Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (89) - август 2019

  • 116 637
  • 2 461
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: 544
Някой получил ли е наградата си от Симпли, спечелена в средата на юли или още юнските изпращат ?

# 1 576
  • Мнения: 478
И аз сега си купих няколко коли, пият се вкъщи. Засега няма да ги регистрирам, ще чакам да се посъберат кодове. И за мен е немислимо да ровя в боклука или да преравям сърцата, в които хората събират капачките с кауза. Както някой писа назад колкото и пари да ми пуснат тези капачки няма да се правя на клошар.

Не мисля, че някой вади от сърцата  капачки, просто се снимат кодовете...Това морализаторстване е излишно. ..

По-назад беше споделено именно вадене на капачки от сърцата. Както за вас е ок това, за мен не е и не виждам смисъл взаимно да се убеждаваме, споделих просто мнение.

# 1 577
  • Мнения: 1 012
Дори и да ги водят нали после пак ще ги върнат ....
Аз капачките които ги събирам от улицата после ги събирам в шише и ги предавам в училището на детето

# 1 578
# 1 579
  • Мнения: 3 136
И аз сега си купих няколко коли, пият се вкъщи. Засега няма да ги регистрирам, ще чакам да се посъберат кодове. И за мен е немислимо да ровя в боклука или да преравям сърцата, в които хората събират капачките с кауза. Както някой писа назад колкото и пари да ми пуснат тези капачки няма да се правя на клошар.
Виж сега,аз съм една от тези,които ходят по сърцата.Първо,аз си приписвам кодовете,не вадя от сърцето.Второ,в нашата компания аз събирам капачки от всички и веднъж седмично нося по една голяма чанта.Даже и като намеря туби по пътя,тубите изхвърлям в коша,а капачките събирам за сърчицата.Не мисля че правим нещо нередно,или поне спрямо благотворителната практика на сърцата.

# 1 580
  • софия
  • Мнения: 25 477
Кланът работи със замах и на едро https://old.bg-mamma.com/?topic=1132662.msg39198802#msg39198802

# 1 581
  • Мнения: 3 790
Каква връзка имаше това с клана?

# 1 582
  • софия
  • Мнения: 25 477
От години се продават продукти за птслабване, които са опасни, имаше и репортаж на нова преди година може би, в който бяха изследвали Липовон, Лида и още някакво, оказа се, че имат вещество, което е забранено и опасно. В интернет, в частност тук във форума са писали момичета, които са стигнали и до болница. По принцип наистина действа отдлабващо, затова и много хора продължават да го пият, а и не при всички има неприятните странични ефекти.
Въпросният Ричард го рекламираше масово от година примерно, като ппследните 2-3 месеца беше го дал и на разни дввойки и те да се снимат с него, тези девойки имат за аудитория масово под 18-годишни. Любо направи клип, че Липовонът не се внася от Мексико, както твърди Ричард, а си го произвеждат тук, а нямат право. Хвана го и в редица други лъжи, проследи домейни на сайтове, телефони и тн. В следващото видео каза, че ще видим, че е стигнал до прокуратурата и следващите стъпки. Може би утре ще излезе видеото.
Фитнес общностра също излезе срвщу Ричард и пускат и те осведомяващи клипове.
Големият проблем стана, защото Любо изкара имената на хората, които седят зад Ричард, рови в търговския регистър. Тези хора се споменават от години и в този форум по друг въпрос, че печелят всички томболи наред - Пеньо Пенев и семейство.
Ричард е Мистър София, а Любо май беше бивш баскетболист.

# 1 583
  • Сливен
  • Мнения: 4 237
Спаркса пълен със мигове/снимки на потребители,които печелят ваучери със каквато и да е сума. Simple Smile Честито на всички. Wink

# 1 584
  • Мнения: X
Тази игра да я бяха пуснали преди да използвам друга боя:
https://protecta.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%83%D1%87 … t_YGWr_O3oOyETjNQ

# 1 585
  • Мнения: 1 673
https://www.dnevnik.bg/detski_dnevnik/2019/08/22/3953529_v_obsht … _nova_kniga_2019/ - пак ще ходя за книжки, само да измисля какво да занеса Smile Books Heart Eyes

# 1 586
  • Мнения: 6 040
Леле, едва ви изчетох. Печалбите продължават да валят. Моят мъж като му казах за снощния ми удар и вика: "Направи ми и на мен профил, че донесох капачки." Grinning Та от 8 капачки 40 лв. и за него. И все поредни му ги пусна. 2х10 и 4х5. Само 2 кода бяха непечеливши.

# 1 587
  • Мнения: 1 427
Аз моя ваучер го заявих и изхарчих в спорт депо-то. Останаха ми 3.42лв за доплащане. И аз пуснах поръчката до офис и не ми е показало, че дължа и доставка.

В профила на ММ са 40 лв, имам и 3 капачки с гривни...дали да ги търся и ще ги намеря ли изобщо не знам. Утре ще пробваме с още Кола.

За съжаление срама да клошарствам е по- силен при мен и всички кодове са от купени бутилки.

# 1 588
  • Мнения: 2 136
И аз сега си купих няколко коли, пият се вкъщи. Засега няма да ги регистрирам, ще чакам да се посъберат кодове. И за мен е немислимо да ровя в боклука или да преравям сърцата, в които хората събират капачките с кауза. Както някой писа назад колкото и пари да ми пуснат тези капачки няма да се правя на клошар.
Виж сега,аз съм една от тези,които ходят по сърцата.Първо,аз си приписвам кодовете,не вадя от сърцето.Второ,в нашата компания аз събирам капачки от всички и веднъж седмично нося по една голяма чанта.Даже и като намеря туби по пътя,тубите изхвърлям в коша,а капачките събирам за сърчицата.Не мисля че правим нещо нередно,или поне спрямо благотворителната практика на сърцата.
И аз не виждам какво общо има каузата, с това че някой е регистрирал кодовете, които някой друг е решил, че не са му нужни. Днес за пръв път извадих капачки от сърце, на място регистрирах кодовете и ги върнах обратно. Иначе във входа на родителите ми и в нашия съм сложила по една туба и събирам капачки.

# 1 589
  • Мнения: 3 546
Продължава да пуска кОлата. Стигнах максимума преди малко и заявих ваучера. Тези дни ще се организирам да обзаведа детето с едни маратонки. Аз доволен Simple Smile Тази година наградите са ми само от Кока Кола, други награди нямам, но не се оплаквам- доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт