Спам тема (вън е жега и пече, а на нас ни се ...) от 01.08 до 31.08

  • 40 409
  • 4 225
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Мнения: 9 820
Bad trip, буквално

# 2 761
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Мразя да оставям книга недовършена. Май единствената, за която се сещам, е Спасителят в ръжта. Ей, два пъти я започвах, два пъти я захвърлях. Не можах.

Аз съм така с Тери Пратчт, е не мога да го чета и тва си е ... пълна скука, но си е мое лично мнение Simple Smile

# 2 762
  • София
  • Мнения: 6 308

Аз съм така с Тери Пратчт, е не мога да го чета и тва си е ... пълна скука, но си е мое лично мнение Simple Smile
Споко, не си сирак. И аз съм така. Simple Smile И Властелина не ми е интересен, а масово припадат.

# 2 763
  • Мнения: 17 616

не знам да се усмихна или да се намръщя

# 2 764
  • Мнения: 9 820

Аз съм така с Тери Пратчт, е не мога да го чета и тва си е ... пълна скука, но си е мое лично мнение Simple Smile
Споко, не си сирак. И аз съм така. Simple Smile И Властелина не ми е интересен, а масово припадат.



Нощна стража само ми харесва, и то много, първата поредица по света и страничните и аз не успях. А властелина го четох наведнъж за да не го зарежа, мноооооого ми е протяжен. Има много и в пъти по-качествени фентъзита

# 2 765
  • Мнения: 13 082
Добра ви вечер! Захванах един сериал. Нали естественото продължение на депресията е инсомнията, та... Ще зяпам докато се напия и припадна.
Скрит текст:

# 2 766
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Още един палец НАДОЛУ за Пратчет и от мен. Направо не го понасям.

Ария, кой сериал?

Кик, много рядко харесвам филм по книга, защото рядко следва точно книгата, а и няма как да се филмира абсолютно всичко. Пък скандинавско кино могат да ме накарат да гледам само с пушка.

# 2 767
  • Мнения: 13 082
Не е нов, Хайче, може и да го знаеш 🤗 Големите малки лъжи. На мен много ми хареса. Има убийство, има драма, тамън по мой вкус.

# 2 768
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Нали естественото продължение на депресията е инсомнията, та... Ще зяпам докато се напия и припадна.

Баси аз съм в депресия тогава от поне 25г.



btw. май е време да си лягам ... ай ДУ на най-ранобудните Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 05:46 от punchinello

# 2 769
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Пшшш, оу! Ставайте уе!

# 2 770
  • София
  • Мнения: 10 583
Станала съм. В 3 часа.
Вчера се сцепих от спане.
Днес няма да ми стигне деня за задачите!
Много важна вечер ме чака. Да ми стискате палци!

# 2 771
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
И на краката ли? Grinning

# 2 772
  • София
  • Мнения: 10 583
Агенте, не... Наистина е много важно.

# 2 773
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добре де, пошегувах се. Имаш го от мен!
Пийс! Hands Thumbsup

# 2 774
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Айде, успех, Дайс Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт