Любители на кучета - 96

  • 22 661
  • 756
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 10 546
Лабрекс, чак сега загрях защо се казваш така. 😂😂
Голяма съм муня. Аз лежа с две прежулени сгънки на колената от повода. Намазах се с розова вода и малко поолекна, ама пак щипе. Днес ще почерня деня на МП. 😜

# 151
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, чак сега загрях защо се казваш така. 😂😂
Скрит текст:
Голяма съм муня. Аз лежа с две прежулени сгънки на колената от повода. Намазах се с розова вода и малко поолекна, ама пак щипе. Днес ще почерня деня на МП. 😜

Аха, на Рекс се кръстих! Simple Smile Ще ти мине прежуленото, като на кученце, не преживявай! Днес съм се сетила, как Рекс няколко пъти ме е събарял по очи на земята, това, преди, кАт беше щур дивак. И аз, с ожулените колене и лакти, че и нос единия път, не си гледам раните, ами си мисля, кво ше си рекЪт хората! Като че ли по-малко ще ме боли от това или пък ми е страшно важно, какво ще си кажат! Ама, хайде, де....Simple Smile

# 152
  • под тепетата
  • Мнения: 9 288
Esstela, ако си с рулетките с тънко въженце и прежуленото е от него, боли зверски. Сума то време ходих с белег на рамото.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 10 546
Esstela, ако си с рулетките с тънко въженце и прежуленото е от него, боли зверски. Сума то време ходих с белег на рамото.

Точно, само охкам и пъшкам, не мога да стоя със сгънати крака, мога да лежа, но на сгънките трябва нищо да не опира, кошмар.

Лабрекс, той Бизунчо не е виновен, милия се върти около мен и ме ближе. ❤

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 6 012
Да се пооплача, нашата мома двумесечна много сериозно ме ръмжи, докато й бъркам в купата с яденето. И започва да яде зверски бързо. Давам й от ръка, бъркам в купата и давам, докато се храни - вече седмица така, днес едва не ме захапа, четох за ритуала на хранене в групата на мама Еми, но се чудя дали не е малка още за него. Ама да ме ръмжи не е малка...


# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Дух, добре сме, благодаря! Hug Много се забавлявах с историите на Аксел.
Барби си спи на климатика в момента. Днес я повозих в колата. Много е смешна, когато разбере, че трябва да се вози на задната седалка. Обича да е отпред, да ѝ сложа колана /естествено розов - Барбенски/ и да гледа през прозореца. Ще я снимам някой път. 
Извинете ме за кочината, ама с котката са голям тандем в разхвърлянето. Котката мъкне някакви неща от недостъпни за Барби места, а Барби ги разнася из цялата къща докато реши да легне върху тях.

# 156
  • Мнения: 2 907




И моята муцуна да покажа с магарето:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 04:41 от Sivi

# 157
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Барби, вкъщи пък аз сама си разхвърлям. Joy Много е хубава и вече си има козинка, не е онова бръснато агне.

Сиви, тъкмо си викам, ей го романтика, пък той се озъбил. Grinning Супер сте! Kissing Heart

# 158
  • Мнения: 22 867
Барби, вкъщи пък аз сама си разхвърлям. Joy Много е хубава и вече си има козинка, не е онова бръснато агне.

Сиви, тъкмо си викам, ей го романтика, пък той се озъбил. Grinning Супер сте! Kissing Heart
Озъбил се той, ама я го виж до Sivi колко е кротък, доволен и спокоен. Че и едни топли кафеви очи вадят и двамата, поне на снимката така ми изглеждат. newsm78
Sivi, с пусната коса съвсем друга ми се струваш, красива двойка сте с господина четирикрак! Heart Eyes Hug

Барби, милата, разхвърляла, не ми се вярва, приятелката и ще да ги върши тия неща. Рекс и той живее на климатик, иначе място не си намира и само пухти. Simple Smile

# 159
  • Мнения: 2 907
Макс се зъби на досадната Виви, че го скъса от целувки и на него му писна по едно време 😂😂
Иначе племенника се мерна по едно време в нашия двор и малките - Виви, Точи и Белчо се скупчиха около него да му се радват. Макс като скокна с един лай да ги разгони.. ам’чи ха, туй си е неговия човек не може дори и родата да го наобикаля 😂😂
Лабрекс аз съм със сини очи, ама на снимката не се виждат много ясно. Иначе косата вече ми е съвсем късичка, колкото на снимката и да искам вече не мога да я вържа 😁 Инак като беше дълга само на опашка си ходех и даже на мен ми беше странно като я пусна, все едно не съм аз. 🤪

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 04:42 от Sivi

# 160
  • Мнения: 22 867

Лабрекс аз съм със сини очи, .........

Така ми е останало и на мен от една предна снимка с прибрана коса, че са ти сини очите, тук обаче /под влияние на другите кафеви ще да е Simple Smile /, и твоите ми се сториха такива. Все едно, снимката е много хубава! Heart Eyes  Hug

# 161
  • София
  • Мнения: 23 090
Не съм на себе си. Преди малко питбулът от входа ни е ухапал едно дете на поляната до блока. Когато отидох, нямаше никого. Утре като се съберат децата отново там ще разпитам какво е станало и ще настоявам за спешно събрание. Само през трупа ми ще продължи това положение. Трябва да си завършен олигофрен да не слагаш намордник на агресивното си куче.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 10 546
Ох, Тони, стискам палци да се справите.

# 163
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
О, ужас. Безотговорни стопани. Непременно нещо трябва да се направи и дано няма повече пострадали!

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 01:32 от DespicableMe

# 164
  • София
  • Мнения: 23 090
Докато кучето не убие някого, те нищо няма да направят. Обвиниха първата нахапана жена, че е миришела на алкохол. Това беше нагло и просташко, при положение, че твърдението им няма нищо общо с нахапванията. А жената не е алкохоличка. Може да ги съди за клевета, ако реши, защото тия малоумници го казаха пред всички на събранието.
Утре ще се опитам да намеря детето и ако ми позволи, ще снимам ухапването. Не знам в какво ще обвинят това дете. Ще кажат, че е предизвикало кучето им по някакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт