Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (89) - август 2019

  • 116 654
  • 2 461
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 3 137
И ние с ММ сме щастливи от вчерашния валеж на ваучери. Да се похваля с резултата - стегнахме планината. ММ каза, че се радвал като дете в сладкарница. Simple Smile

Честито☺Със здраве да си ги носите!И аз днес ще изхарча нашите.

# 1 606
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 591
Честито!Със здраве да се носят!
Аз взех същите на моя мъж..Отговарят ли си на номера?Мм носи 44.5,но взех 45 и имам подозрения,че ще са му големи..
Благодаря! Simple Smile Не, не отговарят - умалени са доста. Аз нося 38 номер и взех 40, а ММ носи 43 и взе 45.

# 1 607
  • Русе
  • Мнения: 2 607
А някой днес регистрира ли капачки...да хуквам ли към магазина, че сега ставам Laughing

# 1 608
  • София
  • Мнения: 448
А някой днес регистрира ли капачки...да хуквам ли към магазина, че сега ставам Laughing
Тръгвай,пуска явно!Племеницата е събрала 95 лв от около 10 капачки,преди малко

# 1 609
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
А някой днес регистрира ли капачки...да хуквам ли към магазина, че сега ставам Laughing
Аз, ама беше сорЕ 😂
Ама и вчера първата ми беше така, а после... Голям удар, мн се кефя.
Добре са го измислили приложението с вс лимити, дето поставя на профил, не че тарикатите не измислят пак начини за препечалба 😁😂

# 1 610
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 591
Лимитите са сигурно за да се избегнат декларирането и внасянето на данъци за игрите на стойност над 100 лв.

# 1 611
  • Мнения: 630
И аз регистрирах тази сутрин 3 кода, но нищо не спечелих. Оставам си от тях само с едни 5лв. спечелени от преди 3 седмици, че не се пие кола вкъщи и не мога да събера.

# 1 612
  • Мнения: 3 791
От 20 капачки тази сутрин 2*5 лв днес по скромно нещо.

# 1 613
  • Мнения: 667
По път за работа намерих капачка и току що ми даде 20 лв Simple Smile

# 1 614
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Данини, от физически магазин сте купували, предполагам. Благодаря, че каза за номерата, на детето съм харесала точно тези. И тримата ходим с туристически обувки зимата, вместо ботуши. Преди време си взехме с мъжа ми точно от Спорт депо, че имах 2 ваучера от Хипер.При мен 2 чифта започват да пропускат, малко преди да изтече гаранцията и ми я зачитат, трети чифт ползвам, а съм платила първия.

# 1 615
  • Мнения: 5 435
Лимитите са сигурно за да се избегнат декларирането и внасянето на данъци за игрите на стойност над 100 лв.

Над 100лв ли се декларират печалби? Ако е така е добре, няма да се занимаваме!

# 1 616
  • Мнения: 1 330
Разменям кодове на морени за кола.

# 1 617
  • Мнения: 36 527
Току що регистрирах 4 кода (не мислех да купувам повече коли, но баща ми снощи ме насърчи да купя, че си струвало риска, вместо да търся по улиците). 3 спечелиха и един не печели. Имам 75 лв от вчера Simple Smile
Освен това спечелих слушалки от Морени от първия път! Smiley

Значи хората от клана продават отровни хранителни добавки?! Ще излезе, че нистина са мафия??Mask

# 1 618
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Ох, колко време вече дъвчем, че и да се декларира нещо, ние не се занимаваме.

# 1 619
  • Мнения: 2 136
Може да не е същия Пеньо. Неговата жена не беше ли Руска.

Общи условия

Активация на акаунт