Искам да кажа ... (161) през август 2019

  • 65 342
  • 1 398
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Бургас
  • Мнения: 6 507
Марѝ, тръгнало ти е на пръстени днес, отивай и за другия.
Аз вече близо 10 години си ходя с един пръстен и не го свалям въобще. Обеци, гердан, гривни менкам според дрехата, ако въобще сложа, но пръстени даже и не заглеждам. А този нито е кой знае какво, нито има някаква емоционална стойност, купуван е случайно с първата ми заплата в настоящата работа.

Фонс, дано се разсеят бързо притесненията ти!

Янтра, от всички чифтове ли има твоя номер? Поне малко да те улеснят бива.

# 1 006
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
А аз как не отнесох един в понеделник по магистралата. Щяхте да ни четете за верижна катастрофа с 5 коли. Абе тия хора защо, ЗАЩО, не ползват мигачи?!!? Страх ги е да не се изтъркат?!

# 1 007
  • Мнения: 39 387
Селесте, ако се върна в магазина ще има умувам дали да е пръстена или обеците...

# 1 008
  • Мнения: 14 310
Фонс, да минава 🤗

Аз дремнАх малко и ще се попригласям към града. Ама бавничко, ней спешно 😁

# 1 009
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Селесте, ако се върна в магазина ще има умувам дали да е пръстена или обеците...

И двете, Мари! Wink

# 1 010
  • Мнения: 39 387
Янче, и това е вариант, над който размишлявах. Единствено ме спира това, че дори и да ги взема, пак ще отлежават в кутията с бижута.

# 1 011
  • Мнения: 15 033
Вземи ги, все ще им намериш времето. Нека си отлежават, хляб и вода не искат.

# 1 012
  • Бургас
  • Мнения: 6 507
Вземай, сега ти се е паднало Simple Smile

# 1 013
  • Мнения: 11 682
Мари, аз пък не бих. Сега съм на етап дето не купувам излишни неща, още повече, ако няма да ги нося Sunglasses
Така разчистих покрай ремонта, че не искам повече нищо да ми се трупа и да събира прах.

Но пък ми трябват картини. Останаха голи стените. Ама как се избира такова нещо. Трябва да ми хареса, да ми дойде музата, не само да пасне на интериора.
Та и стените ми голи.

Полюлей нямам. 40 дена доставка. Все едно нова кола чакам Grinning

А, добър ден, пак ви поизтървах Blush

# 1 014
  • Мнения: 14 310
Къде се загуби, Руми? Как сте по вашия край?

Полилеи и аз нямам, седя си по крушки, висящи на кабел 🤣

# 1 015
  • Мнения: 11 682
Тук съм. Ей нА, работя.
Няма ли да почивам тази година hahaha

Купихме маратонки на девойките, днес дадох поръчка и за учебниците на голямата.
Е....ти и безплатното образование Joy
Парцалки и Джъмбо, и да се оправят. Само да учат, както се вика.

# 1 016
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
А, много е безплатно, миналата година дадох общо към 300лв за помагала. Още толкова за тетрадки и други необходимости. И униформи.

# 1 017
  • Мнения: 11 682
400 кинта само за учебниците на голямата Whistling

Сега вися пред личната за едни сл.бележки. Поне ще взема и тези за училище. Да ви подсетя да я свършите и вие тази работа.

Тази година малката ще е на пангара да матурите. Има ли още някой в темата или сама ще се мъча 🙂

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 18:00 от rummi_pl

# 1 018
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Ама аз още съм на класовете с платените учебници! Платени, платени, КОЛКО да са платени като давам 120лв за помагала?!?!?!!? Аз имам 3 клас, 5 клас и 7 клас.

# 1 019
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 789
Днес съм почивка и съм станала в 5.30. Закарах детето на училище и метнах кухнята. Имам да фугирам и стъпала днес (от как открих, че мога да използвам инструмент за маслени бои съм много щастлива).
Мъжът ми уговаря транспорта на котката до Бг, не знам кой от двамата да съжалявам -него или котката.

Общи условия

Активация на акаунт