Любители на кучета - 96

  • 22 611
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Ама махайте го тоя намордник, не могат да се целунат!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 9 850
Благодаря за темата, Сиви! Това коте е имало късмет да те срещне.
Балу и Лили

Балу за пръв път на село


И една щастлива Бела Simple Smile

# 17
  • Мнения: 494
Привет в новата тема и от Макси,който вече е в света на сънищата

# 18
  • Мнения: 390
Благодаря за темата! Ари...


# 19
  • София
  • Мнения: 23 072
Сиви, благодаря за новата тема!
Колко хубави муцунки. Hug

От мен куче в кутия. Joy Голям мерак да седи в нея. Откачена работа.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 850
Тонка, пъзели ли редите?
Котаракът ни много обичаше да се завира във всякакви кутии. Оставиш кутия за малко някъде, след малко е "окотена" от него.
Здравейте на новите муцунки!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Пф,  нямам и аз готовност за данъци, ама.снощи имахме гост - мъжова племенница на къмпинг край Варна, дойдоха да преспят  нас, куч с тях, от Хасково са Simple Smile Вързани бяха с Лара, далеч един от друг, нямаше ексцесии ...

# 22
  • София
  • Мнения: 23 072
Коте, редя пъзел по неволя, понеже дъщеря ми се отказа в самото начало. Харли за малко днес да изяде една част, която падна на пода. Той нали все около масите се навърта, в случай, че изпадне нещо. Grin

# 23
  • Мнения: X
Здравейте,имам въпрос !Имам мини пинчер женски скоро става на 1 годинка.Кога по точно ще се разгони ?Понеже за сега не съм видяла да има цикъл,нито да се държи странно..Четох много теми, в една от тях пишеше между 6-8 месечна,но нямаше признаци.

# 24
  • Мнения: X
Ох колко сте хубави всички!!!! Чудесни кучовци.
Да, да, Швепса по-често на отчет моля, Туиг.
Ако може и Харли и Денис и Макси и Рексун и на Пипчи и изобщо ще забравя някого Simple Smile

4 часът е. Лай тресе домът ми.
4:10 не се издържа. Влизам. 3 купчинки лайна ме посрещат, ама аз още преди да светна лампата усещам аромата.
4:15 Аксел е изведен, изпикан, сипах му да яде и задрямвам. Блаженно спкойствие ме обзема, прекъсвано от някой и друг лай.
5:50 е тоя лай се засилва. Какво по дяволите иска сега? Скучно му е? В тоя момент и Джина напомня за себе си и дава зор да излезе. Пускам я. Пускам и него и се залавям да чистя лайна. Аксел лае. Аксел мълчи, това е много на зле. Влизам в хола - вече ме чака една купчинка и се е приготвил тамън поза чайник за втора. Почва борба! Кой - кого. Изкарвам го в двора.
И изобщо тая сутрин голяма борба кой е шефът. За сега държа фронта, ама нещо много почна да се зъби. Иначе снощи всички заспахме в 9:20. Аз от зор да го уморя да спи нощес, та и аз...иначе от 7 до 8 съм го разхождала и не поиска да се изака! А сутринта можа около 1 лайна да изтропа, нали?!

Четвъртък е!

# 25
  • Мнения: X
Здравейте,имам въпрос !Имам мини пинчер женски скоро става на 1 годинка.Кога по точно ще се разгони ?Понеже за сега не съм видяла да има цикъл,нито да се държи странно..Четох много теми, в една от тях пишеше между 6-8 месечна,но нямаше признаци.

Здравейте,
Нямам познати с пинчер, но знам, че голяма част от кучетата(като моето) се ближат по време на цикъл и за 7 години никога не съм виждала кръв.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 520


Добро утро и от нас. 😁

# 27
  • Мнения: X
Нямам вече какво да си сипя! Минавам на тежки успокоителни!
Хайде, любимата си чаша за вино ще преживея. Дървеното хаванче ще преживея. Калъфът за матрак ще преживея.

Това същество е най-лакомото нещо в цялата вселена! В цялата!

7 часът е. Аксел настоява да му се обърне внимание. Иска игра. Аз искам да дишам. Излизаме на разходка. Аксел решава да се чеше посредата на улицата. Срогият нашийник пада. Вече имам опит от понеделник вечер с гонене на бебе лабрадор из квартала. За секунди изстивам и се мятам върху него. Гушвам го и започва борба с нашийника. Колите свиркат. Шофьорите ме псуват мислейки си, че галя куче по средата на улицата в 7 и 20 сутринта. Искам да си сипя!

Тихо е. Аз съм щастлива. Пия кафе, минава ми гениалната идея да си направя чай. По гащи съм, щото нали, оправих кучето, пуснах прахосмукачка, измих подовете, мислено благослових съседа, че спи като пън, но аз съм с лекьосана тениска и смърдяща на пор. Докато се изкъпя, чаят ще се запари. Аксел си рови по шишетата с вода за цветята. Отивам за минутка да си взема кърпа. Аксел лае на опасност. Влизам в кухнята - вода и страно ссссс. Смея се, сигурно е пукнал шишето и сега се плаши. Да ама не. Това животно прегризал двете тръби за водата към камината!!! Защото явно е имало капнала някаква храна върху тях. Цялата кухня във вода. Дишам. Омммм. Оммм. Дишам!

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 09:06 от Анонимен

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 977
Дух, дръж се! Не остана!
Хич не е смешно, ама...
В тази нова тема данъкът надхвърля 10%, чудесна тема:heart:
И ние ще се запишем после.
Тонка, да седи в кутията, важното е да не пикае.

# 29
  • sf
  • Мнения: 10 125
Благодаря за темата! 🤗
Мале, Духче, като те слушам и си мисля, че ако Ней беше така, щях да го подаря на някой 😅

Общи условия

Активация на акаунт