Бременност,година след спонтанен аборт

  • 1 485
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 554
Почивай и не мисли повече излишности.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 124
Искам да споделя с вас до какъв извод стигнах:Преди да родя дъщеря си имам един спонтанен аборт,започна с кървене и по моя грешка загубих бебето.Тогава бях на 21 години.Година след това забременях с нея.Вярно малко се притеснявах в началото,но отмина много бързо.Тогава още нямах достъп до интернет и не съм имала възможност да се ровя.Сега,обаче за всяко нещо отварям интернет и започвам да чета.Е колкото повече чета,толкова повече се филмирам.

# 17
  • Мнения: 13 765
Здравейте,чух се с доктора.Микробиологията не е излязла още.За цитонамазката каза,че е задоволителна,2-ра група.Понеже не съм наясно какво ще рече това,четох в интернет,че не е нещо сериозно.Каза да слагам Макмирор-а,а в понеделник ще се чуем пак.
Всички раждали жени с редовен полов живот сме втора група.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 124
Здравейте,най-накрая ми излезе микробиологията.Доктора каза,че има много агоро,аеро не разбрах точно какво.Питах го проблем ли е за бебето.След дълго мислене каза "Не,но какво ще те правим с това бебе,какъв антибиотик да ти изпиша".Утре съм си на преглед и ще видим как се развива бебето и какво ще е лечението.Притесних се.....пак.Даже не разбрах какво ми има.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 124
Момичета,стискайте палци.В 11 ми е прегледа.Много се притеснявам,от това,което ще ми каже доктора.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 554
Успех! Дано всичко се оправи и с бебенцето да сте добре💖.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 124
Здравейте.При прегледа доктора каза,че всичко е наред.В 6г.с. и сак 1 см,каза,че си отговаря.Бактерията,която са открили е Псевдомонас аеругиноза.Каза,че за сега няма да има проблеми,ще има по-нататък,ако не се излекува.Да слагам Макмирор-а докато свърши,2 седмици почивка,после още един курс.А живот и здраве тази бактерия ще лекуваме към 17 седмица,защото подходящите антибиотици не се препоръчват за начална бременност.Да ви кажа...малко се успокоих като че ли.Моята дъщеря днес беше с мен.Разбра за какво става въпрос.Опитах да и обясня,че още е рано и не се знае какво ще стане.Това е за сега.На 20.08 съм на преглед и продължаване на болничния.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 554
Успех и много спокойствие ти желая.
Спри всички сладки, за да се повиши pH на влагалището и да е по-лесно излекуването.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 124
Благодаря,ти.Ще се постарая да спра сладкото.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 554
Като ти се дояде сладко, пиеш вода.
Трудно е в началото, но се свиква...

# 25
  • Русе
  • Мнения: 124
Здравейте,момичета.Искам да попитам за тази бактерия,която откриха мога ли започна да вземам пробиотик(и какъв),дали ще подпомогне борбата с нея?

# 26
  • София
  • Мнения: 10 554
Тази бактерия се проявява при по-слаб имунитет, в този смисъл пробиотика ще засили организма и ще подпомогне борбата.
Аз лично бих говорила с лекаря за вагинален лактациден гел, който действа като пробиотика - дава много полезни бактерии на влагалището, които са ти е недостиг в момента - едно заради бременността, второ - заради бактерията.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 124
Снощи имах болки, днес леко зацапване.Ходих на лекар-каза че има леко отлепване,Изписа ми хапчета,Сега ще лежа и ще се моля всичко да е наред,пък каквото е писано-това ще стане.

# 28
  • Мнения: 167
Снощи имах болки, днес леко зацапване.Ходих на лекар-каза че има леко отлепване,Изписа ми хапчета,Сега ще лежа и ще се моля всичко да е наред,пък каквото е писано-това ще стане.
Дано всичко бъде наред.Аз също получих кървене и съм на утрогестан.Лошото е че при мен 6гс+4 дни не се видя пулс.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 124
Снощи имах болки, днес леко зацапване.Ходих на лекар-каза че има леко отлепване,Изписа ми хапчета,Сега ще лежа и ще се моля всичко да е наред,пък каквото е писано-това ще стане.
Дано всичко бъде наред.Аз също получих кървене и съм на утрогестан.Лошото е че при мен 6гс+4 дни не се видя пулс.
Не бързай да се притесняваш.И аз съм на Утрогестана 3х2,Но шпа 3х1,Натаспин,който разбрах,че по време на кървене не бива да се пие,защото разрежда кръвта и си мисля да не би заради него да ми се увеличи кървенето.Аз,като отидох тогава заради кървенето,доктора ме гледа на 2 видеозона.Втория беше вагинален и каза"Като че ли чувам сърчице".Това май в 7 г.с.Има случаи,в които се чува по-късно.Почивай,колкото можеш и мисли позитивно:hugs:И аз се чувствах много зле-ставах посред нощ в 3-4 часа.Излизах на двора,пуших,поплаквах и се прибирах.После осъзнах,че това е Божа работа, каквото е писано-ще стане.Няма нужда да се измъчвам излишно.Знам за себе си,че съм направила каквото съм могла-пия си хапчетата,лежа колкото мога(нямам възможност да лежа нон стоп,защото дъщеря ми е ученичка и започнахме лека полека да пазаруваме за училище).Дано всичко при теб е наред,ще стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт