Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 178
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 324
Странно тези американци толкова ли са първични, уроци по балет няма да  направят Джорджи  балетист ,подготвят бъдещ монарх  защо да не  е широко скроена личност  с многостранни интереси.  Даже и да не им харесва  това е дете, да се подиграваш на дете е ужасно  .

# 1 051
# 1 052
  • София
  • Мнения: 7 878
Защо не питаш авторите на статията?

# 1 053
  • Мнения: X
Добре де, аз ли не разбирам или тази приумица с празния полет си е на самата самолетна компания?

# 1 054
  • Мнения: 3 632
 Точно така е. Само деди не чете чуждите езици, ама пише ли пише.

# 1 055
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Добре де, аз ли не разбирам или тази приумица с празния полет си е на самата самолетна компания?

Май да ... Но пък, от друга страна, ... Защо Уилям да не иска да се покаже с логото на BA? Това са Бритиш, а той е първородният на първородния ... Да не е някой сульо ...

Бритиш са решили да летят 15 мин празни ... Голям праз!

И както вече споменахме ... Кейт и Уилям не опазват околната среда. Все пак ... имат 3 деца.

# 1 056
# 1 057
# 1 058
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ей го празния самолет на Уилям и Кейт и в чуждестранната преса. Тук става ясно, че са над 200 км. https://www.insider.com/prince-william-kate-budget-flight-flown- … -meet-them-2019-8

Имаш ли идея, колко точно са 100 мили?

hahaha

# 1 059
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Той самолетът е излетял и кацнал на крилете на честната Уилямова любов към народа. Ей ги на, 100 мили.
Елеонора и Любчева, държите се точно като балкански свекърви на ММ. Оставете ги младите да се обичат и грешат.
Аман от тези британски рояли. Те са ми най-несимпатичната кралска фамилия.
Запознатите нека разкажат Кейт и Камила оправиха ли си отношенията, че и там беше критично по едно време.

# 1 060
  • Мнения: X
Шъ мъ уморите JoyJoyJoy

# 1 061
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ей ги на, 100 мили.
Елеонора и Любчева, държите се точно като балкански свекърви на ММ. Оставете ги младите да се обичат и грешат.
Аман от тези британски рояли. Те са ми най-несимпатичната кралска фамилия.

Ъъъъъъъ, кой изобщо е споменал някаква ММ?

Я вземи прочети пак коментарите! Тука си говорим за първи по ред наследници на короната, а не за няква ММ. При това, нямащи нищо общо с евтинжийската пропаганда, предназначена за най-ниското съсловие на простолюдието, да се опазва околната среда.

Нещо ви се привижда ММ навсякъде.


Аз не съм от защитниците на околната среда - кръжала съм едно стотина пъти над Франкфурт, Хамбург, Лондон и Копенханген в продължение поне на 30 мин, за да ни разрешат да кацнем.

# 1 062
  • Мнения: X
По точно на Любчева ѝ се привижда Joy

# 1 063
  • Мнения: 1 090
Елеонора, дишай, отново!
Кръжала си - пилот ли си? Българките пилоти не са много, ще те разпознаят. Пазиш ги тези престолонаследници сякаш е твоята корона.
Мисля, че смисълът на статията е да покаже колко еднакво незаинтересувани са всички - и рояли, и компании. Когато опре до парички всичко може, иначе на думи - ехеееей, промениха света с усмивка и махайки от балкона.

# 1 064
  • Мнения: 1 130
Мале, голям кеф на някои потребителки, че са намерили нещо срещу Уилям и Кейт. Ще има да я повтарят тази новина, докато не ни втръсне. Grinning

От статия по-горе:
"Eastern Airways can confirm any decision as to which aircraft operated the Norwich-Aberdeen service on Thursday morning was entirely that of Eastern Airways," a spokesperson for the airline said.

Двамата не са обявявали така както Хари, че ще опазва околната среда - няма да има второ дете, ама ще скача от един частен самолет на друг. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт