Любители на кучета - 96

  • 22 719
  • 756
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 22 867
Вярно, че покрай Рейн ще се завъртят, уж нали покрай Рейн... Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning
Редовно ме заговарят мъже и жени покрай Ерос, ММ също. Ако някой е зле със социализирането, кучето е пръв помощник.

Скрит текст:
Преди няколко дни щях да ви показвам какви номера ми въртят тия двамцата още от сега.

И не го черпи с броколи, а с месо. Милия Ерос да не я обиди...

А понякога му размятква пред муцуната, той го облизва и тя си дърпа ръчичката и хоп в устата. Joy
Еххх, като порасне ще има да чакам да си изяде манджата, пък Еро ще качва непредвидени килограми.

DespicableMe, тия двата бонбона са голяма комбина! Ти му мисли! Simple Smile

А по повод завъртането покрай кучето, ММ все се кахъри, как преди всички отбелязвали:"ей, че хубав мъж!", това за него, а откакто бил с кучето, всички възкликвали:"Ей, че хубаво куче!" и него, гОркия, никой не го отразявал. Mr. Green Пък и аз като вметна, беше то с хубостта, ама преди Рекс, съвсем му се смръчква! Joy Иначе, да, и запознанства стават, и нахалници се лепят, няма скука! Simple Smile

# 331
  • под тепетата
  • Мнения: 9 319
FlameV, да си приготви една касичка. Като бяхме с Макс на море, най-редовно чувахме - може ли да се снимаме с кучето? Та синеочко може да и осигури още 2-3 дни почивка( снимка - 5 лв, снимка - 5 лв... Joy)

# 332
  • Мнения: 3 044
Хахахаха, верно! Мога и да изкарам някой лев с тази ходеща атракция, ама уви, той не обича да се снима мн мн 😂

# 333
  • София
  • Мнения: 8 348
Има климатик в метрото.
Бяхме с две кучета, още едно с килограмите на Рея, ама по-дългокрако. Бая място уемахме.

Тя също малко се пробва да го сваля, обаче и се скарах и престана. Ако се беше заинатила и аз щях да го махна.
Ние сме вече с истински начордник, заради правилника. За съжаление не съм нацелила най-удобния и ще пазаруваме пак. Ама се налага да мерим, че с тая голяма тиква и тая хубава муцуна си трябва мерене.

# 334
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Да се похваля, че днес мачках едно Бизувско дупе. Heart Eyes На живо е още по-хубав! И с бебка много се харесаха, хихихи.

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 20:23 от DespicableMe

# 335
  • Мнения: X
Не знам какво ми става, сигурно ме е ударила бебешката вълна, но се умилявам при вида на всякакви животни. Боже, аз галих бездомен пес! И то не един ми цели два и то с такава обич ги галих тия красавци. Даже държах единият, докато една жена с мопс мине покрай него, че голямо шубе беше Grinning И почти се разревах при вида на 15 дневно бебе кученце. То такова целуване и галене беше, че направо сигурно за луда ме помислиха тия хора. И Джина много ми липсваше, сега не мога да й се нарадвам. След малко излизаме на разходка с още две съседки и техните кучета. Ще е първа среща на тайфата, притеснявам се малко Джи да не се наежи, но опитвам да излъчвам ведрост и кеф и дано и тя да прихване. О колко ми е мекичка и кротичка, имам най-разкошното кученце на света!
Така де, извинявам се за лирическото отклонение хахахах както казах - бебешка вълна ме е хванала. В ума ми само бебета и човешки и кучешки Grinning

# 336
  • Варна
  • Мнения: 10 585
Да се похваля, че днес мачках едно Бизувско дупе. Heart Eyes На живо е още по-хубав! И с бебка много се харесаха, хихихи.

Благодаря, беше ми приятно. 🤗

# 337
  • Мнения: X
Ние си имаме нови приятели. Тя се държа  разкошно! След седмица чакам хонорар и ще й купя флекси, защото нашите дружки тичаха свободно или на дълъг повод. Беше много добра, аз първо я погушках, после погалих и другите кучета, бях много спокойна и тя разбра. Беше много приятно.
Лабрадорката е много послушна и изпълнява всякакви команди. Заемаме се и ние с обучение. Дано ни се получи.

# 338
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Взех лазерче за котката да си играе. Защо го пиша в тази тема? Защото Барби като го видя не остави шанс на котката даже да се доближи.  Joy Май имаме две котки.

