Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 176
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Чарлз има типичния аристократичен фейс.

Уилям е много висок (191 см) и май заедно с крал Едуард IV-ти са най-високите в английския кралски род като цяло. Едуард е бил 193 см, а Уилям е след него.

Хари не е грозен, но са му приближени очите. Синът му май не прилича на него.

# 1 186
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ето малко снимки на Чарлз от младежките му години.












# 1 187
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Хари не е грозен, но са му приближени очите. Синът му май не прилича на него.
Имаме ли вече ясна снимка на синът на Хари?

Имат хубава осанка братята, особено в униформа 😁.
Скрит текст:

Иначе красив и тъп мъж, няма такъв ужас 🤣.
В случая униформата е много добре ушита и ги прикрива почти изцяло. А те са високи и слаби, също като баща си, майка си, баба си и дядо си. Но по моите критерии не са красиви.
Скрит текст:
Ето го моят топ-ъф-дъ-топс
Скрит текст:
, последван от Филипе, на Испания.


# 1 188
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
И Хари и Чарлз Simple Smile



Аз лично ги харесвам двамата, братя, а като по -млади бяха хубави момчета.



# 1 189
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Имаме ли вече ясна снимка на синът на Хари?
Беше пусната снимка от кръщенето - обща.

Не е ясна снимката, но се вижда, че на детето очите не са му позиционирани така.

Вярно е, че снимката със сигурност е "оправяна", но пък на снимки като малък Хари е съвсем различен.

И сега като гледам Чарлз като млад ... ми то тия приближени очи са от него.

# 1 190
  • Мнения: 21 457
Бяха много хубави момчета, а сега са съвсем добре изглеждащи за възрастта си мъже. за съжаление преди причичаха повече на Даяна, пък сега май преобладава прилика с татко им, но все още са стройни и готини, харесват ми.

# 1 191
  • Мнения: 3 630
Бяха много хубави момчета, а сега са съвсем добре изглеждащи за възрастта си мъже. за съжаление преди причичаха повече на Даяна, пък сега май преобладава прилика с татко им, но все още са стройни и готини, харесват ми.
Напълно съгласна!
Дано съпругите им не ги изпокарат само!

# 1 192
  • София
  • Мнения: 10 330
ММ ще е виновна, защото те, горканковците, нямат собствен акъл. А Кейт няма как да е виновна.

# 1 193
  • Мнения: 1 539
Уилям като млад е симпатяга, сега чертите на лицето му не са от най-красивите. Хари бива.

Прави ми впечатление, че през две страници започват дрязги между подръжници на Кейт и Меган. Ето и сега: koki1 говори за съпругите и веднага след това ММ така, пък Кейт иначе Rolling Eyes

# 1 194
  • Мнения: 6 876
Братята акъл нямат ли, че да ги изпокарат съпругите?

# 1 195
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да, точно заради жените ще се изпокарат. Все едно ще са първите братя в някоя фамилия, още повече в кралска фамилия, които не се разбират, щото имат различен подход и различно разбиране за света.

# 1 196
  • Мнения: 1 539
Съпругите могат значително да допринесат за изостряне на едни отношения. Както и съпрузите. Въпросът е имат ли интерес от това.

# 1 197
  • Мнения: 3 630
Съпругите могат значително да допринесат за изостряне на едни отношения. Както и съпрузите. Въпросът е имат ли интерес от това.
Комплименти, определено интелигентен човек си! Heart

# 1 198
  • Мнения: 4 076
На Чарли бой на младини може да му наречем грозотата аристократизъм,но сега,като го гледам на снимката с Ками какъв е червендалест,ми прилича на редови фермер,прекалил с алкохола.Никакъв аристократизъм не му е останал.

# 1 199
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Елеонора_27, снимката от кръщенето само ти можеш да анализираш, аз нищо не виждам от нея, камо ли пък черти на лицето да сравнявам.
Как разбрахме, че съпругите не се харесват? Нямаше ли такъв слух и за Кейт и Камила?

Общи условия

Активация на акаунт