Блъснато куче

  • 479
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, обръщам се към всички с въпрос какво да правим...  Кучето ни е блъснато с кола. Тоест минала е през него на изглед се вижда премазан гръбнак, заден дясен крак от плешката излизаща от тялото се вижда как плешката е извина на вън, но заден ляв го движи аз лично не съм го виждала тъй като сърце не ми дава да се приближа до него..  Маха с опашка също така се храни.  ТА въпроса ми е има ли смисъл от ветеринар или по добре да се убие за да не се мъчи.. Sob SobSobSob

# 1
  • София
  • Мнения: 7 984
Заведете го на ветеринар, разбира се!

# 2
  • Мнения: 10
Заведете го на ветеринар, разбира се!
проблемът е че не разполагаме с много финанси...  От Плевен сме ако някой може да препоръча някоя по евтина клиника

# 3
  • Мнения: X
Пишете във Фейсбук за финансова помощ има групи за животинки в беда! Как няма да го заведете на вет? И какво ще рече да го убием? С камани ли или ще е по- хуманно да му прережете гръкляна? Боже мили!

# 4
  • Мнения: 903
За Бога, заведете го на ветеринар! Не мога да повярвам, че стои за обсъждане въпроса и че въобще обмисляте дали "има смисъл"!  Пари се изкарват! Повечето клиники биха ви изчакали с плащането!

# 5
  • Мнения: 10
Пишете във Фейсбук за финансова помощ има групи за животинки в беда! Как няма да го заведете на вет? И какво ще рече да го убием? С камани ли или ще е по- хуманно да му прережете гръкляна? Боже мили!
не съм казала с камани или нещо разбира се приспиване не за друго а защото не искам да остане завинаги сакато....

# 6
  • Мнения: X
За приспиването пак трябва да се ходи на вет! Но може да му дадете шанс за живот.. Ветеринарите също са хора..ще ви изчакат с парите..ако вече не е твърде късно..

# 7
  • София
  • Мнения: 28 407
Не съм любител на кучета, но дори и мен успяхте да втрещите.
Заведето го на ветеринар, защото най-вероятно в момента се мъчи и изпитва болки.

# 8
  • Мнения: X
Не съм любител на кучета, но дори и мен успяхте да втрещите.
Заведето го на ветеринар, защото най-вероятно в момента се мъчи и изпитва болки.
Нищо, нали върти опашка! 😒🔫

# 9
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
В неделя се събудих и открих котката ми мъртва, след като е била тежко блъсната от кола. Колко много се обвинявам, че не съм я видяла навреме, за да я отведа при ветеринар. Не тормозете животинчето, а го водете възможно най-бързо и му помогнете както можете. И то душа носи!

# 10
  • София
  • Мнения: 18 677
По тъп въпрос скоро не бях срещала.
Веднага на ветеринар трябва,а не словоизлияния и празни думи.

# 11
  • Мнения: X
Подозирам чее кученцето е мъртво нали? 😰 Какво направихте , ако не е тайна?

# 12
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
И аз това мисля вчера и днес. Дори разговарях с майка ми относно тази тема, тъй като в неделя блъснаха котката ми.

# 13
  • Мнения: X
Съжалявам! Доста животни съм изгубила по един или друг начин и знам какво е! А относно кученцето..отговора ми е ясен още от въпроса на авторката дали има нужда от ветеринар или да го убият... Но все пак една малка искрица надежда се тай в мен, че е живо и ще се оправи.. Worried

Общи условия

Активация на акаунт