Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 75

  • 41 827
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 37
Здравейте. Току що говорих с манипулационната и ми казаха, че от прегнил не може да покаже високо ЧХГ(вчера пусках кръвен). Някъде в темите бях чела, че заради прегнила можело да се качи. Пиша това за да се знае. Благодаря за вниманието и успех на всички😄🍀🌹

# 436
  • Мнения: 93
Момичета, при хормонални нарушения самият доктор ли изписва терапия или насочва към друг доктор ( ендокринолог ) в клиниката? Предстои ми първичен преглед, имам установен проблем с хормоните

# 437
  • Мнения: 32
Момичета, имам един въпрос при стартиране на ин витро процедура дават ли болничен от клиниката? И ако да за колко време и от кога - след пункция или след трансфер? Пропуснах да попитам доки, а ми е важно да знам как да си организирам отсъствието от работа Relaxed

# 438
  • София
  • Мнения: 10 642
Болнични дават след пункция и след трансфер

# 439
  • Мнения: 32
Болнични дават след пункция и след трансфер

А знаеш ли колко е максималния срок дни, които мога да ползвам?

# 440
  • Мнения: 118
За пункция- не знам. Никога не съм ползвала.
След трансфер дават максимум 30 календарни дни.


А знаеш ли колко е максималния срок дни, които мога да ползвам?
[/quote]

# 441
  • Мнения: 6 039
След пункция максимума е 5 дни. Вече ако ще има трансфер не знам как се процедира.

# 442
  • Мнения: 32
Благодаря ви, момичета

# 443
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
След пункция дават до 5 дни, след трансфер до 30. Ако трансфера е след пункцията втория болничен е продължение на първия. Диагнозата е изкуствено оплождане.

# 444
  • София
  • Мнения: 10 642
Диагнозата “изкуствено оплождане” е след трансфер.
След пункция диагнозата е “женски стерилитет- неизяснен”

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 00:30 от Nandin

# 445
  • Мнения: 847
Момичета може ли да ми дадете тел (ако го знаете) на който да се свържа за да попитам кога трябва да отида за да си удължа с анекс договора за замразеното ембрионче, тъй като го подписахме миналия месец, но за 1 месец защото съм по фонда и ми обясниха, че така се процедирало и после се удължава с анекс, а реално ми изтича на 27.09...Моля ако някой е по запознат да ми разясни процедурата (аз за пръв път замразих ембрион и не ми е ясно). Благодаря

# 446
  • Мнения: 1 845
Момичета може ли да ми дадете тел (ако го знаете) на който да се свържа за да попитам кога трябва да отида за да си удължа с анекс договора за замразеното ембрионче, тъй като го подписахме миналия месец, но за 1 месец защото съм по фонда и ми обясниха, че така се процедирало и после се удължава с анекс, а реално ми изтича на 27.09...Моля ако някой е по запознат да ми разясни процедурата (аз за пръв път замразих ембрион и не ми е ясно). Благодаря
Ние замразихме 2 по фонда на 15.07 и още не са ми звъннали за подписване на договор 🤔само си платихме тогава и повече никаква обратна връзка.
На 24.09 ще ходя да подписвам някакви документи при Румяна Караджова и ще питам,ако не ти е късно.

# 447
  • София
  • Мнения: 7 645
За продължение на договорите за замразяване няма да ви се обадят. Вече 3 пъти удължавам периодите, аз отивам и казвам за какво съм, принтират анекс, подписваме, плащам и си тръгвам.
Когато изтекат периодите, за които сте ги замразили, трябва да отидете да платите за още.

Дори и да не сте точно на време, няма да унищожат ембрионите.
Мисля, че 2-3 страници назад писах точно по темата, една жена ми даде телефон, звъннах и се уговорих с жената.
Намерете го.

# 448
  • Мнения: 1 845
088 7701927 от този ми звъняха за договор от самофинансиран опит.

# 449
  • Варна
  • Мнения: 703
088 7701927 от този ми звъняха за договор от самофинансиран опит.
Това е номера! Момичето е много готино и разбрано. Звънете и питайте конкретно за вашия случай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт