?

    # 149
    • Мнения: 861
    Момичета кога и защо се изписва пробиотик?

    Общи условия

    Активация на акаунт