Искам да кажа ... (161) през август 2019

  • 65 358
  • 1 398
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 14 323
Добро утро!

Титина 😱 Пак малкият дявол, да се оправя бързо!

Снощи нали ви казах, че ще ходим на кино да гледаме ужас... Начи така не съм се смяла много отдавна, честно ви казвам. Идея нямам дали е бил замислен като хумористичен ужас филма или просто си беше много тъп, ама по едно време чак сълзи  ми избиха 🤣 По-добрият вариант беше, де. Защото не обичам ужаси и св бях подготвила да се евакуирам в парка и да ги чакам там.

Иначе на лятното кино много яко. На теферич,  не чуваш хората като жмулят пуканки. Само седалките неудобни,  но то няма пълно щастие. През седмицата има по-яки филми и пак ще ходим. 

Днес сме на мисия кума 🤣 Едната ми дружка ще кумува на сватба в Елена, та с друга ще ходим да и направи прическата и грима, щот се оказало, че в Елена фризьорките са кът 😁 Та кифла дей.

Купих си вчера пояси за чаши за басейна 🤣 Седиш си, а чашата ти плува до тебе 🤣 Ей, много са находчиви хората начи, кви неща измислят...

# 1 036
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 047
Добро утро!

Титина, наистина, малкия дявол! Дано бързо се възстанови човека.

Али, смях се рано с тези пояси за чаши Grinning

На рожден ден сме днес, малката племенничка е рожденничка Heart Eyes Но първо и двамата сме на работа, после ден ден. Утре ще оправям багажи и вечерта тръгваме Grinning

# 1 037
  • Мнения: 14 323
Ети, честита да ти е племенницата! Да е жива и здрава!

Последния работен ден бързо да го отупате и почивкааа 🥳

# 1 038
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Добро утро 🍀
Титина, малкия дявол, да 🤗 и аз имам дрехи за даване и при нас някои са абсолютно нови, само съм ги изпрала! Много претенции с това обличане и все най- грозните избира 😂 според нея били най-готините де.
Али, много яко! Не бях чувала за такива екстри- пояси за чаши 😘
Ето, весело изкарване на вас 🤩
За училище сме абсолютно готови, всичко съм купила, даже подвързала и надписала, остават учебниците, предполагам, че на 4 септември ще ни ги дадат, тогава има РС. Избързваме защото от 15 септември вместо на училище ще ходим към Гърция ☺️ за щастие на учениците 😄 за да си почине и ММ от командировката по германско, та така.
А сега пия кафе и отивам на фитнес, само упражнения ще правя без кардио, че от 10 до 13ч. Ще играя народни хора 🙃
Хубав да е денят ви ❤️

# 1 039
  • Мнения: 39 424
Добро утро!
По традиция в края на ваканцията почвам да поспивам повечко.
Тит, леко се е разминало, сега леко и бързо да се възстанови.
Ети, не комбинацията ми направи впечатление, а алкохола в нея. Вече си ок, така ли? Наздраве!
Тези дни ще накупя тетрадки на децата, колкото да започнат годината. Вече учителите си имат изисквания и първо трябва да започнат учебната година. Чакам и щерката да се натутка, за да купим учебниците.
Селесте, финиширах с един пръстен, ама и сега е до мен, и почнах на ново да мисля стратегията за деня. Ще видим.
Деси, обявявам те за новата Жаки. Не се спре с тоя фитнес! То е хубаво, спор няма, амам ни депресира.

# 1 040
  • Бургас
  • Мнения: 6 526
Добро утро!

Пояси за чаши, ахахах, верно находчив производителят им.
И тук имаше лятно кино на поляна в морската градина, но ни един филм не видяхме. Първата вечер се засилихме уж за откриването, но стигнахме до заведение наблизо.

Ети, да е честита малката ти племенница! Здрава и щастлива да е! Моята голямата днес е рожденичка, та гладим тоалетите след малко и отиваме на купон. В 6:50 преди осем години сестра ми ми прати смс, за да съобщи и аз цял ден ревах от кеф. Видя познат, хваля се и плача. Сигурно с моите съм се вълнувала по_малко.

Довечера съм на Камен Донев. Дано да си заслужават няколкото пропуснати представления, поради бързо свършващи, че и не евтини билети.

Ние още нямаме обявена род.среща, но силно се надявам да е преди началото на учебната година, че точно със старта ѝ ще се командировам.

Слънчев и приятен съботен ден на всички   ни!

