Любители на кучета - 96

  • 22 738
  • 756
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 22 867
Дух, пак веселби! Joy Е, как да му се ядосаш на това съкровище! Peace

bubeto_73, не я знаех мисълта на Амундсен, ама всяка втора дума за тях ми е "душата/душицата" Прав е човекът! Simple Smile Peace
Ех, тоя Харльо, много един такъв сУриозен пък! Мъжкар! Heart Eyes Hug

`ТуиГ , да оздравяват твоите колективно! Simple Smile Hug

# 121
  • под тепетата
  • Мнения: 9 326
То ако е само пръцкане добре, ама зеле със соев сос може и друго да предизвика  Mr. Green! Имам предложение - който има нужда от сваляне на килограми и раздвижване от почистване - взима Аксел вкъщи  Mr. Green Като чета Духчето, пет дни е на интоксикация или както там му викаха на принудителния глад.
За повръщащите един непоискан съвет, но не знам дали става за кучета - на мен капки вомутосхил много ми помагат.
Добре дошли на Рея, Ори и майка им  Hug
Изкъпах Ози. Той пък е с разстройство. Според мъжа ми от манджата дето съм му я сготвила - ориз със свински сърца. Според мен не е от нея. Довечера глад.
ТуиГ, стискам палци да мине леко обезтопчаването на Швепса! Аз тая война с мъжа ми ,ако я спечеля, ще почерпя здраво!

Последна редакция: сб, 03 авг 2019, 16:54 от bilqna_69

# 122
  • Мнения: X
Хахахахахайах Билянка пък моя мъж все обвинява мен за газовете си "от твоите манджи е" хахаха глупости на търкалета!

Детоксикация хахах дам Simple Smile
И от мен рарстроениете стомаси да се оправят. Еххх още е тука, а вече ми е мъчно за него.

# 123
  • под тепетата
  • Мнения: 9 326
Или готвим едно и също, или мъжете ни са братя  hahaha

# 124
  • Мнения: 7
Здравейте, искам да ви попитам нещо свързано с ловджийското куче на баща ми. Той не е много надарен ловец и вече даже не ходи на лов, но кучето го взехме преди 3 години от един наистина безсърдечен човек, чиято кучка родила 6 малки, но него само 5 го устройвали и искаше да изхвърли мъничето. Аз естесвено, когато баща ми ми разказа какви ги е намислил този изрод скочих в колата да взема кучето, макар да си падам повече по котки нямаше как да позволя това кученце да бъде изхвърлено. Тогава имахме женска ловджийка дратхар и мъничето, което взех също беше дратхар, но мъжки. Когато го взех беше на 8 дена. Хранила съм го, както дъщеря ми някога с биберона посреднощ. Отгледах кучето докато не стана прекалено голямо за апартамента и го закарах при баща ми. Той обича кучетата и го възпита прекрасно, кучето слушаше, изпълняваше команди и беше много добро. С женската се разбираха прекрасно, тичаха заедно и играеха, макар тя да беше по-старичка. След около година тя почина и кучето изпадна в депресия според мен, според баща ми се било разболяло, но ветеринаря каза, че здравето му било страхотно и нямало причина за състоянието му. Кучето не искаше да се храни, да излиза от къщичката си, камо ли на разходка. След това започна да се пооправя, но много се озлоби. В момента позволява само на дъщеря ми и на баща ми да го пипат. Дори само като отида близо до него започва да ръмжи. Ако някой има някаква представа от какво се е породило поведението му или как да се справим бих била много благодарна да споделите.

# 125
  • Мнения: 253
mamamarti кучовците също като нас преживяват по свой си начин случващото се около тях. Тъжно е, че се е озлобил. За съжаление не сме изпадали в такава ситуация и не зная как да помогна. Пожелавам ти да е временно явление и да минава бързо. Може да потърсите помощ от специалисти занимаващи се с обучение на кучета.
Тази сутрин се събудихме рано и реших, че е ден за приготвяне на зимнина. В 7:30 излязохме с щерката и синковеца да го разходим и напазаруваме от кооперативния пазар. На отиване добре, но на връщане мама грухти с по две торби в ръка пълни с тиквички,  корнишони, диня , а девойката се фръцка с торбичка с 3 връзки копър и разхожда брата. Аз едва се дотътрих до вкъщи, а дечковците щастливи.  Simple Smile
Ей го и нашия дзверо във вихъра си .


# 126
  • Мнения: 22 867

Ей го и нашия дзверо във вихъра си .


Оперен певец, Калуди Калудов не ти трябва! Simple Smile
Скрит текст:

# 127
  • Мнения: 11 369
Хора, някой спомена, че дава моркови на кучовеца, нали не е шега някаква? Аз вчера като прочетох и дадох на Нора, днес също. Гризка си ги и й е кеф. Дали ще помогне на зъбаците малко да ги прочисти?
Нора като тръгнем на път и винаги е в мен. Голямо пръцкане, пръцка Simple Smile само тогава съм я усещала, друг път - не. А, как мирише.... не е истина!

# 128
  • Мнения: 1 804
Ние даваме моркови. Роузи обича всякакви зеленчуци.
Хибискус даде чудесна идея да ги замразяваме. Ще пробвам, защото Чернишка е луда по леда.

# 129
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И аз давам моркови на Ерос. Понякога му ги готвя, но по-често сурови.

mamamarti, много тъжно. Тъжи за дружката си. Има кучета, които след преживяването на загуба, дали на стопанина, или на другото куче в семейството, не допускат никого до себе си. Добре е, че приема поне човека, който се грижи за него. Дано намерите изход от ситуацията.

# 130
  • Мнения: X
И Аксел яде всичко - моркови, тиквички, зеле, всичко.
Момичета, сега съм притеснена за Джина. Зажадняла за обич се гушкаме и усетих топче в областта на ребрата.  Много се разтревожих.

По въпроса с ловното куче, аз нямам опит. Но ми се струва най-добре консултация с треньор.

# 131
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Възможно е да е цицина от удар. При наличието на такова стихийно бедствие у вас, колко му е да се е тряснала в някой ръб по време на игра или опит да избяга от него. Доберманката на наши близки така си ходеше на бабуни цялата, докато растеше и не си преценяваше габаритите спрямо мебелите в апартамента им.

# 132
  • Мнения: X
Ние във вторник заминаваме за няколко дни, мама ще я гледа. Аз все пак искам да я заведа на контролен преглед, но не знам дали нашата клиника работи утре. Ще погледна.  Благодаря, че писаю

# 133
  • Мнения: 253
Лабрекс, така е. Лъки ми изнася цяла музикална и циркова програма всеки ден.
Духче, на Лъки също му се появяват топчета по гърба след бурна игра на кучешката площадка с по-едри кучовци от него. Играят си хапейки се по гърба, врата, ушаците и макар и да не е агресивно, а приятелски изглежда го захапват понякога повече и му се образуват топченца,  но като го масажирам и се разнасят.
Ето и един жален поглед за лека нощ,  защото не му давам кисела краставичка. Simple Smile

# 134
  • Мнения: 2 915
Замислих се аз за моите хайвани покрай вашите разкази. 🤗 Споменавала съм, че Макс беше изключително кротко бебе. Правил е бели, но нищо фрапиращо. Ама той беше толкова дълго чакан и желан от мен, че и като торнадо да беше пак нямаше да ме ядоса. Вивата пък другата крайност. Тотален олигофрен и непукист. 😂 Няма стая, в която да не ми се е подул паркета от нейното пикане, ама и това не ми пречи. И още една камара бели сътвори тази мома у дома, ама аз не съм човек, за който материалните придобивки са му на живот и смърт. Както обичам да казвам, имала съм - дала съм (в случая купила).
А по повод цитатите, аз най-редовно на Макс му казвам “душица-мушица”. Майка се смее на мушицата.. ама пък си ми е душицата.
Абе да са ни живи и здрави четирикраките, пък каквито ще бели да правят. 🤗

И да ви кажа моя глупчо какви е започнал да ги върши. От скоро започна да лае светкавиците, после фойерверки и гърмежи от пиратки.. а последните дни гледа небето и като няма светкавици почва да лае по звездите, а тази вечер фокусира и Луната и реши, че и нея няма да подмине без лай и ръмжене. Не знам какво го прихвана, ама е ужасно смешен как като се стъмни сяда на терасата и гледа към небето и чака повод да излае/изръмжи. 😂😂😂

Добре дошли на новите попълнения в темата! А болните дву- и четирикраки да оздравят възможно най-бързо 😘

Общи условия

Активация на акаунт