Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 393
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 9 709
Разкошна е Летисия с червената рокля! Истинска кралица!

# 556
# 557
  • София
  • Мнения: 7 971
Чета, че кралица Елиабет изразила недоволство от политиците във Великобритания. От какво е на трона, го прави за втори път.

# 558
  • Мнения: 626
Уилям и Кейт ловуват? Sad
Не знам, но никога не съм приемала за нормално това “хоби“ или спорт, или каквото е там. Ловът за задоволяване на някакви нужди и ако е по необходимост - да, за кеф  - не! Отвратително ми е, когато хората намират удоволствие и развлечение в изтребването на животни просто така!

# 559
  • Мнения: X
Всички ловуват, освен новата дукеса и мъжът и. Даже и Джордж водиха миналата година, доколкото помня. На мен не ми пречи да избиват елените, зайците и пъдпъдъците в собственото им имение или някое ловно стопанство. Те и без това са предостатъчно и ако не се регулира бройката им, ще изпасат цялата растителност, както е и станало в Йелоустоун, преди отново да завъдят вълци.

# 560
  • Мнения: 10 472
Nature Zap За висшата аристокрация ездата и лова са част от начина им на живот..

# 561
  • Down south
  • Мнения: 7 794
Баба и дядо, но не кралските, а другите - Carole and Michael Middleton са прекарали част от уикенд с принц Джордж и принцеса Шарлът.
През това време. двете дукеси Катрин и Мегън, заедно с Пипа,  са присъствали на женския финал на Уимбълдън.

Били са на летен фестивал (Englefield Summer Fete in Berkshire, near the Middleton family home)
В статията се казва, че децата са били много приятелски настроени към останалите деца и са се забавлявали











Сладури!

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 13:24 от Daylily

# 562
  • Мнения: 6 305
И според мен ловът е отвратително "развлечение".

# 563
  • На морето!
  • Мнения: 5 784
Не харесвам, не одобрявам и дори отричам лова. Нищо аристократично няма в убиването.

Летисия и Фелипе се разхубавяват с годините. Тя винаги си е била красавица, но той се преобразява в много добра насока с възрастта. Като по-млад не беше впечатляващ, но сега си е идеален. Само усмивките им стават по-малко искрени и лицата по-малко открити, но това не е неочаквано.
Скрит текст:




Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 14:21 от Rapariga

# 564
  • Мнения: 6 911
Ох, много са царствени тези испанци! Летисия и в костюми, и в дълги рокли, и с тиара изглежда перфеткно. И Филипе е хубав мъж.

# 565
  • Мнения: 3 678
И според мен ловът е отвратително "развлечение".
Това е и моето мнение!

# 566
  • София
  • Мнения: 10 037
Чарлс и Камила ще посетят Япония, от името на Кралицата, за да присъстват на коронацията на новия император...само не обърнах внимание кога ще е 😊

# 567
  • Мнения: 3 743
На втората снимка на Летисия (с белия костюм) има ли вече пластични операции? Там най ми харесва, а изглежда с малко по-различни черти от сега.

# 568
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На втората снимка Летисия е много красива.

А Филипе сега е 100 пъти по-красив, отколкото като по-млад.

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 12:34 от Eleonora_27

# 569
  • София
  • Мнения: 10 037
На втората снимка Летисия е много красива.

А Филипе сега е 100 по-красив, отколкото като по-млад.
Подкрепям.
Като гледам как показва пръстен, на втората снимка, най-вероятно е около годежа т.е преди пластиките.

Общи условия

Активация на акаунт