# 339
  • под тепетата
  • Мнения: 9 319
Браво ,Дух! Поздравления за проявената смелост! А за бебетата какво да каже - ако ти се иска, ще стиснем по едно палче или лапки  Heart Eyes  Как е Аксел ?
И аз искам да мачкам бизукиното дупе, но ми се размина това лято. Нищо, догодина като дойда, първо ще се запиша за варненска среща  Laughing
Пускам бандата от Марица





 

# 340
  • Мнения: 253
Много хубави муцунки има в тази тема. Целувки на всички.
Ето и една сънена муцунка от нас.

# 341
  • София
  • Мнения: 8 348
Дух, не взимай още флекси, вземи поводпза обучение. Поне 15 метра. Повече работа ще ти свърши, щом ще се учите.
Радвам се, че сте си намерили прители.

# 342
  • Мнения: X
Ах, какво пухено топче. Красота! Как се казва?
Това е Борко. Снимката е от преди месец, не намерих тогава друга.
Алекса, обожавам сетери. Любимата порода са ми. Синчето мечтае за хъски от бебе и затова кандисах.

# 343
  • Мнения: X
Посс, 15 метра не са ли много? Аз си мислех за 10, но щом казваш ще потърся 15.
Билянка, не зная как е Аксел хахаха почивам си психически от него. Искам, да. Много искам, но не е сега момента Sad Първо имам нужда от стабилна работа и спокойствието, че имам зад гърба си стажа, заплатата си и сигурността си.

Ей, много искам да си споделя какво се случи днес. Има едно кученце, женска е, няма порода, една късокрака сладурана. Тя и Джина като се видят обикновено и почва бясно лаене ама на смърт вече. Разминаваме се в двата края на улицата. И днес собственицата ни вижда и спира, аз се провиквам да дойдат, че ние влзаме в двора и тя приближава. Казвам "Виж, ние вчера излизахме с дурги кучета и аз май разбрах как да подходя, искаш ли да опитаме отново" и гушнах Джина, клекнах, погалих я, бях с много спокойно сърчице, погалих другото куче и О, чудо! Няма лай, няма дърпане, няма опит за предумишлено убийство, имаше махане на опашки, целуване и душене Simple Smile Ми много се гордея и с двете ни!!!

# 344
  • Мнения: X
Здравейте пак. Бях в отпуска и не сядах на компютър, затова пишех кратко. Виждам, че в началото на темата има много информация относно това, което ме интересува, отивам да чета.
Разхождаме се от няколко дни и Борето много го е страх. Иска да играе, лае другите и в крайна сметка се скрива под пейката с муцунка между краката ми.
Днес ми е първи ден на работа след отпуската и Борето ще стои сам цял ден - отново за първи ден, защото стопанинът му - сиреч 13 годишният млад франкофон - е на гости на приятел на село, ще се върне чак на 20-ти. А той е основното действащо лице по базовото обгрижване на Борето - разбирайте разхождане и бърсане на пода.
Благодаря за топлото посрещане. Отивам да чета за извеждането в чужбина, документи и т.н. Днес ще чипираме. Сложена е смесена ваксина с бяс, няма да се налага да слагаме допълнително. Вчера купихме кокал /от тези тип кожи/, страхотно изобретение, първият е почти изяден, но за сметка на това диванът вчера и днес не беше подхванат. Купих и бонбонки за привикване навън, но за момента не вършат работа, разбира се, че не очаквам от първия ден да започне да идва. Скоро ще сложа и актуална снимка.
При разходки сме голям фурор, всеки спира и вика "Ау, какво сладко бебе", ама той наистина е уникален с тези сини очи!
Гледах списъка с местата за почивка. Имаме резервация за Ягода и Малина в Боровец /последното място от списъка и третото отдолу нагоре/, приемат кучета, това ще ни бъде първото ходене извън София с Борето. 24 и 25 август сме там, ще пиша след това как е минало, стискайте палци. По принцип ходим по вили, къщи и бунгала с полянки отпред, заради малката, а това са все места, които са подходящи и за кучета. Бяхме в Албена, вили Магнолия, там също приемат домашни любимци, но не беше минал 2-седмичния период от третата ваксина и затова не го взехме, в съседната вила до нас имаше шнауцер, черен.

Последна редакция: пн, 12 авг 2019, 11:36 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт