Любители на кучета - 96

  • 22 780
  • 756
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 804
Добре дошли, Рея и Ори Heart По-често да се разписвате.

Снощи Роузи беше на пробно гости с преспиване, репетиция за почивката. Колега на ММ си предложила услугите да я гледа докато ни няма. Надявам се да е минало добре, чакам всеки момент да я върнат.

# 106
  • Мнения: 22 867
Дух, DespicableMe, толкова много ви се радвам, момичета! Hug bouquet Hug Чудесни сте, всичко , което пишете, е вярно! И аз съм го усетила всичкото това. Иначе за заканите, аз Рексунко все го "убивах и трепех", като ме чуеха вкъщи да казвам: "ей, сега те утрепАх/убих маймунке малка", избухваше смях. Както ми казваха, ако беше го трепала, колкото приказваш, нямаше да е жив. Да, правеше бели, но никога не ме ядосал сериозно. И, да, и сега искам да ми събаря саксиите, да ми гризе кабелите, чехлите, каквото иска, искам си го щурачето, но Рекс вече не е такъв. И сега се случва да събори купата с вода или яденето, но не го прави на игра. Когато изкара нещо като инсулт, вестибулит или господ знае какво, и докторите не сложиха ясна диагноза, по едно време не можеше да се храни, мушка муцунка в паничката, но не може да си вземе храна. Давах му от ръката ми, лапаше цялото количество на дланта ми и така се хранехме. Мина това чудо, тръгна обратен процес на възстановяване, вече си ходи, не залита, не е дезориентиран, храни се сам, но не е оня дивак/щурак. Просто годинките си казват своето и си признавам, че ми липсва енергията му, щурите ни разходки, дивеенето из къщи, мирен и кротък е сега, но само да можех, бих го върнала с всичките му бели и щуротии. Така че радвайте им се и не вземайте навътре беличките им, не са нарочни. Peace

Добре дошли на sway911029,  Рея и Ори! Прекрасни са, черно и бяло! Heart Eyes Hug

# 107
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Добре дошли на новите попълнения. Черно и бяло като деня и нощта. Сладури. Heart


Пуснах климатиците, 'щото  се не търпи.
И се цопна право под климатика. Извинявам се за срамотиите. Grinning

Ред.labrex, текнаха ми сълзите! Винаги ми става едно мъчно като пишеш за Рекс. Това е една любов, дето не може да я опишеш с думи...

# 108
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Добре дошли прекрасни французи ❤
Кое е Рея и кое Ори 🤔

И мен ме стяга гърлото винаги за Рексун, особено когато беше дезориентиран и залиташе милия ❤

Радвайте им се, радвайте се да щуреят, защото са много за кратко до нас и после ще искаме да правят бели колкото искат само да са до нас. Нито една мебел и вещ не може да ми даде радостта на Тео, когато се прибера дори след като ме е нямало само един час ❤
Най-чистите и искрени същества са това като бебетата и децата .

И моя големия син беше много щур като дете, сега вече е улегнал и голям и така ми липсват тия години, когато искаше мама да е постоянно до него 🥰
Тео, също беше голям щурчо, но една минута нямаше да съм съжалила, че го взех, дори като цопвах сутрин в акано и пишкано 😄
Сега повечето време е така 🧸

# 109
  • Мнения: 741
Благодаря за топлото посрещане.
Рея е бялата, а черничкият е Ори. И моите са така през по голяма част от времето, само дето те търсят да легнат на легло по възможност на чаршаф.
Рея също правеше бели като малка, но го израстна. А мъжкия го взехме на 8 години и освен проблеми при разходките вътре никога не е правил бели.

# 110
  • Мнения: 2 822
Толкова истина има в това, което пишете, толкова силни думи сте казали, особено Лабрекс, че и на мен ми текнаха сълзите и си гушнах Джонката... Те са една топчица любов, която влиза в дома и в сърцето ти. Толкова бързо летят годините... Вече 10 години и 4 дни, откакто имаме втората си любов и 20 години и 34 дни от раздялата ни с първата ни любов.

Добре дошли на Рея и Ори, големи сладури!

Последна редакция: сб, 03 авг 2019, 12:46 от ✿ 𝐀𝐯𝐚𝐥𝐨𝐧 ✿

# 111
  • Мнения: X
Лабрекс, още докато четях поста ти ми стана много тъжно и исках да ти кажа, че отдавна усещам болката, с която говориш за Рекс. Даже понякога се усещам, че казвам на Аксел - Аксунчо, заради Рекс. Много бих искала да ти кажа нещо хубаво, но не зная какво. За жалост времето тече само напред. Пращам много обич на вас с Рекси.

Добре дошли на Рея и Ори.

# 112
  • Мнения: 390
Духче  все си мисля че част от белите ги прави, защото тъгува за семейството си. Независимо че е при близък човек, сигурна съм че усеща липсата.
Ари също е пакостник...
Нямаме вече цветя
Почти си сменихме дрехите - явно са били стари или не в цветова гама по неговия вкус.
Дупки в ламинат, паркет и балатум . Ама дупки, още не мога да го проумея...
Това за чехли и обувки изобщо няма смисъл да  говоря...
Никога нямаме здрав чаршаф или калъфка. Винаги оправя леглата след нас (явно сме много нескопосани и не можем)
Прегризани кабели
Изяде на кака си чисто новия телефон (бая скъп)
Това е за което се сещам в момента, сигурно пропускам.
Но това са само вещи (както казахте) и никога не сме го били, пък и през ум не ни е минавало да се разделим с бебче Ари.
Обаче в заплахите сме ненадминати. Ще те набия, удуша, смачкам, обезглавя и всичко подобно що го има и що го няма...🤣
Кученцата ни дават най - чистата, безусловна и безкористна любов!
И един цитат на Ален Делон: "Мислите ли, че моите кучета знаят, че аз съм Ален Делон? На тях им е все едно. Те ме обичат заради самия мен, без да знаят кой съм и с какво се занимавам. Точно както кучета обичат бездомниците, които се грижат за тях, без да ги интересува дали стопанинът им е принц или просяк."
Ари се грижи за обувката на кака🤣🤣🤣

# 113
  • София
  • Мнения: 23 109
"Един от тях беше, че господ ме гледа отгоре, каквото и да означава това."???? WHAAAAT?? 😂 Кажи честно ли..
Честно ви думам, нещо като клетва ми прозвуча. Scream При това този цветущ коментар е от жена, която от вчера е част от екипа на групата. Който следи там, ще се сети.

Добре дошли, френски братчеди! Харли ви праща целувки.

# 114
  • Мнения: 3 044
Aз като казвах, че са секта, не вярвате Joy

# 115
  • София
  • Мнения: 23 109
Флейм, напротив, още от началото ги заклеймих като такива, дори написах един по-остър коментар и цяло чудо е, че не ме изгониха. Трая си само заради ползата от файловете. Там открих неща, които ми бяха от полза, като ритуала за хранене. Харли го усвои само за 2 дни и не го пропускаме!

# 116
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
А ние от началото на седмицата се забавляваме с надпревара между каката и Швепса кой ще повърне повече. Тя го води в честотата, но той не й отстъпва в количеството. Днес единия го командировах на село, защото апетитът се върна, а на другия му набодоха гъзето, взеха кръв за изследване и сложиха АБ и противоповръщащо. Нещо му е раздразнен ларинксът на Швепс и докторът предполага, че това предизвиква повръщането. Предвид вируса на каката, нищо чудно да се е налепил и да си го кара по кучешки и той. Температура няма, кръвните излезнаха без отклонения. Ще продължим около седмица лечението.
Дадоха ни зелена светлина за кастрация. Ако нещо не се промени, септември по празниците ще го оперират.

Последна редакция: сб, 03 авг 2019, 14:00 от `ТуиГ

# 117
  • sf
  • Мнения: 10 203
Аз пък имах пътуване днес и преди малко се прибирам. Нейо го няма, детето и баща му го завели в горската Борисова, та сега ми е криво. Все си представям как са го загубили и не смеят да ми звъннат. Голямата вика" Ти за брат ми май няма да се притесняваш така" 🤐

# 118
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Да оздравяват и каката, и Швепса. И на мен нещо ми се гади днес, дано ми се размине.

bubeto_73, много ми хареса цитата. И Ари е чудесен чернушко.
Един и от мен:
„Определението за куче и за душа е едно и също.“ Руал Амундсен

# 119
  • Мнения: X
oooh хахаха ще ми липсва това диване. И белите му. Ето я последната Grinning
Цяла сутрин подготвям апартамента за изпращането на Аксел, т.е. пресадих Бенджамин, изчистих торбата на прахосмукачката, защото беше пълна, израх 3 перални (а има и още!) затворих куч  в душ кабината и измих подовете. Сготвих на сестра ми и зет ми супа и кюфтенца от тиквички. Готвя си аз, Аксел кротко примлясква и изяжда обелките от де що има зеленчук - идилия. Става 3 и аз вече усещам глад. Ама какво да ям, виждам едно умряло зеле в хладника, я да го направя на "китайска" салатка с горчица, соев сос, сусам - речено сторено. Отивам да ям далече от Аксел. Чува се звук от счупване. Вече съм убедена какво е - кристалният пепелник на мама, в който бях сложила лъжицата, с която опитах супата. Бегом в кухнята да не се напореже тоя калпазанин...  и в секундата по-късно чувам трясък от стаята си. Знаех какво е: вече нямах обяд. Погълнал за секунди всичко. Е, оставих го да почисти след себе си - т.е. да изяде и нападалото по пода. Гладна съм!


оххх хахаха как ще има да им пръцка довечера хахаха от това зеле хахаха отмъщението на лелчето Grinning

Общи условия

Активация на акаунт