Искам да кажа ... (161) през август 2019

  • 65 340
  • 1 398
  •   1
Отговори
# 795
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
И аз ти желая успех Али, дано е твоето място.

# 796
  • Мнения: 11 004
Али, браво. Успех Simple Smile

Ети, дано всичко е наред!

Искам да кажа, че понякога на човек му е нужно съвсем малко, за да се почувства добре.
Обади ми се един колега и приятел във връзка със събитието утре... ще дойде с мен, за да не съм сама. Не очаквах... безмълвна съм, трогната, почти до сълзи...

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 15:09 от Linofrina

# 797
  • София
  • Мнения: 7 040
ети, дано всичко е наред Flowers Four Leaf Clover

# 798
  • Мнения: 14 793
Успех и от мен,Али! Ще те вземат на всякъде,но ти избери най-доброто! 🤗
Стискам палци на Ети,Лин и всички,които имат нужда. 🍀 И браво на колегата на Лин,хубаво е,че има такива хора.
Ние сме на двора на скара и бира. 😂 Ми то не може само работа. 🙈

# 799
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Пъстри емоции днес в темата, пожелавам на всички момичета да се подредят нещата по най добрият начин!

Приятна почивка на Мари и Хрис!

Фенси, голяма е радост, но и голяма отговорност и ангажимент. Иначе точно лабрадорите са мн социални и интелигентни, нашият е масов поразител с целувки  Heart Eyes

Пия кафенцето, смятам по късно до фермата пак да отскочим. Довечера сме на гости, фъдж съм обещала да направя.

# 800
  • Мнения: 6 777
.........пожелавам на всички момичета да се подредят нещата по най добрият начин!

Присъединявам се към това пожелание Hands V.

Капнаха няколко капки дъжд и освежиха въздуха. Захладня малко, но е приятно. Изненадаха ме на обяд с новина, че ще имаме гости тази вечер, та ММ скокна и напазарува и след малко ще пали скарата. Рибка, пържолки, салатки... ще спъприм менюто. Аз набързо спретнах една тортичка с подръчни материали, та и десерта е подсигурен. По тази рецепта е и дано е вкусна, че за пръв път я правя. Е, малко промених, че бадемите ми бяха малко и добавих лешници, но едва ли е фатално. И в крема сложих щипка лют пипер Mr. Green, но там знам, че комбинацията с малините е добра, защото съм правила такива бонбони.

Скрит текст:

# 801
  • Мнения: 14 308
Мерси, дами!
Мина и второто.  Интересно предложение,  но ще ми се наложи да изляза от зоната си на комфорт... Ще видим.  То както  нямаше,  сега па да се чудя 🤣Туй ако са  ме харесали де 😁

Лин, хубавите хора имат около себе си хубави хора. Аз съм го оценявала винаги когато ми е било най-трудно,  защото за веселото кандидати бол.

Мммм, 2в1 и аз да дойда непланирано може ли ❤ Спретнала една торта на бързо вика... Аз такава торта не мога да спретна ни на бързо ни на бавно 😁

Много интензивен ден днес... Успях да си боядисам косата преди първата среща, макар, че имаше реална възможност да ида с половин намазана глава 🤣 Като ми звънна човекът, че е близо до града тамън се бях почнала... Между интервютата успях да се видя с кумата и да мачкам бебе ❤
Вече съм на къщата, опнала съм се, сИпала съм си и съм дзен

# 802
  • Мнения: 11 004
Али, благодаря за милите думи. Не съм чак толкова хубав човек, но умея да ценя жестовете и хубавото около мен.

Сега съм се опнала с книжка и намазана с маска коса. Нервно ми е, не ме свърта.  Искам някак си да проспя неделята и в понеделник да се събудя с мисълта, че събитието е минало добре.

2в1, чудна тортичка Simple Smile аз никаква не мога да спретна, бива ме само да дегустирам.

# 803
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 029
Али, нали знаеш - внимавай какво си пожелаваш, че може да се сбъдне Hug Сигурна съм, че ще избереш най-доброто за теб!

Детето ми е с тежка хипертрофия на носа, започва лечение, ще има снимки и после друго лечение, и евентуално аблация. Другата седмица ще разбера Head Band

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 20:28 от etty775

# 804
  • Мнения: 14 308
Оф, Ети... Познатият враг е половин враг 🤗

# 805
  • Мнения: 3 653
Ети как се е случило това. Какво означава хипертрофия на носа. Звучи ми доста сериозно.

# 806
  • София
  • Мнения: 7 040
ети, не съм чувала тази диагноза. Изведнъж ли се установи, дано всичко се оправи.

# 807
  • Мнения: 14 793
И аз не съм чувала,нямам представа какво е,но дано се оправи бързо детенцето. 🤗
Моето пък одеве го боля коремчето и повърна малко,но сега е ок. Не знам какво беше. Викам си айде хванахме летния вирус... ама дано не е.

# 808
  • Бургас
  • Мнения: 6 503
Ети, дано е нещо, което е бързо и лесно лечимо!

Стискам палци за всички, които помолиха!

Как ги правите набързо тези торти ви се чудя. Най-добрата ми приятелка какви неща майстори и накрая ми вика „бе имах тук разни неща за обиране из хладилника”.

Ени, дано е било временно неразположение! Никакви вируси, чакам я на морето.

# 809
  • Мнения: 14 793
Още малко и идваме. 😍🤗  Няма търпение тя,всеки ден ме пита дали “тъгаме на моЕто”. 😂
Няма й нищо,не я боля повече корема и не е повръщала. Дано да е било нещо временно или от храна,макар че не е яла нищо кой знае какво дразнещо,освен малко царевица. Знам ли.

Общи условия

Активация на акаунт