# 1 041
  • Мнения: 11 009
Добро утро Simple Smile
Титина, бързо възстановявяне на баща ти.

Али, яко за плаващите чаши .

Аз станах преди малко и щом започна да фокусирам, излизам по задачи.
Чакат ме 12 работни дни без почивка и отсега се подготвям психически.

# 1 042
  • София
  • Мнения: 3 708
Титина, бързо оздравяване на баща ти желая!
Много съм щастлива, че периода с учебниците е зад гърба ми. Настръхва ми прическата като си спомня какво беше. То половината срок минал, те още не са решили децата по кой учебник ще учат!
Успешен ден, банда, аз чакам моите морски хора да се приберат днес!

# 1 043
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Аз такова.... Алечка :

Купих си вчера пояси за чаши за басейна 🤣 Седиш си, а чашата ти плува до тебе 🤣 Ей, много са находчиви хората начи, кви неща измислят...
Като го вкараш в употреба пусни една снимка, да го видим туй чудо.



Титина, ама как с въздушна пушка е влязло?То чашките нямат голяма сила и за да влезе трябва много от близо. Може би не е било въздушна пушка.

# 1 044
  • Мнения: 5 369
Добро утро!
Не си доспах, мъжът ми ме събуди към 8 и съм леко крива, но прострях и пих чай със съседката. Видяхме се през терасата, докато си редим дрехите и я поканих, та досега дъра бъра;)
В болница е била, та имаше нужда да си поговорим.
Але, и моята щерка има такъв пояс, аз го обявих за голяма глупост първоначално;), ама, ей на, имал е и други последователи😁.
Честито на рождениците днес!

# 1 045
  • Мнения: 14 323
Аз такова.... Алечка :

Купих си вчера пояси за чаши за басейна 🤣 Седиш си, а чашата ти плува до тебе 🤣 Ей, много са находчиви хората начи, кви неща измислят...
Като го вкараш в употреба пусни една снимка, да го видим туй чудо.


Сигурно ще е утре,  че вчера го пълних и още е студен, ама ей това представя . От Практикер за 3 лв 🤣 Взех синьо и розаво 😁


Подготвихме кумовете,  много са яки,  голямо вълнение.  Сега мисля да хапна и да прилегна, много е жега да се рАботи.

# 1 046
  • Бургас
  • Мнения: 7 340
Има такива поставки и в Джъмбо

# 1 047
  • Мнения: 1 804
Добър ден от мен Simple Smile
Идвам някой да ме награди, че се утрепах от шетане все около печката. От вчера насам направих една доза лютеница. Днес няколко буркана пукани чушки, прахосмукачка, прах, 2 перални, картофена салата, свински кебап, пиле с ориз.
Сега се пльоснах и ви чета. Ще ми се да дремна.

Селесте, кое представление на Камен Донев ще гледаш? Всичките са хубави, но "За сватбите" най ми харесва, че има от всичко - песни, танци, смях до сълзи, смях през сълзи... Мисля, че най-добре разкрива многобройните му таланти.
На лятно кино не ходим, макар че всяко лято обикалят във Варна, но повечето филми са стари, а и ние сме стари, късно ни идват прожекциите Satisfied На почивката гледахме Аладин в ахтополското кино. Филмът е разкошен, препоръчвам го на който не го е гледал. Единствено ми се искаше песните да не са дублирани на български, да слушам оригиналните изпълнители.

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 17:02 от pip4i

# 1 048
  • Canada
  • Мнения: 3 463
Титина, неприятен инцидент, бързо да се възстанови баща ти!
Етти, здрава да е племенницата ти! Селесте, и твоята!

До тук сумата при нас е 1000$ - за училищни такси и униформа. Днес ножове ще купуваме 😁 Още 500 очаквам да отидат за учебници и помагала. И не, училището не е частно 😁

Почти 10 часа спах, не е добре тази работа 😂

# 1 049
  • Мнения: 39 424
Добър ден от мен Simple Smile
Идвам някой да ме награди, че се утрепах от шетане все около печката. От вчера насам направих една доза лютеница. Днес няколко буркана пукани чушки, прахосмукачка, прах, 2 перални, картофена салата, свински кебап, пиле с ориз.
Пипчи, при тоя отчет медал мога да ти дам, след пускане на колет с лютеница и пукани чушки. Сори! А ако добавиш и от кебапа, и купа ще ти връча!

Общи условия

Активация на акаунт